Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co teraz odwalił Dembele??? Auba na pełnej szybkości wychodził sam na sam, a ten zamiast do niego po ziemi to przerzut górą w aut WTF
0
Ahahahahahahhahahahaha
1
Nic by z tego nie było. Alves miał obok sobie i Garcia i Araujo. Prąd odcielo zawsze już spóźnionemu Daniemu.
1
@Kitek1640 te, alw tu nie chodzi o remis, bo moglibyśmy i przegrywać,, ale o grę. Oglądasz czy śledzisz tylko wynik na flashscore?
1
@Bykunn też prawda:)
0
Najlepsze po 1 połowie dla nas to remis. Kurde czeka człowiek tyle czasu żeby taka kaszankę oglądać przecież potrafimy grać 100 razy lepiej, o co kaman :/
1
Co by nie mowic jedyny któremu dzisiaj zależy do chyba Eric. Super gra w jego wykonaniu.
2
Gra jest bardzo wolna, chłopaki coś się nie cieszą giereczka. Brakuje werwy, adrenaliny, przyspieszenia. Nie ma funu i skupienia to nie ma dobrej gierki. Grając na stojąco i klepiąc tylko do tyłu to nic z tego nie będzie, co najwyżej oklep możemy zebrać od drużyny która dzisiaj walczy. Nam jak widać nie zależy.
0
@BombowiecKrawczyk może nie porównujmy póki co topowych drużyn PL do nas. Wyobrażasz sobie co by dzisiaj z nami City lub LFC zrobiło?:p
6
Na drugą połowę wpuścić Pedriego i Nazario i golimy frajerów.
3
Nudy, do tego cisnie nas drużyna ze strefy spadkowej. Powinni już wbić ze dwa gongi nam. Przykro się to ogląda jak wcześniej się mecz na szczycie w PL widziało
1
Jak morales tego nie strzelił ale fart :O
0
Ale rozegranie SFG :D
0
Początek bardzo słaby, mnóstwo błędów i mała intensywność. Jak tak człowiek pooglądał chwilę wcześniej MC vs LFC to jednak przepaść. Liczę że się poprawi nasza gra.
1
@cris2706 może być, wielu mówi łatwy mecz a tymczasem Levante będzie gryzło trawę bo walczy o utrzymanie. Ostatnio u siebie ograli zolta łódź 2.0.
0
@AnnaMarianna ma, ale nie jakieś wielkie. Lepsza praca zazwyczaj oznacza lepsze wykształcenie, a to zazwyczaj oznacza bardziej inteligentna dziewczynę i partnerkę do ciekawych rozmów i kupę śmiechu i żartu na poziomoe:)
3
Dani Alves:
"Nie jest tak samo jak cztery czy pięć lat temu, kiedy bardzo liczyły się nazwiska. Teraz młodzi rywalizują tak jak weterani, a zespoły są na super poziomie".
Jakże trafna wypowiedź. Od dobrych paru lat profesjonalnie trenują już nawet dzieci. Siłownia, ciężkie treningi, dieta od najmłodszych lat. To robi obecnie duża różnice. Konkurencja jest bardzo duża, futbol ewoluował i już bardzo ciężko jest dominować tak jak kiedyś.
3
@Gomess też mówił że co 3 lata chce zmieniać klub, a jakoś 2 City się spodobało. Fajny pieniądz, a do tego pewnie fajnie mu się pracuje z wlodarzami City. Jeśli gdzieś miał zgrzyty i nie dogadywał się z zarządem to odszedł, a o tym się nie mówi nigdy że to jest przyczyną.
0
@Striker bramka na 2.2 z Espanyolem coś mówi? :D
0
@bartekvisca faktycznie zagral wczoraj poniżej oczekiwań, a labamba już feruje wyroki :D prawda jest taka, że jest to znakomity zmiennik który daje sporo nowych rozwiązań. Siła, nieprzewidywalność, zawsze wygra jakiś pojedynek i dorzuci gdy będzie trzeba.
5
Pedri i Gavi na ten moment nie mogą grać razem. Oboje lepiej operują bliżej lewej strony. De Jong rządzi po prawej. A Dembele kolejne miód podanie otwierające
2
Idzie kontra Traore prosto w chłopa wbiega
1
Ale się nam duplo, mógł to gwizdnąć spokojnie.. Mamy szczęście dzisiaj na prawdę, Frankfurt mógł już wsadzic ze 2 lekko.
8
Traore sam robi za dwuosobowy mur
2
@Mario96w nie wiesz jakiego mam to nie docinaj. Swiatlowod 400mb wszystko śmiga ja 4k tylko viaplay na 720 nie ogarnia
5
Ale mnie wkur to viaplay, Wam też co chwilę przełącza jakość i przycina??
0
@Ghotti przecież już prognozują 2023 na poziomie 9%, a prognozy zazwyczaj są niższe :)
0
@Sau_Ron tak powiedział, że grając tak jak wczoraj nie odrobią straty.
1
@szoch6 niektorym nie przegadasz. Szkoda, że takich ludzi jest większość i w wyborach PiS pyk 40 procent :) już od lat się mówi, że nie będzie czego zbierać, a teraz to powoli staje się faktem. Kraj z dykty.
1
@kempnou ale o tym właśnie napisałem. W Polsce inflacja właściwie już na poziomie 10,9%, zeszły rok zamknięty na blisko 9%, a takie inne kraje jak mówisz to mają w tych czasach po 4-6% przecież to prawie 2 razy mniej miesiąc po miesiącu. O tym mówię, że zamiast rozmawiać o konretach to łatwo teraz pisiorom powiedzieć "jest wojna, ceny rosną wszędzie". Tak tylko zasadnicze pytanie ile więcej, bo większość krajów europejskich my przebijamy niemal dwukrotnie!