Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
My Polscy kibice Barcelony, jesteśmy wyjątkowo brutalnie sponiewierani przez los, jeśli chodzi o ludzi zarządzających w pewnym sensie nasza rzeczywistością.Musimy mieć w sobie coś co nas wszystkich łączy, to jest jakiś gen czy cechą osobowości, może mamy jakiejś ponad przeciętne skłonności do uczestnictwa w dramacie.Nie wiem ale cóż musi być na rzeczy.
0
Ten rząd jest gorszy niż się spodziewałem a nie spodziewałem się niczego dobrego ale czy oni potrafią, robić coś innego niż ogłaszanie sowich wewnętrznych, jakichś roszad, czy zmian nazw, wymiana pojedynczego ministra, to są rzeczy i których ciągle słyszymy.Najgorszy rząd jaki istnial za mojego życia.
0
@Arkon na zdecydowane prowadzenie w ostatnich wysunął się największy podrzegacz wojenny Sikorkski, wyprzedził Tuska , który zajmował to miejsce gdzieś w okolicach 2009,2010 roku,po tym jak oddałem na niego głos a on , okazał się być zwykłym kłamcą. A na 3 miejscu Morawiecki.Glownie za pandemie
0
@addept chłopie nigdzie nie napisałem że to Nawrocki, zdecydował że nie przyjmiemy uchodźców, choć oczywiste jest że nacisk prezydenta, odgrywa tu dość sporą rolę ale to i tak nie na znaczenia, bardziej się odniosłem do formy komentarza, która podzielił się z nami kolega Tbas
0
@Comentateiro Ale jakiej niewiedzy, ze niby nie wiem, że decyzyjność jest po stronie rządu? Wyobraź że doskonale o tym wiem ale to niczego nie zmienia.Nigdzie nie napisałem że to Prezydent zadecydował ale trzask i tak było słychać
47
@tbas xd....ależ słychać trzask
0
@RoberDzik Poza Polską i Barcelona,to moje sympatię do innych państw , ciągle się zmienia.Nie mam powodu kibicować, na stałe jakiejś reprezentacji, to zależy od tego kto w nich gra.Pierwsza reprezentacja była Chorwacja w pół finale z Holandia.Pozniej była to właśnie Holandia z Kluivertem w składzie i Brazylia z Rivaldo.Od 2008 roku hiszpania, choć obecnie w mniejszym stopniu i oczywiście całą karierę Messiego Argentya.Za to moja nie chęć do reprezentacji się nie zmieniły nigdy.Francji nie cierpię i to się nigdy nie zmieniło.To reszta jest mi obojętna.Nie wiem czy macie coś takiego ale jeski sympatyzuje z jedną bardziej z drużyną ale ta z które bardziej sympatyzuje, prezentuje obrzydliwy futbol a druga zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, to potrafię jedno razowo życzyć zwycięstwa tej mniej lubianej.Tak kiedyś miałem w meczu Atletico z Realem, Atletico grało tak obrzydliwie, że ( ciężko się przyznać) ale tak kibicowałem w tym jednym meczu Realowi, ze względu na obrzydliwy sposób gry materaców
0
@Klejnot_Nilu zostaliście się o cos co w ogóle nie ma na was wpływu, to jest absurd
0
@marcin62 dla mnie to jest absurd, zakazać sprzedaży alkoholu i traktowanie ludzi odpowiedzialnych za państwo jak małe dzieci.Bez przesady.Jesli ktoś wypije sobie piwko do obiadu a później weźmie udział w głosowaniu, to absolutnie mi to nie przeszkadza.Jesli ja w czasie pracy,nie mogę wypić piwa do obiadu a ktoś inny wykonuje taki zawód, że ma taką możliwość bez wpływu na swoją pracę, to nie zżera mnie zazdrość że on może a ja nie.Nie rozumiem tego myślenia, żeby przypadkiem ktoś nie miał lepiej niż ja.
0
@Gary nie szedł bym az tak daleko żeby badać każdego ale jak po kimś wyraźne widać że spożywał, to karać a jaka kara, tu nie mam zdecydowanego zdania i dopuszczam każdy rodzaj, nawet dymisja.W końcu to są ludzie odpowiedzialni za nasze państwo, jeśli nie potrafią być odpowiedzialni, tk ciao
0
Zarzyce temat, jestem ciekaw jakie macie zdanie, choć domyślam się że w większości inne ja mam w tej sprawie.
Alkohol w sejmie powinien być zakazany czy też nie?
Od razu powiem, że moim zdaniem absolutnie nie i powinnyśmy przestać traktować dorosłych ludzi, jakby byli małymi dziećmi.Kazdy dorosły człowiek odpowiada za siebie i niech tak zostanie.Przyjdzie nawalony, odwali krzywa akcje? Spoko, jest dorosły i odwalil maniane, teraz musi ponieść konsekwencje, jakie? Nie wiem odebrać mu dietę poselska na kilka miesięcy, odebrać mu poselstwo? Można coś ustalić
0
@Zielony55 jeśli sprzedałby własną matkę, żeby wyprowadzić klub na prostą, to zupełnie mi to nie przeszkadza
0
@partymaker zawija bo prezes stara się jak może, żeby trochę grosza, żeby można było kadrę polepszyć? Co wy macie w głowach, żeby krytykować ten ruch? Totalnie nie rozumiem, narzekacie że nie ma transferów że na nic nas nie stać i narzekacie też, że próbujemy na różne sposoby pozyskać pieniądze a to nie tylko pieniądze za mecz ale też promocja klubu
1
@dzefrej234 Brawo
0
@Uven ale on to zarabiaj dla klubu a nie dla siebie, co to za głupoty.Od kilku dni czytam tu taki wysyp bzdur, że aż ciężko w to uwierzyć
1
Zgadzam się z prezesem, chłopy zarabiają gigantyczne, nie adekwatne pieniądze do swojej pracy i jeszcze potrafią narzekać.Zeslac na tydzień do kamieniołomow, to może nabierze trochę pokory
0
@lucas/catalan boją się o swoje stołki.Gardze tym zachodnim światem,są takimi zakładanymi świniami, całkowicie pozbawieni kręgo słupa moralnego
0
@Czyhrynski jestem przekonany, że tak będzie tydzień przerwy między, więc wasze placz jest dość zabawny
0
@heniusss filozofia Ci się załączyła.Nikt normalny nie zastanawia się nad taką debilnym ruchem
0
@Majczel97 Powody nie mają dla mnie znaczenia, nic ich nie tłumaczy, przynajmniej społeczeństwa zachowują się godnie
0
@heniusss Samo zastanawianie się nad taką transakcja...no nie świadczy najlepiej o tej osobie a
0
@LukaszFan tak nie ogarniam że przeszkadza wam zarabianie pieniądze przez klub które ma ogromne problemy finansowe a na was to w żaden sposób nie wpływa, więc tak mam ograniczone myślenie, bo nie wiem jak to miałoby na wpływać
0
Dlaczego ten Izrael jest dopuszczalny do rozgrywek międzynarodowych, co to za podwójne standardy? Zabawnie brzmią te ich haselka o tworzeniu lepszego świata, niestety ten świat nie różni się niczym od tego w 45 cały świat nadal jest tak samo podły
1
@Herato widzę że wyciąganie wniosków z historii, nie jestem Twoją najmocniejsza cechą
0
@Czyhrynski bo straszne profesjonalni piłkarze zmęcza sie podróżą biedacy.Leca prywatnym samolotem i bardzo się zmęcza, siedząc w skórzanych fotelach z masażem i w których możesz się wyłożyć jak w łóżku xd
0
@takisobiektos No ja siedzę tu na forum i czytam co piszą Polacy nie będący na miejscu a jeśli inni którzy 99% meczów oglądają w tv też się tak oburzają, to znaczy tylko tyle, że Korwin Mikke w pewnej kwestii miał 100% rację,zresztą i bez tego podzielam ten pogląd
0
@Jakchcesz tak to wygląda właśnie
0
Polacy to jednak dziwaczny naród.Wchodze w artykuł" Barca zagra w Miami" i święte oburzenie kibiców którzy oglądają mecze w TV, że...będą musieli obejrzeć mecz w TV xdddd.Ja rozumiem oburzenie ludzi tam mieszkających ale dlaczego wy się oburzacie? To jest i śmieszne i zalosne trochę.Jak małe dzieci
Polscy Kubicę: chcemy transfery!
Laport: ale nie mamy pieniędzy
Kibice: jak nie mamy? Przecież pieniądze spadają z nieba xdd
3
Ale jazda w komentarzach.Kibicom z Polski oglądający mecze w TV przeszkadza, ze ich drużyna zagra poza Hiszpania i będą musieli obejrzeć mecz w TV, który i tak obejrzeli w Tv.Xdddd ja rozumiem oburzenie kibiców którzy są na miejscu mają karnety i regularnie chodzą na mecze ale ze Kibicom z Polski to przeszkadza, to już jest jakiś stan umysłu
0
@Comentateiro obsesja? Ja opisuje to co widzę, to co czytam, jakie działania podejmują albo nie i nic więcej.Zadna obsesją antyniemiecka, spędziłem sporo łącznie w życiu w Niemczech i Niemcy w bezpośrednim kontakcie, to przesympatyczni ludzie ale nie da się wymazać 1000 lat historii, w której motorycznie, nie że napadali na Polskę, tylko chcieli nas unicestwić, to Niemcy wymyślili sobie,nord stream, to Merkelowa ostatnio między wierszami oskarżyła Polskę o wybuch wojny z Rosją, to kto tu ma obsesję?