4

@Hushovt zjedz papier żeby nie wpadł w niepowołane ręce

6

@krzychu1526 ty się śmiejesz a ona sprzedaje im pro tipy jak ciągnąć i za x lat będą trzepać kasiorke na fame mma jakiej ty nie zarobisz przez całe życie

5

@Vahn truskawki na torcie od hajto nie zjesz?!

11

@Szicek10 sam se leć, nigdzie nie idę

3

@Danger204 ale oblechy, fu

0

@Kubox górnicza dolina

1

@Socjopata albo jak ci jakiś czub wstrząśnie butelkę

1

@Danny Gaucho bardziej kreska niż pasek ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon jak mi coś ze stołu skapnie to jem

0

@gorgota paskudni ludzie z nowego obozu, trzymajcie sie ode mnie z daleka, tfu

0

@chudym a żeby tego elemelenta wystawili i żeby go popieściło ( ͡° ͜ʖ ͡° )

3

@Adamski69 kłopoty, kłopoty linkiewicz

0

@Evrile hyper x cloudy jakieś, sprawdzona marka

3

@Socjopata xD jak ja lubię czytać historię edycji komentarza ❤
a wracając do tematu to oczywiście
1. @sidzej
2. @Socjopata
3. @Danny Gaucho

0

@Janiama niech zgadnę.. @KamQiX?

0

@BigShaq jak tam twoje czyste konto Liverpoolu somsiedzie?

0

Dawać manu brameczke po jakimś farfoclu i na 0 z tyłu, niech de gea zapunktuje w fantasy

0

@Colon chyba jednak za mało wypaliłem, wrócę później

0

@Colon "zmniel z konia na nia"
co?

1

@Odesseiron owczarki najlepsze

2

@notev a ja nie

0

@NeroTFP i cyk do sądu za sprzedanie meczu

0

@Bamek94 a mówiłem bierz pan Lucasa to nie

0

@Adamski69 moja to by mi jeszcze zaoferowała podwózkę xD

0

@matirix20 to teraz jeszcze do wieży mgieł w kolonii

0

@FC1899Barca zapomniałem de gee z Fantasy wywalić ;/

1

@Criss18Barca wytnie się

2

@Coutinho007 apropo poziomki, traktor ekologiczny widziałem że nabył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?