0

@ArterkHD bo mam go na kapitanie ostatnio

1

@Roobo nie, zobacz sobie jaka jest różnica w statach w porównaniu do zwykłego, prawie żadna

0

11

@Kompletny i wprowadzić w profilu timer odliczający do końca bana widoczny dla wszystkich ^^

1

@SeeleyBooth dlaczego fotografujesz wujka i wysyłasz zdjęcia po obcych, powiem ojcu i się skończy el dorado

0

Kurłła, takie 11/10 bym powiedział, jakby tu zagadać


0

@Odesseiron kto spadł z rowerka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JimMorrisonFCB już teraz możesz to wyrzucić do kosza

7

@Ratamahatta O takie polskie walczyłem

14

@msmsms nie wyjdę bez umycia łba

0

@Odesseiron apropo porządnej muzyki




Życiowe, świetny przekaz, dobór słów, pikobelo

2

Ehh.. żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce..

7

@IronSanHybrid 2/3 w gorących dyskusjach to janiama, chcesz żeby było 3/3? xd

10

@kenneth99 przetrwałem 3 permy, jestem ekspertem

0

@Kamilos84 przecież nikt sidzej nie zaczepił

50

@Janiama ah shit, here we go again

2

@Kapitan hawk armagiedon

2

@Commando i ten kolczyk w nosie, niezła z niej krówka

1

@Socjopata Win: Najman, obaj Malczyńscy, Mini bike (koniec nie będzie "sportowy"), isamu, ewka, stępieński, riaszeńczew

0

@Socjopata mam pewniaczki na fame mma, totalne odkucie czeka na cb

1

@Commando w nfsu2 grafika jest najpiękniejsza

11

@Avada Kedavra a tam, jakbyś zobaczył co wu lei po sobie zostawia to byś inaczej gadał

1

@Commando nfsu2

0

@SeeleyBooth nie no w wigilie do tyrki

0

@SeeleyBooth co nie zna co nie zna, patrz jakie cudeńko https://www.futbin.com/20/squad/10068788

0

@bucyk1994 lp lcb i pp do wywalenia

1

to co, przenosimy klasyk na wakacje? albo na przyszły sezon najlepiej

1

@Socjopata no właśnie nie dałeś, bo ten pierwszy wszystko popsuł zanim do drugiego doszło

1

@Socjopata mówiłem żebyś nie brał typów od @KamQiXa, to nie

2

@Socjopata znowu most blokujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?