Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 nie, wtedy też nie
0
@Chwytliwy a ten punk w końcu wraca czy nie wraca
4
@SHIBA pokazywarka to myślałem że zrobiłeś świece albo pokazałeś borka w ogniu a tu takie rozczarowanie
15
@Kapitan hawk przyznaję się do znęcania nad koniem
6
@Lares żodyn, bo żodynego nie widziałem w akcji
1
@Odesseiron nie wiem
1
@Adamski69 co hit co hit, ty byś pewnie zapałką świecił
1
@MichalZZZ wiesiek
3
@Chwytliwy mogę ci odsprzedać gołębia, tresowany tylko na auto sra
2
@Arkon ebi smolarek.. ten to był kozak
2
@msmsms zdążę ze 3x kopnąć w kalendarz nim czegoś braknie
0
@D44H zwal wszystko na Andrzeja
0
@afe5834 masz rację, porozmawiajmy o mustangu przez którego moje serce krwawi i mój portfel płacze.
1
@Kapitan hawk nom, ja też uważam że lepiej jej włożyć durexy, tylko te z górnej półki, prążkowane i smakowe
6
@czosnekfcb a ja szukam lura na BO, mam już buffa szamanke o nicku sexibuffka69
2
Kto to kumba ee
0
@Konias4318 kurłła, kiedyś to było, nie to co teraz..
https://zapodaj.net/40672bc47bdf9.jpg.html
https://zapodaj.net/0cbd0389153f9.jpg.html
0
@Adamski69 wygodne
2
@Getek niestety nic się już z tym nie da zrobić, musisz przejść na xboxa
4
@Janiama to nie pierwszy raz kiedy nam podkłada świnie
6
@bartekvisca nie graj w fife
0
@Colon no właśnie nie, jak wyszedł z auta to krzyczał "Kaj je ma gitarrra"
0
@Colon tym co passatem zajechał
0
@Colon no ja, była u mnie na chrzcinach, przyszła z wujaszkiem
0
@Danny Gaucho nie dalej jak w fifie 18 był w moim final składzie
0
@jeyx77x owszem,
2
@Akobz ja to bym nim grał
0
@msmsms pornuchy
0
@AmigoBlancos bez Suareza czy Neymara? iksDe
0
@Zieliniak nie, dalej możesz januszować