Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamek w Marlborku, jest największym zamkiem na świecie, co myślę dużo nam mówi o dawnej potędze Polski, z dzisiejszej perspektywy wydają się absurdalne
0
@FcPortoFan1999 dzięki mistrzu. Dokładnie o to mi chodziło
0
Jak się nazywala ta stronka, na która wrzucasz pobrany filmik a następnie mogę go przykleić tutaj
0
@norbi77od zawsze mieliśmy psa w domu, tym bardziej mam prawo się wypowiedzieć, oczywiscie ze nie mają
3
@Konradowskyy cała kadencję był najbardziej irytującym politykiem dla mnie ale w kluczowym momencie zachował się w porządku, więc ja krytykować nie będę, to jedno zachowanie przyćmiewa,resztę jego glupotek
0
@norbi77 psy nie mają uczuć wyższych, kierują się instynktem i wyuczonym komendami a słowa nie mają dla nich, tylko ton w jakim te słowa a jeśli nie wierszysz to zrob sobie taki eksperyment, powiedzmy tym samym tonem do psa jakaś twoją komendę ale zastap je dowolnym innym tonem j reakcja u psa będzie taka sama
2
No tak nie ma w sobie złodziejstwa co jest cechą charakterystyczną tego klubu i ich piłkarzy
0
@FcPortoFan1999 kłamiesz:P
0
Wiedzieliście że Król karol, obecny król, jest potomkiem Draculi? wlada Palownika III
0
@Bolton masz rację, właśnie poczytałem na ten temat, jest tak jak mówisz. Tamten wyścig był głównie w celach propagandowych, ktore przyniosło ogromne korzyści dla USA i w zasadzie zarobili na tym ogromne pieniądze. Nie ma też możliwości aby ten lot został sfingowany
1
@Kgorecki2500 w zasadzie to oficjalnie tłumaczą to w ten sposób że zakończyli projekt, kadra wymarła a nikt inny się na tym nie znał, a technologia jest zbyt przestarzała no i zgubili jakieś dokumenty z lądowania xD
Najzabawniejsze jest to, ze wychodzi na to, że naszą obecna technologia jest zbyt nowoczesna, zeby moc od tworzyć dawną technologie i dawne rakiety.Widziales kiedy kolwiek w jakiej kolwiek dziedzinie, żeby ktoś sugerował albo mówił wprost, że nie umiemy czegoś co umieliśmy dawniej albo utraciliśmy wiedzę bez powrotnie? Bo ja nie i nie wydaje mi się to możliwe, bez jakiejś katastrofy globalnej
1
Wierzycie w to że nasa zgubiła technologię, która umożliwiła im lot na księżyc? Chińczycy podobno próbują, zbudować taką technologie ale póki co jeszcze im się to nie udało
0
@Zoker serio te wszystkie filmy to al? Jesli tak to przyznaje że dałem się nabrać ale sytuacja nie wydaje się być na tyle nieprawdopodobna żebym się doszukiwać al ale też ani razu nie widziałem takiego komentarza, więc uległem iluzji.
0
Ostatnio popełniłem kilka kontrowersyjnych wpisów na temat psów i oczywiście jak w każdym zakątku zachodniego świata, liczyłem się z tym że zostanę dośc mocno potępiony. Do rzeczy, na tik toku panuje taki trend że, luzie na oczach sowich psów, przecinają ciasta, które wyglądają jak żywe psy i na każdym takim filmiku, te psy są totalnie przerażone i uciekają albo szczekają, widać jak dużo bólu im to sprawia.Znacie juz moje poglądy na temat psów i nigdy nie zrobił bym czegoś takiego psu. Niby ludzie tak kochaja te psy a jednocześnie świadomie zadaja im ból
0
Mam takie pytanie, co byście pomyśleli albo uznali.Gdyby na terenie powiedzmy Niemiec złapali Polaka i oskarżyli go o szpiegostwo, przyznaje że jest szpiegiem podległym innemu wysoko postawionemu Polakowi i oskarża go o bycie agentem pastwą jest które jest oczywistym wrogiem .Polski.Dodam że wśród dowodów była bomba, zdjęcia z jednego konkretnego strategicznie wazne dla funkcjonowania Państwa miejsca.Wy jesteście Niemcem i wasz rząd prosi o wydanie wam tego zdrajcy, który przecież współ pracuje z ich wrogiem a oni odmawiają. Hm.. Co byście sobie pomyśleli, chyba jednak nie do końca mówiła prawde ta złapana polka, no zdrajców sie nie broni a swoich jak najbardziej
1
@Kgorecki2500 no ja poprzez takie programy, zafascynowalem się historia, głównie druga wojną światową, zaczęli książki o tej tematyce a gdyby nie takie programy, to nigdy bym się tym niebzaintresowal za pewne i w tym momencie, jestem przekonany że mam większą wiedzę niż 90% społeczności, co większe znaczenie w rozumieniu dzisiejszej rzeczyswistisosci niż wielu się wydaję wydaję. A historia się wciąż powtarza, głównie dlatego ze wybierane są skrajności. Najpierw rządzi lewica robi te wszystkie głupoty, doprowadza ludzi do drugiej skrajności i wybory wygrywają skrajnie prawicowe ugrupowania, nacjonalistyczne i konflikty itd. Itd.
0
Gdybyście mieli decydować Flick na kolejne przynajmniej 5 lat ale musielibyśmy sprzedać Jamala czy Jamal na kolejne 5 lat i konieczność pozbycia się Flicka. Co byście wybrali? Ja nie mam żadnych wątpliwości i wybrałbym Flicka
1
@D10SLEO to juz mi koleżanka zrobiła lepszy makijaż na twarzy kilka lat temu
1
@Destroyer_of_Worlds co to za bzdury? Biorą ogromne pieniądze i sa odoiwdzialni za kraj w każdym jego sektorze a jesli sie nie nadają i robią kopiuj wklej z innych państw a jak ktoś nie jest zwykłym idiotą, to doskonale wie, że oni wszyscy zdawali sobię sprawę z tego co robią, nie bez powodu dopłacali lekarzom z wpisywanie na zgonach w przyczynie śmierci "covid" Nie bez powodu napierdalali ludziom do głów 24/7 o zgonach a Kaczyński i cala reszta mieli w dupie tego covida i spotykali się bez masek, łazili tam gdzie ludziom zakali. Są zwyklymi mordercami i za to nigdy nie zagłosuję już na PO-PIS
0
@FCB_dimiC ale 2 radiowozy z lotniska?
0
@Katalończyk 99 tzn nie oczekuję że ktoś bedzie wiedział kto siedział w aucie, nawet nie specjalnie mnie to obchodzi ale bardziej oczekiwałem, że może ktoś ma pojęcie o procedurach. Mi na myśli przyszło tylko to, ze mógł to być jakiś delegat z zagranicy ale nie mam o tym pojęcia, więc strzelam, bo ani to nie jakiś super nowy Samochód ani za dużą obstawa. Mógł to być też jakis przestępca prawda? Np. wielki Bu
0
Jestem typem osoby, która widząc jakieś zdarzenie, takie codzienne nawet z automatu, dopasowuje historię która prawdopodobnie za tym stoi ale ostatnio odbieralem brata z lotniska i 2 radiowozy na sygnale eskortowały jedna Toyotę taki jeep nienajnowszy i nie potrafię dopasować histori do tego zdarzenia. Kogo najprawdopodobnie eskortowali?
1
@Kgorecki2500 domyśl się kurna. żartuje zapomniałem dopisać. Bill Gates
0
Ciekawe wieści ze świata. Największy entuzjasta i propagandzista katastrofy klimatycznej a można nawet w pewnym sensie, że wręcz jest to Człowiek który odkrył ta fatalną wizję przyszłości, jeśli czegoś nie zmienimy, delikatnie zmienia swoje stanowisko w tej sprawie i ogólnie rzecz biorąc, to że może delikatnie przesadzilismy z tym wpływem człowieka na zmianę klimatu xDD Chodzi o Billa Gates
0
@barca1918 jestem na 3 odcinku dopiero pierwszego sezonu ale zapowiada się naprawdę ciekawie. na jakim etapie jesteś?
0
Jest tu ktoś kto ogląda "Wartowników" na kanal +
0
@Zoker prawda jest coś takiego ale gość od wielu lat jest w polityce i wiemy jaka była nagonka na konfederację i szukanie wszystkich możliwych haków. gdyby rzeczywiście był kleptomanem, to nie był by jego pierwszy raz a gdyby tak, to już dawno by coś na niego wyszło
0
@michal26 to by mogło co nie co wyjaśnić. Swoją droga, nie zle ananasy tam pracują w tej Ikei że tak szybko pobiegli do mediów
0
@Starrk nie mam polityków najbardziej inteligentnych ludzi na świecie ale na pewno, w tej dżungli, jaka jest polityka, mają najwyżej rozwinięta jednego cechę, która przekonuje mnie że nje ukradł, ta bardzo wysoko rozwinięty instynkt samozachowawczy
2
Pozdrwiam wszystkich inteligentnych ludzi którzy na serio wierzą, że Berkowicz celowo próbował okraść sklep z patelni i reklamówek. Nie chodzi o to że staje w obronie Berkowicza bo jest z konfederacji, gdyby był to ktoś z Lewicy czy Platformy, to również nie byłbym przekonany że żaden z tych polityków nie jest do stopnia inteligentny inaczej, żeby w taki sposób okradać ludzi z pieniędzy czy towarów.Przecież wystarczyło by sobie wpisać to wszystko, podobnie jak Gajewscy w uposażenie gabinetu, kilka odkurzaczy, ekspresów do kawy i jeszcze parę innych rzeczy. Wybijanie szpilki jak najbardziej rozumiem i samym to robił ale na poważnie wierzyć w takie rzeczy, to naprawdę nie można nazwać się rozumnym człowiekiem