0

@mekston dlatego ogolnie daje remis, no jednak w primie Ronaldo miał zabójcze strzały i z ostrego konta i x daleka i z boiska potrafił przyłożyć, nie uważam a miałem okazję przez cały jego pobyt w realu obejrzeć większość jego meczów, że względu na to że mój brat jest Madridistą i uważam że uczciwie jest tutaj postawić znak równości, jednak Messi nie specjalnie często zdobywał gole z 25 .wzwyż,w tym aspekcie Ronaldo był lepszy Messi w innym dlatego stawiam =

0

@Fog_W_1899 Ronaldo nigdy nie był na poziomie Messiego, nigdy gość skupił się na strzelaniu bramek i w tym był doskonały, tylko ze Messi robił to na tym samym poziomie co najmniej ale będąc Playmaykerem, Mieliśmy przez 15 lat najlepszego napastnika na świecie i najlepszego rozgrywającego na świecie i to w jednej osobie a zapomniałem, mieliśmy też najlepszego skrzydłowego. Gość obrabiał trzy pozycję w czasie meczu i na każdej z nich był bezkonkurencyjny

0

@Fog_W_1899 według statystyk są na zbliżonym poziomie a poza tym raczej skupiam się na wyraźnej dominacji

2

@Trojanek23 Dodam Jedna statystykę która w moim przekonaniu najbardziej realnie oddaje różnice która ich dzieli
Zawodnik Rozegrane mecze Tytuły MOTM (Statystyczne) % meczów jako najlepszy
Lionel Messi 309 196 63,4%
Cristiano Ronaldo 292 93 31,8%

1

Wdalem sie w Dyskusje z Fanboyem CR7.
Porozmiawiajny na argumenty, co miałoby przemawiac za Ronaldo? Nie wiele:
Drybling: Wiadomo, Messi. Tutaj nie ma nawet o czym dyskutować.
​Rozgrywanie: Wiadomo, Messi. Oczywista sprawa, wizja gry z innej planety.
​Główki: Tutaj wskazanie na Ronaldo. Fizycznie nie do przeskoczenia w powietrzu.
​Strzały: Remis. Poziom identyczny, tylko inne narzędzia. Żaden tu wyraźnie nie dominuje, obaj to maszyny.

2

@KamQiX tak i w 99 % jest gol, bo czasami obrońca nie wyskoczy ale bardzo rzadko

0

@tbas bomba od takiego typa jak dostaniesz czyściocha, moze sie skończył kalectwem na cale zycie, więc trzeba mieć jaja

1

@KamQiX Mi chodzi o rzuty wolne.do 28,29 m strzelaj pod murem bardzo minimalnie naciskając siłę strzału 99% skuteczności

1

@tbas oglądałem wlansie.to samo stwierdziłem że tam musiało być coś zapisane żeby go na początku nie noukautowac,. Wyglądał przy nim jak dziecko, jak się wziął do roboty, to go zniszczył

0

Oglądaliście walkę Jake Paul vs Joshua?

2

Są tu gracze e-footbal? Sprzedam wam pro tipa. Nikt nie zrobił tego przeciwko mnie, więc chyba nje wiele osób z tego korzysta a ja sam na to wpadłem

0

@Kozinho. Ja tam wszedłem o 00:00 gdy zdawało mi się że widzę typa między drzewami cofnąłem sie na sam początek a po chwili typ wyszedł i stanął z 2 metry ode mnie jak odsadzalem Kartofelki xd

0

@MaziFCB koleżanka opowiadała o tym swojemu koledze i on jej powiedział, nie pytałem z kolei skąd on o tym wie

2

@July_6_BcN i tak i nie, świadomie nie ale jak widać być moze podświadomie, coś jest na rzeczy haha.Moje podejście do lasu musiało być z ich perspektywy jescze dziwniejsze, niż z mojej ich koczowanie xd

3

Update do historii, ludzi z lasu.
Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! Jprd o mały wlos a zostałbym ubogacony kulturowo heh

0

@ProMILs zadzwoniłem i ten który odebrał nic nie wie, znalazł jakieś zgłoszenie, że na mój widok uciekał wzdłuż torów haha

0

@partymaker zastanawiam się nad zadzwonieniem na policję tu z Orłowa i dowiedzenia się czegoś w tej sprawie, nagrania tej rozmowy i wrzucenia tutaj zrobić to? @ProMILs , @Luciano99 , Hosh, NeroTFP1?

0

@ProMILs koleżanka byla w aucie jak ruszyliśmy to typ wyszedł z tego lasu, jak ktoś z trójmiasta to może na pewno zna to miejsce na trasie Sopot-Orlowo i jest to już w Orłowie parking i las przy pomniku ofiar żołnierzy walczących z 39 roku

0

@SaintTemplar tak wymyslam sobie bezsensowne historię, gdybym Ci opowiedział o dziewczynie z ubera, która myślała ze wjeżdżamy do lasu na bzykanie i stwierdziła że w takim razie chce to nagrać, to zadzwoniłbys do Choroszczy żeby mnie w kaftan zawineli

0

@Fc112 serio miałem powody żeby się tam zjawiac, no dobra może wejście do lasu z gazem pieprzowym ale wtedy jeszcze nie miałem świadomośći że jest ich tam kilku, do tego momentu myślałem że to jeden typ ewentualnie dwóch. Teraz mnie ciekawi co tam się wydarzyło że pojawila się tam wczoraj policja i straż miejska

1

@norbi77 bo oni nigdy nie przegrywaja dlatego ze są slabsi od przeciwnika, czasami po prostu im się nie chce wygrywać

0

@Luciano99 to nie tak że jestem tak pierdolnięty ze tam przychodzilem, musicie mi uwierzyć, ze miałem swoje powody, dlatego ostatecznie wbiłem tam z gazem na niedźwiedzie i trochę się zdziwili ale to i tak mniej szokujace niż pilnowanie lasu 24h

0

@MichuZ44 szczerze mówiąc, gdyby nie to że moja koleżanka też ich widziała, gotów bylem pomyśleć że mam omamy xd

8

Pamiętacie, ostatnio opisywalem historię z lasu ( typ czaił się między drzewami o 00:00) była kontynuacja tej historii. Następnego dnia znów się tam zatrzymałem na chwile i typ znów siedzial w tym lesie, 2 dni późnej koło 16 nadal typ był w tym lesie, 2 dni późnej około 13:00 po południu wszedłem tam z gazem pieprzowym na niedźwiedzie xD i było ich z 4,5 w tym z 3 dziadków i coś się naradzali, po chwili 2 zniknęło w głąb lasu a kolejni wchodzili do lasu i dołączali do tej grupki w końcu wyszedłem i zadzwoniłem na 112 ( odebrał jakiś totalny kretyn ale mniejsza o to) wczoraj koleżanka pisała ze jak przejeżdżała obok tego lasu, to kręciła się tam policja i straż miejska xD jedna z najdziwniejszych historii w moim życiu, nie mam pojęcia o co chodzi z typami pilnujacymi lasu 24h

0

@kuz co kto lubi ja mam sentyment do tamtych czasów i zawsze lubiłem P. Didiego ale po tym serialu, no nie są się go lubić

1

@mmaciass hm..nie będę spamować ale to lata po sieci, więc generalnie stoi za zabójstwem i 2 paca i Notariusa i ogólnie mega śliski typ, no ja w życiu bym się nie spodziewał że to taka kreatura ten Puff Daddy

0

@Wojcio dosłownie mam to samo

1

@MirusAmisz Netflix

3

@blakkudium Suárez na poziomie Ronaldinho xD a Cruyff wyżej niż Ronaldinho, co to za idiota ułożył te tabelkę?

0

Oglądal ktoś z was dokument 50 centa, "Sean Comes rozliczenie"? Ja jestem niemalże w połowie ostatniego odcinka, serial mocny w uj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?