0

@Bamek94 Kane to bolec

0

@Bamek94 gram takim czymś https://www.futbin.com/20/squad/9777772 a w grze to wygląda tak https://www.futbin.com/20/squad/9777809 i powiem tak, carrasco i lucas z przodu to siwy dym, dla mnie osobiście znacznie lepszy od martiala

0

te ultimate scream bardzo mocno podważyły sensowność brania ze swapów duetu Guardiola/Ferdinand, tani przykład https://www.futbin.com/20/squad/9777613

0

@tadzik447 aż się przypomina ten żarcik.. ja już nie mam żadnych kolegów!

0

@Konradomoreno pozdro z nocki, buahaha

13

@zmiter912576 spodnie w dół i do boju kowboju, ale się zdziwi

25

@Kamilos84 przecież gdyby na miejscu Katalończykow byli Polacy to już dawno by się z nimi pizgali, pozabierali by im te pałki i powsadzali tam gdzie słońce nie dochodzi.

0

@lucas/catalan no i co to za duecik

0

@lucas/catalan gabbie carter/alexa flexy/amirah adara

1

@geass właśnie zacząłem grać.. pierwszy przegrałem 3:8.. A drugi wygrałem.. 8:3.. podsumowując na początku reguły nie ma, ale później bd dostawał i tak kozaków

0

@Janiama jak latający holender to tylko Van Persie i jego pamiętna główka przeciwko Hiszpanii

1

@SeeleyBooth po 3 skrętach już wszyscy.

0

@DonAndresFCB sikalafą i luj

0

@SeeleyBooth co nie, nic tylko się żenić

1

@Odesseiron ruda? Gdzie

1

@Janiama van basten xD chyba po złości ci głosują ^^

3

@palel95 nigdy im nie wybaczę pozbycia się Paulinho, przecież on z Vidalem jakby wchodził w 70 to siwy dym.

0

@SeeleyBooth pamiętam jak to @sidzej wstawiła, że niby tak sobie siebie wyobraża jako matkę, no chyba że ziele mi za mocno weszło ale dam sobie paznokcie obciąć że to była ona ;f

0

@IronSanHybrid przestań kasować historię to nie będzie wylogowywać

1

@BarcaInfo myśli a może by tak spróbować silve na śo?

0


https://www.fcbarca.com/uploads/avatar/126213.jpg
Strzeżcie się wrogowie dziedzica

3

@Niepokorny_jesiotr O żesz ty mały, niepokorny.. jesiotrze

0

@Rudi35 mieszkasz w lesie?

1

@Rudi35 co na to sąsiedzi?

0

@krzychu1526 jakby ktoś znalazł to pamiętajcie kto wam rozsyłał prawdziwe oblicze BI, i kto poszedł za to zresztą siedzieć

0

@sebasek99 podobno się pojawiły jakieś nudeski Wieniawy, zamieszanie większe niż za czasów Pauliny.

0

@krzychu1526 przecież on miał gameface, dlaczego go stracił? xD

0

@Maker0 nie obrażaj pan, dobre?

0

@Baaarca95 zrobione, czekam na następne 12 ;c

29

@msmsms 3 kobiety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?