0

@Worny niech idzie do Manu

6

@Lamora wam się oczy otworzą dopiero jak mi się zamkną

1

@Lamora dobra fota

5

@Lamora odsiew sezonowców

1

@Hushovt mur 20lv i 5000 katas, nie przejdziesz

0

@ściah który? ;p

0

@MaTt_BarcaFan nie może być tak że w siatkówkę idzie nam lepiej niż w nogę, trzeba wyrównać poziom

0

@Hushovt i żebym cię więcej na dzielnicy nie widział

0

@Hushovt odturlaj się

12

@EldoradoHaze ja wczoraj też nieźle, 94 piekielniki, kolonia ;))

0

@jakub9611 ja schodzę z nocki ale spać nie idę, rivalsy się same nie wbiją

2

A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja tym, 4-3-1-2 w grze
https://www.futbin.com/20/squad/8472245

17

@Drzakubs chyba przedwczoraj ją widziałem na Polsacie jak po kanałach skakałem i się zastanawiałem kto jej tą wyuczoną gadkę napisał.

0

@DaPi
Rooney
Gerrard-Scholes-Carrick-Lampard-Beckham
Cole-Ferdinand-Terry-Neville
???

0

@Barca17griezz10 wtedy będzie dupa boleć

0

@BigDaglas jak do tej pory nie wyhandlowałeś składu to już nie wyhandlujesz, ceny po oficjalnej premierze pójdą jeszcze bardziej w górę i zarobek będzie jeszcze większy, ale co ja tam wiem
https://zapodaj.net/d51645c1bd82b.jpg.html

0

Dobra rada dla wszystkich napaleńców którzy już mają fifę, nie otwierajcie jeszcze paczek, zwłaszcza tych za ligowe i narodowe sbc, poczekajcie aż będą otw.

4

@COU_11 eliminują sobie konkurencję, w końcu która by nie chciała z jordim

4

@Socjopata chyba że te parówy z innych sieci gdy się umowa kończy

0

Komentarz usunięty

5

@badej60 do mnie nigdy nie dzwonią

4

No po prostu czub.

0

@Chwytliwy mam, ale sam mam mało to ci nie dam

6

@Chwytliwy Kali jeść, Kali spać, Transu palić ziele

0

Ter stegen bez ogródek mówi co sądzi o trofeo zamora


1

@GeFcIo jak się nie umie grać w uta to tak jest ;d

2

@anonimek jak tak to płacz że wszyscy kontuzje, wrócił to ma taśmy, ludzie litości

0

@MESSIah16 who cares

0

@Hubert98 bundesbryda

0

@SeeleyBooth na uj toto wsiada jak nie umie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?