Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejwol co do otwartych związków to wiesz, ja jestem taki pies ogrodnika trochę. Nie byłbym w stanie znieść myśli że moja kobieta z kimś innym tererere :)
4
@michal26 faktycznie obudziłem się i zadowolony z siebie jestem, alko to jednak zły doradca i powoduje że takie myśli się pojawiają, dobrze że tak jak mówisz hamulec zaciągnięty miałem i lampka mi się ostrzegawcza ciągle paliła :)
3
@AnnaMarianna już wstałem i zadolowny jestem, że nic się nie wydarzyło :D jednak alko swoje też robi.. To nie chodziło wczoraj o to że jakoś wielce przeżywałem i liczyłem na coś więcej, tylko miałem uczucie straconej szansy na poznanie nowej osoby (co zazwyczaj lubię robić) i uczucie tego że zamykam się na nowe kontakty i potencjalną szansę miło spędzonego wieczoru w zasadzie tylko dlatego że właśnie boję się żeby czasem coś więcej z tego nie wynikło bo mam dziewczynę. Koniec końców pewnie dobrze wyszło, ale raczej oczywistym jest ze każdy z nas lubi być kokietowanym i miło jest jak ktoś flirtuje, poczucie tego że komuś się podoba. Mówisz, że Ci szkoda mojej dziewczyny, ale jesteśmy razem dość długo i wierny jestem ciągle. Myśli różne czasami nachodzą, ale wydaje mi się że każdy czasem fantazjuje, a ostatecznie w moim przypadku do niczego nie dochodzi, a z wczorajszej okazji pewnie niejeden by skorzystał ;)
0
@Qlewer różnie się kończy taki drink, wiadomo że myśli miałem i takie. Eh, no cóż nie skrozystslem. Chłopak stulecia po prostu, a śnić się po nocach pewnie będzie. No cóż..
2
@Danny Gaucho problem w tym, że jakoś zaluje ze dalej tego flirtu nie pociągnąłem bo mógłbym sobie chociażby fajnie rozmawiać już nie w hotelowej restauracji ale sam na sam na mieście na jakimś drinku. Ale cóż coś mnie powstrzymało.
5
@michal26 dzięki chłopy za słowa otuchy. Na ten moment jest mi trochę smutno, bo mam przed oczami słodkie oczka i uśmiech blondzi, łatwej pokusy, ale z drugiej strony jakoś tak nie mogłem po prostu. Pewnie macie rację.
9
Pany muszę się wyżalić. Jestem na delegacji w Ostravie. W hotelowej restauracji od popołudnia uśmiecha się do mnie śliczna blondzia. Oblusguje mnie, śmieje się do mnie, zagaduje no typowa podbitka. Pożartowaliśmy coś pogadaliśmy. Wyszedlem na kolacje wracam i dalej to samo. Powiedziała że za chwilę kończy pracę, czuję że jakbym zaproponował pójście w miasto na drinka czy cokolwiek to na luzie temacik jakiś by dalej poleciał. Koniec końców odpuscilem, mam dziewczynę która kocham, ale pokusa chociażby poflirtowania z kimś pojawiła się nagle duża. Pożegnałem się wróciłem do pokoju i myślę ciągle o tej sytuacji. Z jednej strony zadowolony ze wiernie wróciłem sam, a z drugiej spory niedosyt że odpuscilem. Czy to normalne? Eh.
1
@Pawci023x co to za pytanie? W każdym wieku można. Różnie się ludzie starzeją. Jak ktoś o siebie dba i ma pieniądz to się zrobi to że będzie wyglądać jak petarda ;)
0
@Bykunn dla większości to nudny sport jak cholera. Pięknych akcji, indywidualnej magii wnieść się do tego nie da. Tylko RAZ... DWA... TRZY i siup od nowa i tak do 25 razy 3 przynajmniej. Suuuupeerr emocje jak na grzybach.
2
@Jakchcesz do psycho, chociaż pewnie już korzysta.
1
@Ironman w takich wypadkach to podobno jak za bardzo się chce to też się nie da. Wszystko siedzi w głowie :D
6
Chłopy wlatuja te prawa strona jak w masło. Dani Alves za każdym razem na grzybach :D mecz bez znaczenia, ale Daniemu już podziękujemy za zasługi
0
@Fan2005 nie wiem gdzie ta stara wozownia bo nie kojarzę, może w jakiś kozioglowach czy innej wsi jeszcze taka cena się trzyma. Ja mówię o miastach powyżej 200tys ludzi i każdej jednej restauracji.
0
@Dieselzor jakie ekskluzywne danie? Gdzie zjeść coś ekskluzywnego za 37,50?? W restauracjach ceny dobrych dań zaczynają się od 50zl nawet za byle jakiego burgera z frytami.
0
@KrystianR tak rozumiem, tylko nie patrze jedynie przez swój pryzmat czy fajne przeżycie będę mieć ja jako rodzic, tylko czy moje dziecko będzie miało fajne życie i niczego mu nie będzie brakowac i tu nabieram mocnych wątpliwości.
1
@KrystianR ja to się zaczynam poważnie zastanawiać czy robić sobie dzieci, bo to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Pisiory wycisną mnie co do grosza, a już nie mówię o kolejnym pokoleniu. Mieć dzieci którym nie będę w stanie zapewnić godnej przyszłości i będą musiały harować same na wszystko często frustrując się ze nie stać ich żyć na fajnym ludzkim poziomie? Sam nie wiem, na ten moment nie widzę szans na zagwarantowanie sobie kilku nieruchomości w wieku 50 lat. Sam nie dostałem nic od rodziców i sam raczej kokosów się nie dorobię, chyba żebym odkładal całe życie każdy jeden grosz, ale jaki w tym sens?
2
@masq trzeba dbać o niego tzn impregnować i tak co kilka lat wypadałoby zainwestować i wymienić, w sensie z tego co się orientuję to są takie firmy gdzie gość przyjeżdża ze specjalnym sprzętem i ściera Ci wierzchnia warstwę i robi na to nową. Musisz sobie doczytać bo mój opis jest taki ogólnikowy, ale u znajomego takie coś widziałem i tak robi co kilka lat :)
0
@Transu96 w maczku top to podwójny wiesmak. Sezonowo drwal też wlatuje jak złoto. Do tego mają najlepsze frytki i do nich sos śmietanowy. Mcflurry czy lody ekstra. W ofercie śniadaniowej również sztos mcmuffin farmerski, a i tosty nawet ujda. Wrapow i za całą resztą nie przepadam. Kfc mimo wszystko dla mnie na ogół wygrywa. Stripsy w tej panierce to jest cud miod malina, do tego mają lepsze wrapy, quritto petarda no i o królu granderze wspominać nie muszę. Kanapka top. Do tego popić niczego sobie szejkiem też nieźle.
0
@ViscaBocian chętnie, ale śnie w tym roku. Tak jak na wstępnie napisałem bez budżetu na wakacje tego typu ;)
1
@miladi dlatego napisałem że szukam inspiracji na konkretny kierunek, auto na kilka dni wynająć mogę i zwiedzać pytam tylko co kto poleca bo madera, a cypr to pewnie dwa różne miejsca a może ktoś był tu i tu i ma porównanie i może coś doradzić :)
0
@anxted a w jakim rejonie dokładnie byłeś? Moze one się nieco różnią od siebie hmm
0
@obaster dzięki za konkretną odpowiedź, tego oczekiwałem. Przyjrzę się temu :)
0
@priest9999 hmm okej przyjrzę się w takim razie jeszcze raz Maderze bo ogólnie wygląda na bardzo ładna i zielona wyspę, dużo osób poleca
0
@clyde jakies konkretne miejsce?
0
@anxted hmm dzięki za info :p czyli tak jak na zdjęciach, mało "klimatycznie" beton miasto mało zieleni, w zasadzie same plaże spoko i mało co poza tym?
0
@juliacicha hmm dzięki za info, właśnie chciałbym uniknąć miejsc z pijanymi tłumami Anglików i Niemców. Raczej w spokoju poplazowac, zwiedzić ładne miejsca, miasteczka, plaże. Stolicę na pewno również ale właśnie z racji tłumów to pewnie tylko w ramach jednodniowej wycieczki :)
0
@aldewir sprawdzę dzięki za info:)
0
@Joe_Pesci właśnie cypr również rozważam, konkretnie rejon aija nappa, ale lekko odstrasza mnie po zdjęciach taki jakby wyraz miejski (może niepotrzebnie), ale wydaje się jakoś mało klimatycznie, mało zieleni tylko płasko, budynki i plaże, dobrze czy źle myślę?
0
@miladi tak tak tylko to jest właśnie ten problem ze chciałbym ukierunkować się na jakieś polecone super miejsce :D Chorwacji chyba nie chce, objechałem już prawie całą :)
0
@priest9999 tylko co do Madery to już ocean i z plażowaniem i wodą jak? Nie jest za zimna woda? :p druga sprawa właśnie Maderę można taniej ogarnąć w innej porze roku i nie poświęcać okresu wakacyjnego bo tam jest ciepło cały rok z tego co wiem:)