0

@Janiama może i tak, ale jak wytłumaczyc to że jak dupa się pali to po 80min gry nagle biegają i presuja znacznie mocniej niż przez cały mecz? To są te siły czy nie? :)

0

@RosjaninBut nie było wyjścia z tej patowej sytuacji. Mingueza dramat przyczynił się do utraty 2 bramek, ale wszedł za niego Dest i też w dużej mierze na jego konto 3 brama. Zamiast nich mógł grać z boku Araujo, ale wtedy też dramat bo Lenglet na środku by był i pewnie dorównałby Garci i kolejnego karnego zrobił.

1

W tym sezonie do meczu z Levante nie gwizdnieto przeciwko nam ANI JEDNEGO rzutu karnego. Do meczu z Levante grał jeszcze Pique. Ostatnie 2 mecze to 4 karne przeciwko nam i 5 straconych bramek - brak Gerarda w obronie tylko Lenglet i Garcia. Ot wspólny mianownik ;)

2

Szczęście też ewidentnie nie po naszej stronie. Nie odgwizdany karny po ręce, inny sędzia mógł gwizdnąć. Spalony o ułamek sekundy złapany Busi na wykroku. Chyba ze 3 setki zmarnowane, Auba z 2m pustaka nie trafia, De Jong głowę źle dokłada z metra. Można wymieniać, bo sytuacji było sporo. Nie ujmuje nic Frankfurtowi, im wyszedł mecz grali lepiej, ale przy bramach też trochę szczęścia. Karny kontrowersyjny, druga brama strzał życia, trzecia między nogami Desta idealnie przy słupku.

0

@tbas ustawienie tu nie ma nic do rzeczy, to jest dobre. Brak pressing, brak odzyskania po stracie, brak doskoku, tylko puszczanie darmowe rywala z akcja.

0

Różnica ta sama co w pierwszym meczu. Frankfurt mimo prowadzenia 3 bramkami, walczy o gryzie trawę. Doskok w mgnieniu oka, miękkie faule przerywanie gry, nieustanny pressing. Coś z czego my byliśmy znani przez lata, a czego teraz nie robimy.

22

Karny ewidentny, dotkniecie ręka. Wczoraj w LM ledwo musnelo rękę Alonso i bramka anulowana. Tutaj pomógł sobie ręka, bo mogła pilka trafić do Ferrana, a tak poszła kontra. Ręka była i koniec.

0

@Kondziubarca a czy Ty kolego od wczoraj mecze Barcy oglądasz, że nie wiesz jak beznadziejny jest Lenglet? Bez urazy, ale każdy kto sledzi jego występy to wie, że w niemal każdym meczu jakim grał prokurowal karnego, łapał czerwo lub robił takiego babola ze bramka padała :p Mingueza dużo pewniejszy.

0

@Kondziubarca dyszkę? Idź wrzucić z kobla przynajmniej, powodzenia.

1

Gavi zasluzyl ostatnim występem. Chociaż de Jong daje bardzo duża jakość i nie wiem czy to dobry pomysł rezygnować z Holendra. W 1 meczu on rozklepał akcje bramkowa.

Mingueza na prawej obronie? Super zdecydowanie wolę ten wariant, sabotazysty Lengleta od 2 sezonów nie chce już widzieć więcej w naszych barwach.

0

@Emhyr mam anegdotke odnośnie tego. Stoję ostatnio przed hard rock Cafe, widzę reklamę Messiego z burgerem i myślę sobie w sumie nigdy nie byłem w hard rock Cafe, a tyle się o tym słyszało. Co mi tam wejde, wezmę albo tego burgera albo kawkę słyszałem że mają pyszna. Wchodzę, a tam tylko sklep z ciuchami, ani kawki ani burgera od Messiego :) czułem się jak w ukrytej kamerze jakby mnie ktoś prankowal, ale to nie był żart :D

4

@Kapitan hawk tak, już nawet w robocie gadalem z ludźmi, bo każdy ziewa i mówi że masakrę ma że się mu nic nie chce. Także pocieszyło mnie to bo myslalem ze tylko ja taką niemoc mam :D

0

@marcin62 ta i obiło mi się o uszu ze w tym sezonie jakas nowa aktorka petarda dolaczyla

1

@AnnaMarianna poza tortami to raczej większość. Dania główne, kuchnia polska, włoska, ogólnie europejska, owoce morze, trochę indyjskiej. Lubię przełamywać smaki, np filet z kaczki z glazurowanymi śliwkami i czekoladą to większość zachwala jak spróbuję. Na ostro fajnie czasami buritto meksykańskie zrobić, w wersji wege też super. Uwielbiam makarony, różne i na wszystkie możliwe sposoby, jednak często są mocno kaloryczne więc niezbyt często je robię. Teraz wiadomo wakacje idą to trzeba parę kg zredukować ^^

0

@Natrafiony tutaj zostawmy wątek kontrowersji chociaż również jestem zdania ze Marciniak dzisiaj skiepskie zawody i większość gwizdał pod real, ale mniejsza o to. Na penwo nie był to pewny mecz w wykonaniu Realu i takie faktycznie już nie pamiętam. Chelsea w dwumeczu gniotło zdecydowana większość czasu. Zresztą PSG to samo. Sporo szczęścia i mała skuteczność rywala po raz enty. Powodzenia dalej, wydaje mi się że z City może być podobnie :D

4

Odnośnie ZP to duże znaczenie będzie mieć LM. Jeśli wygra City lub LFC i jednocześnie dorzuca majstra premier league to De Bruyne lub Salah zrobią to

0

@Gibbon_FCB ręka nie ręka, ale tak lepsza w dwumeczu była Chelsea tylko co z tego. PSG również było lepsze. Czekać teraz na City które będzie dominować przez 1,5 meczu żeby z dupy po jakimś wylewie dostać 2 gongi i papa xd

1

Saul.... .. XD.

1

Haha Jorginho sam na sam i kiks w Pile dobrze nie trafia powiedzcie ze to nie jest fart :D

0

Haha ale znowu fart w polu karnym Realu niesamowite :D

0

Czwarty raz Kurtula, na pełnym spokoju tam błędu nie będzie xd

5

Trzeci raz Courtouis stykowo piłkę wybija, ale to raz Mendiemu babol się przytrafi^^

7

Co chwilę strzał, wrzutka, rozny ale Realowi się nie przytrafi żaden babol w polu karnym, a jak już to na niekorzyść przeciwnika w ofensywie przewinienie jak z Alonso :D

3

Real standardowo bezbłędnie w obronie, przeciwnik akcje perfect musi wypracować i cisnąć niemilosniernie. Biali jak nie karne z dupy czy gole po spalonych (przed varem) to co chwila wylewy przeciwnikow xD

4

Modric bez kartki? Co jest? Wejście wślizgiem faul taktyczny

0

Pisałem dzisiaj rano znajomym na grupie na msg że śnił mi się awans Villarreal i City :D szkoda, że nie wsunalem nic do buka bo chodziło to po głowie..

0

Ale real ma farta w tym dwumeczu. Niesamowite. Z 1 spotkania cudem taki wynik wywieźli, courtouis mecz życia, mendy wylew i teraz znowu. Oni nie mogą odpaść po prostu xd

0

Jedzonko zamowione, piwko się chłodzi. A jaki jest Wasz wymarzony piłkarski wieczór?

0

@Chaoss No kupuje kupuje, tylko ja pytam tych co byli czy mimo to nie będzie problemu o godzinie 10.00, bo w necie różne komentarze są.

0

@Chaoss niestety trasa asfaltową raczej będę iść, więc spodziewam się nudów po drodze :/ w dolinie 5 stawów byłem i całkiem fajna lekka przyjemna trasa.

PS. Jaka różnica czy zamówie miejsce przez neta czy nie? Ilość ludzi i zajętych miejsc parkingowych raczej będzie taka sama :D więc skoro będzie full to i tak nawet z biletem będę pewnie musiał się gdzieś wciskać i kombinować..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?