6

@Xwowrak tam są drzwi

1

@Socjopata duh..

4

@TheNekro94 tego akurat mi Pani zrobić nie może, ale może mi Pani za to zrobić coś innego.

2

@rafal314 nie bo nie mam znajomych, mam za to problem z przełączaniem się zawodników, prawie pada rozwaliłem z tego powodu.

0

@PanPatrykk napiwno

1

@msmsms a co z żoną

3

@msmsms do onara musisz iść albo do somsiada złodzieja

7

@olejtm dymy w wiadomościach

1

@msmsms krowy wyprowadź na podwórko a nie tylko doisz i doisz

0

@Jarema2000 zwał jak zwał, tu kujesz i tu kujesz

1

Jak ja lubię deszcz, popadało w nocy fest, glińsko jak scorfezyn, sita zayepane, 2h będą wybierać jak nie lepiej, piateczek piątunio na pełnej

7

@BigShaq bić magistra!

7

@sidzej mów mi Rhobar III król myrtany

0

@lioners18 no elo, 33

9

@Jarema2000 nie odpowiedziałbym na to nawet w czasach szkolnych a co dopiero teraz xD

0

@sidzej a czy królowa umie twerkować?

2

@NeroTFP bez twojej pomocy może im być ciężko, zastanów się

0

@zodiak_10 przed snem to wole fikoła

8

O jeju jeju, piąteczek dzisiaj a kruszarka znowu pierdykła, jaka szkoda.

4

@Rewolucja123 kurłła, przekierowało mnie na jakieś dupy z miami

0

@kazbychu szajsung dla siebie i soneria dla niej

0

@jeyx77x nope

0

@Coutinho007 ale w la lidze na PO nie ma nikogo do grania dobrego

1

@kenneth99 szkoda że Semedo nie na RB

0

@Colon i w którym mieszkaniu

2

@mate92 jak mogą wprowadzić coś co jest już od dawna?

0

@PanZagadka i o którym rogu

0

@ArdoFCB powiedzmy sobie szczerze, przyszedłeś tu tylko po to by móc pocałować socjo w kupon

1

@Bobo25 nie rób sobie jaj bo to ważne jest

0

@robert12181 A myślisz, że co ja robię? Grzebię sobie w jajach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?