1

@patrykzmc2000 w karierze

1

@SHIBA potwierdzam, dojeżdżają pod stary obóz i stamtąd już idziemy razem do kopalni.

0

@Goh słaba ranga słabe paczki, coinsy biere

16

Ta fota jest zła xD

5

Suarez widzę klasycznie, wyzywany na rambli ale swoje strzela.

0

@BlauGrana1404 mustang jest w grze

0

@dawo17 są tam jorki?

0

@BlauGrana1404 vamos inter

0

@MichalZZZ niezależnie ile razy fifa da upy, zawsze będzie przed pesem

0

@Bagsik88 zdziwiłbyś się

0

@Danny Gaucho uff, ja już myślałem że to skleroza

0

@Suzu ale będzie na prawej czyli jeszcze gorzej

1

@Socjopata jak nam wtedy kupon zepsuł

0

@BigShaq jeszcze tylko 138 pkt i jestem pierwszy

1

@SeeleyBooth od kamqixa

1

Pany, co się odwaliło w meczu tot-bay?

0

@Barca17griezz10 to ty nie wiesz?

2

@msmsms poczekaj aż my nie awansujemy ^^

0

@Chwytliwy ty wężu ty

0

@Chwytliwy jakie mecze, do roboty na popołudniówkę mustanga spłacać a nie

0

@nabial karne, wolne i odbiory, jedno wielkie G

7

@Chwytliwy winszuje, @Danny Gaucho przygotuj dyplom dla Pana

1

@Salwik92 to że teraz info wrzuciłem nie znaczy że nie korzystałem wcześniej ;*

0

@Cobra303 nie prawda

0

Fifa 20, jakby ktoś był ciekawy to jest glitch, nie trzeba dawać kondycji jak gracie w rivals, nawet jak macie 40 kondycji to w grze startujecie z full kondycją, nie działa w sb

1

@smolintoto tak też mu mówiłem jak w niego wjechałem.. ale nie chciał słuchać

0

@Azi dopiero będę siedział, jeszcze nie siedzę ;f

0

@Ryse znajdziesz

0

@Danny Gaucho jak ty nic nie wiesz.. tragedia była

9

@Transu96 z 2 strony.. trzeba zbierać na mustanga..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?