Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@patrykzmc2000 w karierze
1
@SHIBA potwierdzam, dojeżdżają pod stary obóz i stamtąd już idziemy razem do kopalni.
0
@Goh słaba ranga słabe paczki, coinsy biere
16
Ta fota jest zła xD
5
Suarez widzę klasycznie, wyzywany na rambli ale swoje strzela.
0
@BlauGrana1404 mustang jest w grze
0
@dawo17 są tam jorki?
0
@BlauGrana1404 vamos inter
0
@MichalZZZ niezależnie ile razy fifa da upy, zawsze będzie przed pesem
0
@Bagsik88 zdziwiłbyś się
0
@Danny Gaucho uff, ja już myślałem że to skleroza
0
@Suzu ale będzie na prawej czyli jeszcze gorzej
1
@Socjopata jak nam wtedy kupon zepsuł
0
@BigShaq jeszcze tylko 138 pkt i jestem pierwszy
1
@SeeleyBooth od kamqixa
1
Pany, co się odwaliło w meczu tot-bay?
0
@Barca17griezz10 to ty nie wiesz?
2
@msmsms poczekaj aż my nie awansujemy ^^
0
@Chwytliwy ty wężu ty
0
@Chwytliwy jakie mecze, do roboty na popołudniówkę mustanga spłacać a nie
0
@nabial karne, wolne i odbiory, jedno wielkie G
7
@Chwytliwy winszuje, @Danny Gaucho przygotuj dyplom dla Pana
1
@Salwik92 to że teraz info wrzuciłem nie znaczy że nie korzystałem wcześniej ;*
0
@Cobra303 nie prawda
0
Fifa 20, jakby ktoś był ciekawy to jest glitch, nie trzeba dawać kondycji jak gracie w rivals, nawet jak macie 40 kondycji to w grze startujecie z full kondycją, nie działa w sb
1
@smolintoto tak też mu mówiłem jak w niego wjechałem.. ale nie chciał słuchać
0
@Azi dopiero będę siedział, jeszcze nie siedzę ;f
0
@Ryse znajdziesz
0
@Danny Gaucho jak ty nic nie wiesz.. tragedia była
9
@Transu96 z 2 strony.. trzeba zbierać na mustanga..