Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MarioVeB! mam wrażenie że tylko Pazura się starzeje ;f
0
@pikass14 trzymaj i czekaj na totsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Colon domyślam się https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/vp/70e5ab3bf05959ec0f193ba40b1eec52/5E22ABEA/t51.2885-15/e35/64521438_819191378464982_6485751631237492297_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&_nc_cat=102&ig_cache_key=MjA2MzM3ODMxMDg5NDg0NTMxNQ%3D%3D.2
0
@Colon 2x powtarzać nie trzeba ^^
Ps. co napisałeś bezwstydniku
5
@lucas/catalan bo nawet protestujący się szanują i na mecze ekstraklapy nie chodzą
7
Jak przełożą mecz to znowu będą mieć spieprzone święta ;/
0
@Danny Gaucho jak bardzo jak tylko 3 piłkarzy ;f a jak sobie przypomnę poprzednie 11 jakie pokazywali to jakoś nie uważam jej za "bardziej" obiektywną
0
@Bamek94 Lucas zdecydowanie
0
@BigShaq no właśnie nic
0
ehh.. było brać coinsy
0
@MesQueUnClub96 mi to lotto kiedy
0
@SinMistico hybrydka csl, nos i la liga
4-2-3-1(1)
Carrasco LN
Bakambu-Talisca-Hamsik
Paulinho-Partey
Telles-Paulista-Gimenez-Arias
Cillessen
W grze zmieniasz na 4-3-1-2
5
@krzychu1526 nie warto było
5
@Colon ale gościa usadziła między siedzeniami
1
@Criss18Barca i co z tą ziobrową, były dymy o tej 6 czy nie
3
@jacobFCB no to może na fundację ojca rydzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@kerouac dodałbym jeszcze meczyk z którego mnie wywaliło
0
@Lamora czy zastosowana metoda działa na katar?
0
@robsesh dobrze myślałeś
3
@escarabajo jeśli miałbym strzelać to Neymar wgl nie brał Manu pod uwagę ;x
2
@IronSanHybrid nie
0
@Bykunn to pewnie mukowiscydoza
0
@ElPonczato jak zwykle
0
@MESSIah16 najpierw obronią a potem przyłączą, jak Krym ^^
0
@Bartek46 dorzucą im zaśmiecanie do rozbojów xD
0
@kenneth99 to nie są przelewki, jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
0
@KamQiX #zabierzciekoszulkęrobisowi
2
@Esteban_ i w dodatku nie zamówił nuggetsów
1
@KamQiX #oddajciekoszulkękamqixowi, ledwo PiS wygrał a tu już układy układziki
1
@geass bez względu na totw nie ma po co paczek otwierać, tylko te z nagród