4

@MarioVeB! mam wrażenie że tylko Pazura się starzeje ;f

0

@pikass14 trzymaj i czekaj na totsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Colon 2x powtarzać nie trzeba ^^
Ps. co napisałeś bezwstydniku

5

@lucas/catalan bo nawet protestujący się szanują i na mecze ekstraklapy nie chodzą

7

Jak przełożą mecz to znowu będą mieć spieprzone święta ;/

0

@Danny Gaucho jak bardzo jak tylko 3 piłkarzy ;f a jak sobie przypomnę poprzednie 11 jakie pokazywali to jakoś nie uważam jej za "bardziej" obiektywną

0

@Bamek94 Lucas zdecydowanie

0

@BigShaq no właśnie nic

0

ehh.. było brać coinsy

0

@MesQueUnClub96 mi to lotto kiedy

0

@SinMistico hybrydka csl, nos i la liga
4-2-3-1(1)
Carrasco LN
Bakambu-Talisca-Hamsik
Paulinho-Partey
Telles-Paulista-Gimenez-Arias
Cillessen
W grze zmieniasz na 4-3-1-2

5

@krzychu1526 nie warto było

5

@Colon ale gościa usadziła między siedzeniami

1

@Criss18Barca i co z tą ziobrową, były dymy o tej 6 czy nie

3

@jacobFCB no to może na fundację ojca rydzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@kerouac dodałbym jeszcze meczyk z którego mnie wywaliło

0

@Lamora czy zastosowana metoda działa na katar?

0

@robsesh dobrze myślałeś

3

@escarabajo jeśli miałbym strzelać to Neymar wgl nie brał Manu pod uwagę ;x

2

0

@Bykunn to pewnie mukowiscydoza

0

@ElPonczato jak zwykle

0

@MESSIah16 najpierw obronią a potem przyłączą, jak Krym ^^

0

@Bartek46 dorzucą im zaśmiecanie do rozbojów xD

0

@kenneth99 to nie są przelewki, jak nie posmarujesz to nie pojedziesz

0

@KamQiX #zabierzciekoszulkęrobisowi

2

@Esteban_ i w dodatku nie zamówił nuggetsów

1

@KamQiX #oddajciekoszulkękamqixowi, ledwo PiS wygrał a tu już układy układziki

1

@geass bez względu na totw nie ma po co paczek otwierać, tylko te z nagród

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?