1

@clyde ogólnie uważam że w takich czasach, gdzie ciągle ktoś kogoś bombarduje i dotyczy to również naszych 2 sąsiadów, to powinni wprowadzić obowiązkowe szkolenia, takie 2,3 dniowe żeby wiedzieć jak zwiększyć swoja szanse na przezycie ogólnie jak się zachowywać, choćby po to, żeby wiedzieć jak nie przeszkadzać wojsku

0

@PatrykBarca za granicą czesto pissa o nim jako najlepszym napastniku w 21 wieku i w sumie chyba się z nimi zgadzam, ma wszystko żeby nim być w przeciwieństwie do Suareza, który dość szybko wysiadł z wagonu

0

@Pedri16Future tak nie mają stosunku emocjonalnego i dlatego są bardziej obiektywni

5

Przeglądając tik toka, dochodzę do wniosku ze Lewandowski zdecydowanie bardziej jest doceniany za granicą niż w Polsce. Chłop umieścił go na 4 miejscu za Messim , Ronaldo i Neymarem i komentarze popierające ten wybór miała naprawdę sporo lajków i oczywsicie nje był to Polak. A nie przepraszam, bo tamten chłop trochę odleciał i na 4 postawił Mbappe ale to nje ma dużego znaczenia, bo postawił przed Suarezem i wiele osób się z tym zgadzało

0

@FcPortoFan1999 wydaje mi się że jesteś najbardziej zrównoważonym użytkownikiem

0

@clyde nie rozumiem o co aci chodzi gdzie takie zdanie jest?

0

@ifoa tu wszyscy jeżdżą tak jak ja w tej od 30 lat, może dlatego ze jeszcze parę lat temu to byla jakaś piaskowa droga prowadząca donikąd a od nje dawna jest przejezdna i duży ruch. Byłem przekonany jak zresztą podejrzewam każdy z mojej ulicy i zresztą każdy kto tędy jeździ, jedzie z przekonaniem że to jest droga z Pierwszeństwem xd

1

Komentarz usunięty

0

@Conradxc państwo odlicza sobie samemu od podatku? Wtf

0

@Azi jak napisze ze nie ma sensu, to kto będzie miał rację?

1

Jakie dzisiaj miałem kombo nieszczęść zajebiste. Rano odpalam samochód i okazuje się że całkowicie padło dmuchawa, parę godzin później jade sobie swoja ulica, jestem dosłownie na wysokości swojego domu i boom, audi Q7 wjechalo we mnie i... Uciekł, próbowałem szybko nawrócic i go dogonić ale się delikatnie zakopalem i just go nie znalazłem i teraz plotwist tej historii.Pojechałem na policję, policjant wyszukał to skrzyżowanie i okazało się że to on miał pierszeństwo xD i policjant mówi do mnie że będzie manda a ja mówię ale za co? Nie ma tego gościa a ja tak naprawdę cała ta historię zmyśliłem i żadnego zdarzenia nie było xD Ten policjant : przemilczę to i mnie wypuścił. Poszkodowany uciekl przed sprawca wypadku haha

0

Mam pytanie, czuje się za głupi żeby sobie na nie odpowiedzieć samemu a jestem przekonany że chłopaki zwłaszcza entuzjaści obecnej władzy i Owsiaka, będą w stanie udzielić mi odpowiedzi. Dlaczego Orlen, ktory jest spółka państwowa przekazuje złotówkę z kawy na Owsiaka a nie bezpośrednio na NFZ czy jak to tam się nazywa, Czy na szpitale czy na cokolwiek co bezpośrednio im podlega? Czy to ma sens?

0

Partia Mentzena zmieniła nazwę na "Imperium kontratakuje" Xd

2

@Rastafarnianin to ten co ciągle najebany był a i tak miał ogromne poparcie w swojej miejscowości?

0

Dlaczego Ci młodzi trenerzy, wielcy piłkarze po objęciu Barcelony czy Realu. Dostają jakiegoś pierdolca i zaczynają gadać bzdury i ich odkleja?

0

@PatrychoO alez oczywiście że tak. Robisz coś dobrego, nie bezinteresownie i dlatego masz z tego jakiś pieniądz. Przede wszystkim gdyby nie kradł to bylby w 100℅ transparenty a zapytany o finanse, nie dostawalby białej gorączki.

0

W sumie dopiero teraz przemyślalem ten temat. Polska to chyba jedyny kraj w którym ludzie i rząd czy też politycy dziękują złodziejowi że ich okrada albo może że okrada chorych. ( jak wrzucam pieniądze do puszki na chorego a ktoś ja ukradnie to mnie okradł czy tego chorego)? W każdym razie Owsiak nie pomaga to wy wszyscy którzy wrzucają pieniądze im pomagacie a on ich tylko okrada czy też was. Jak ktoś wierzy że nie, to gratulujęJesteś niezwykle bystrą osobą i doskonałe wiesz jak działa a i tak tak Mikołaj jeździ z sankcjach a sanki ciągną jednorożce

0

@urbipl ale ze swoich też zabijają? Hm..

0

@Gall byłbym kiepskim bo nie zadaje pytania z oczywistymi odpowiedziami? Do zadawania takich pytań nie trzeba być dziennikarzem, dziekco też dałoby radę

1

@Faro ja nie chce nic mówić ale my też nje jesteśmy Katalonczykami a pierwszy Polak zawital w tym klubie dopiero kilka lat temu

0

@Gall często zadajesz ludziom pytania na które znasz ich odpowiedź?

0

@michal26 to jest kluczowe moim tym bardziej znając jego styl bycia

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro jakoś mnie nie dziwi ze nie dostrzegasz dlaczego to pytanie jest po prostu głupie i bezsensowne. Jeśli zadajesz pytanie, na które odpowiedz jest oczywista, to jaki sens ma takie pytanie? Jeśli dziennikarka zadaję pytanie politykowi, to chciałbym aby to pytanie było takie, aby mogła odpowiedź mogła być ciekawa i nieoczywista. Ale jeśli jest więcej osób takich jak Ty, to może rzeczywiście takie pytania mają sens

1

@norbi77 Jak to nie ważne i nie chodzi że bronie Trumpa, ja po prostu nie lubie taniej manipulacji. Nie wiemy do czego tu się odnosi a to jest kluczowe w tej sytuacji

2

@Comentateiro Nie dziwi mnie twój komentarz, bo uważam że Twój intelekt to właśnie poziom tego pytania

4

@norbi77 aha czyli uważasz, że to co wrzuciłeś ma kontekst i dokaldnie wiemy czego dotyczy ten fragment? Uważasz ze uczciwie wrzuciłeś nagranie które, dokładnie opisuje sytuacje której dotyczy i można na tej podstawie wyciągać wnioski. Ja wiem ze będąc wyborca PO nie wymagacie od siebie zbyt wiele, wystraczy 8 gwiazdek, 100 obetnic i określenie was elita ale kiedy nie jesteś wyznawcą, to masz przewagę że nie musisz robi z siebie kretyna żeby bronić innych kretynów l

0

@Stinger_ ja Cie nie oznaczyłem tylko skomentowałem Twój post, jeśli to Cie ruszyło, to chyba jednak odnosi się do Ciebie

0

@Gall ale nad czym się tu rozwijać? Wystarczy odpwiedziec: bo został prezydentem i to zabija temat a chyba nie o to chodzi w dziennikarstwie?

0

@Nieznajomy nie kontrowersyjny, skrajnie debilne pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?