Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 Kane to bolec
0
@Bamek94 gram takim czymś https://www.futbin.com/20/squad/9777772 a w grze to wygląda tak https://www.futbin.com/20/squad/9777809 i powiem tak, carrasco i lucas z przodu to siwy dym, dla mnie osobiście znacznie lepszy od martiala
0
te ultimate scream bardzo mocno podważyły sensowność brania ze swapów duetu Guardiola/Ferdinand, tani przykład https://www.futbin.com/20/squad/9777613
0
@tadzik447 aż się przypomina ten żarcik.. ja już nie mam żadnych kolegów!
0
@Konradomoreno pozdro z nocki, buahaha
13
@zmiter912576 spodnie w dół i do boju kowboju, ale się zdziwi
25
@Kamilos84 przecież gdyby na miejscu Katalończykow byli Polacy to już dawno by się z nimi pizgali, pozabierali by im te pałki i powsadzali tam gdzie słońce nie dochodzi.
0
@lucas/catalan no i co to za duecik
0
@lucas/catalan gabbie carter/alexa flexy/amirah adara
1
@geass właśnie zacząłem grać.. pierwszy przegrałem 3:8.. A drugi wygrałem.. 8:3.. podsumowując na początku reguły nie ma, ale później bd dostawał i tak kozaków
0
@Janiama jak latający holender to tylko Van Persie i jego pamiętna główka przeciwko Hiszpanii
1
@SeeleyBooth po 3 skrętach już wszyscy.
0
@DonAndresFCB sikalafą i luj
0
@SeeleyBooth co nie, nic tylko się żenić
1
@Odesseiron ruda? Gdzie
1
@Janiama van basten xD chyba po złości ci głosują ^^
3
@palel95 nigdy im nie wybaczę pozbycia się Paulinho, przecież on z Vidalem jakby wchodził w 70 to siwy dym.
0
@SeeleyBooth pamiętam jak to @sidzej wstawiła, że niby tak sobie siebie wyobraża jako matkę, no chyba że ziele mi za mocno weszło ale dam sobie paznokcie obciąć że to była ona ;f
0
@IronSanHybrid przestań kasować historię to nie będzie wylogowywać
1
@BarcaInfo myśli a może by tak spróbować silve na śo?
0
https://www.fcbarca.com/uploads/avatar/126213.jpg
Strzeżcie się wrogowie dziedzica
3
@Niepokorny_jesiotr O żesz ty mały, niepokorny.. jesiotrze
0
@Rudi35 mieszkasz w lesie?
1
@Rudi35 co na to sąsiedzi?
0
@krzychu1526 jakby ktoś znalazł to pamiętajcie kto wam rozsyłał prawdziwe oblicze BI, i kto poszedł za to zresztą siedzieć
0
@sebasek99 podobno się pojawiły jakieś nudeski Wieniawy, zamieszanie większe niż za czasów Pauliny.
0
@krzychu1526 przecież on miał gameface, dlaczego go stracił? xD
0
@Maker0 nie obrażaj pan, dobre?
0
@Baaarca95 zrobione, czekam na następne 12 ;c
29
@msmsms 3 kobiety