Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Socjopata mówiłem żebyś nie brał typów od @KamQiXa, to nie
2
@Socjopata znowu most blokujesz
9
@Socjopata ch5 m2 jinno
3
@kenneth99 kurłła, to nie wy byliście wczoraj po pszyrce za garażami?
2
@SeeleyBooth przynieś więcej liści somsiad bo ogień przygasa i nie będzie dymu zaraz
0
@marcin000019 odeślij to świństwo od razu jak przyjdzie
0
@sidzej podobno jak się wygląda jak ludzik michelin to nie trzeba gwiazdki
1
@LuisSalvano to może być mukowiscydoza
3
@krzychu1526 alkoholika
3
@Lord_Vader jak mają grać z wątroby jak ta yerba już im ją wyżarła
1
@cinero1996 placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną
9
"Nacieszyć się grą" xD no napiwno
0
@BlaseR9 a gdzie dyskietka
4
@CatalanVeBFCB no i jak ty teraz dolce doładujesz
3
@Grzesior667 ja spożywam tylko ekskluzywne produkty promowane przez takie tuzy współczesności jak dajmy na to poziomka
1
@Socjopata jak nic przesolił herbatę
1
@Grzesior667 nie i na podstawie tego od kogo ona jest - nie skosztuję, ale wiem za to kto pił redsa malinowego
1
@Socjopata romet zetka 125 na 16 urodziny, ale połowę i tak musiałem ze swoich dać
2
@Grzesior667 ja musiałem sobie umeblować pokój na działce.. na którą nigdy się nie wprowadziłem, a za to co zostało, ochłapy, łaskawie nabyłem skuter na akumulator, ja oczywiście chciałem motorower na paliwo no ale ten tego
1
@Socjopata ja widziałem, wydawałem je własnoręcznie i "dobrowolnie" na rzeczy które mi były "niezbędne"
1
@Socjopata oho co jeszcze, może pieniądze z komunii? Bądźmy poważni
4
Jeszcze mnie trzęsie po wczorajszych dymach a tu już następne, ludzie kurłła dajcie żyć
4
@Socjopata plx, kupię ci jeansy
0
@FanBarcy22 jak klikniesz analogiem na kartę to będzie ci pisać
0
@SHIBA powinien kręcić blefa że super żeby się nie pokapowała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@WiernyKibicToJa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@WiernyKibicToJa legit, śmiało
7
@Danny Gaucho ale byłby segz
7
@DonAndresFCB nie, burza była o wódkie