1

@grzechu1999 serio? To ze mną coś nie tak, bo mi się przyjemnie ogląda ten mecz

14

Przyznam się że to pierwszy mecz w tym sezonie który oglądam od początku i nie rozumiem narzekania, bo mi się gra podoba, tym bardziej że gramy pol rezerwowym składem

1

Do tych znawców co sprzedawali Fermina, głupio wam chociaż trochę, czy jesteście betonem?

0

@Rupert_Haubica miałem tem sam mindfuck

0

To nie był faul?xd

0

@APTAPT Dobrą decyzję podjął

0

Dobra decyzja ...

0

Nie no powinni sprzedać tego rezerwowego za te 60 mln, taką wspaniała okazja, no nie mogę z tych durni co go sprzedawali

0

Powinien strzelać

0

@APTAPT nie obchodzą mnie przepychanki, ja mówię o swoich odczuciach a zresztą nikt nie wygrywa indywidualnych nagród za wygrywanie krajowych tytułów, tylko za LM

0

@Szmulek serio od zawsze, nic się nie zmienia, on musi spierdolic 3,4 setki żeby strzelić jedna z kolei lepiej odnajduje się w grze wzajemnej

3

Erik Garcia, wygryzł ze składu Araujo? Xd Matko, jaka degredacja że strony Araujo

0

@APTAPT w Hiszpanii tak ale nie na arenie międzynarodowe.Gdysbysmy wygrywali lige mistrzów, z taką częstotliwością, to chciałbym wygrać ligę ale jest odwrotnie

4

Tutejsi eksperci sprzedawali Fermina Lopeza na koniec okienka.Macie genialna wizję Piłki nożnej xddd

0

@APTAPT serio mam się podniecać, że wygrywamy kolejną lige w której grają 3,4 mocne ekipy i wygraliśmy ja w ostatnich 15 latach 10 razy

0

@Kinginiesta świadczy że jesteś mocny na własnym podwórku ale nie zaliczasz się do najlepszych drużyn na świecie

0

Ludzie się spuszczają, że oo lige odpuszczamy a w dupie mam tą lige jeśli od 10 lat nie wygrywamy LM.O czym świadczy wygrywanie Ligi, jeśli nie potrafisz wygrać LM w mojej hierarchii, to LM zawsze będzie najważniejszym trofeum a poza tym, perspektywa się zmienią w 3 ostatnich sezonach wygraliśmy 2 lige, więc naprawdę wolałbym zająć 3 miejsce w lidze ale wygrać LM

0

@kanver_ jak sam zauważyłeś w poprzednim sezonie i wypadl na najważniejsze mecze w sezonie, daje Ci to coś do myślenia czy nie bardzo?

1

@Laminedependencia niestety ta przypadłość jest u nich naturalna.Znam kilku kibiców Realu i wszyscy pod tym względem są tacy sami

0

@panczo no jak widać heh.Co tam że 4 razy ich roznieśli i zwolnili trenera

4

Mój brat wczoraj stwierdził, że Wszyscy sędziowie w La lidze , są przeciwko Realowi Madryt i to przez sędziów przegrali Lige w zeszłym sezonie i od zawsze sędziowie są przeciwko nim xddd
Jest madritista i oni wszyscy mają ta samą przypadłość, zerowy obiektywizm i ślepe zaopatrzenie.Sa trochę jak sektaMy często potrafimy spojrzeć obiektywnie na naszą ekipę z drugiej strony praktycznie niespotykane

2

Polećcie jakąś anime na Canal +

4

@szymek029 to może powinien postulować o zniesienie zakazu, propagowania e jaki kolwiek sposób swastyki, ciekaw czy mu przeszkadzają.Choc jestem wierzący, to muszę napisać.Obrazanie Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa, również nie powinny go urażać,skoro każdy może mówić co chce

0

@Rastafarnianin Ja rozumiem ogromne poruszenie i słusznie że takie jest ale nie dlatego, że ten chłop jakas wybitna jednostka,tylko z jakiego powodu został zamordowany i to jest nie do przyjęcia, ktoś to zaczął a inni będą kontynuować, tylko że tym razem druga strona ucierpi ale robienie z niego męczennika, gdzie śmiał się z ofiar w Palestynie a empatia, to wymysł naszych czasów i ludzie którzy giną przypadkowo postrzeleni przez różnych idiotów, to ofiara który jesteśmy w stanie płacić za możliwość posiadania broni.Mi tam jest obojętna jego śmierć.Nie mam współczucia dla ludzi, którzy nie mają tego współczucia dla Palestyńczyków

0

Mentzen zagłosował wspólnie z Tuskiem, nie uznając banderyzmu za coś złego i nieprawidłowego xd Bosak, weź Ty się odwiń od tego trolla i karierowicza.Chlop jasno określił się , że stoi po złej stronie mocy

0

@draxidox Zgadzam się że jest to jeden z najlepszych i najbardziej emocjonalnych filmów w dziejach kina, natomiast dla mnie, jeszcze bardziej emocjonalny i jeszcze lepszy jest Deja vu z Denzelem Washington.Obejrzalem ten film z 16,17 razy i nie na zasadzie że leciał w Tv , nie nigdy nie widziałem, żeby leciała w tv, tylko sam przynajmniej raz na rok odpalam i delektuję się, majstersztykiem w wykonaniu, najlepszego aktora w historii

0

@Konradowskyy dokładnie przez to

0

@CLS63AMG widać że gówno wiesz o historii, nie musiał klęczeć i robić mu dobrze ale chciał, bo chciał udowodnić wszystkim że jest takim wspaniałym, charyzmatycznym, przechuem że, że Stalin go pokocha a Stalin wyjąl wiadomo co i zlał go ciepłym moczem.Frajera.Najbardziej ochydna postać tamtych czasów, tamci byli po źli a ten był śliski

0

@Konradowskyy lewacy się wzięli za propagandę, tych wszystkich puci i zaczęli dzieciom i młodzieży jeszcze bardziej, jechac po bani, to mamy rekordowa ilość samobójstw wśród dzieci. I młodzieży.Robcie tak dalej a za chwilę waszą rasa przestanie istnieć będa tylko allahy

0

@esem91 nie daj się uwieśc okrągłym słowom, poczytaj szczegóły, bo akurat słuchałem jak ktoś czytał i nie jest tak nie winnie jak kolega to przestawia.Przede wszystkim, totalnie deprecjonuja maleństwo, rodzine " ojciec i mamusia" w zasadzie tam nie ma takich stwierdzeń, jest partner,partnerka,partnerzy, partnerki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?