2

@Safrani Polskie społeczeństwo to jedna wielka Choroszcz z syndromem Sztokholmskim

0

@ProMILs skrok antysemityzm jest odmieniamy na antysemita, jak to jak będzie antycyganizm? antycagita? Xd i Proszę mnie nie obrażać, nie wszyscy jesteśmy złodziejami, choc każdy z nas musi w życiu choć raz coś ukraść.Nie no żartuje z tą kradzieżą

0

@Kessie ewidentnie jesteś Romofobem

0

@sergio5 Fc.Porto, moje kondolencje

0

A wiecie że jest coś takiego jak antycyganizm i romofobia? chyba zacznę tak określać wszystkich którzy nie będą się ze mną zgadzać xd

0

@Pablozeusz a dlaczego drużyna która może odnieść korzyść z akcji ma być poszkodowana, bo przeciwnik postanowił się poświęcić? To powinno być oczywiste, moim zdaniem.Jesli ja się decyduje na jakiś ryzykowne zagranie, to dlaczego przeciwnik ma być poszkodowany?

0

@LambiPL kur*a ok następnym razem, przeczytam jeszcze raz to co napisałem, bo mi korekta ciągle zmienia słowa i faktycznie wygląda jakbym pisał po porażeniu mózgowym

0

Wymyśliłem co zrobić w takiej sytuacji jak wczoraj,gdzie piłkarz dostał w łeb i zmiotło go.Tylio że bez sensu jest, że przeciwnicy mieliby byc poszkodowani w jakby arbiter przegrał grę, więc odkryłem jak zapobiec temu, żeby nie była poszkodowana drużyna ktora odniosła by korzyść, gdyby sędzia nie przerwał gry.rzut wolny pośredni tam gdzie piłkarz padl i po sprawie

0

@pele1282 piłka miało być.Nie zauważyłem że mi korekta zmieniła to słowo, no ale jak się ma 1 szara komórka,to ciężko z dedykacją

0

Widzę że piłkarza idzie w zajebistym kierunku, już nawet kilka nożna sfaulować piłkarza, który sam się ta piłkę pcha xd

2

To nie do końca tak, że Laporta ośmiesza nasz klub,to bardziej tebas ośmiesza całą ligę

2

@Comentateiro Ja Cię w sumie lubiłem pomimo tego że mamy trochę inne poglądy polityczne ale do momentu wygrania przez Nawrockiego wyborów prezydenckich, wydawales się mimo wszystko gość wyważony a poza tym w tematach poza politycznych często miałem zbieżne z Tobą opinie ale od tamtego coś się z Tobą zadziało niedobrego

0

@Comentateiro faktycznie państwo pisowskie, dokonało ludobójstwa na innym państwie zabijając między innymi 20 tys a ogólnie przeszło 60 tys cywili.Mam wrażenie, że z każdym dniem,cofasz się w rozwoju.To nie jest tak że Żydzi w Izraelu są przeciwko ludobójstwu na Palestyńczykach, wręcz przeciwnie.A Netanjahu można porównać jedynie do Hitlera, nawet Putin takich zbrodni się nie dopuścił

0

@Barcanajlepszyteam no my się śmiejemy bo gada albo robi coś głupiego a ten ich prezydent zachowuje się, jakby naprawdę był lekko upośledzony, to nie jest jedno zachowanie, mnóstwo.Chlop zachowuje się tak, jakby nie był prezydentem,tylko odgrywał rolę prezydenta w filmie komediowym

0

@Barcanajlepszyteam a widziałeś filmik ze spotkania gdzie byli wszyscy przywódcy świata i Trump i jego zachowanie? Przez jakiś czas było viralem na tik toku

0

@Comentateiro no tak zachowanie 1:1 ty zwyzywales połowę Polaków a ja napisałem że ich prezydent, zachowuje się jakby był lekko upośledzony i jest to zdanie samych Rumunów, którzy robią filmiki porównujące go do Jasia Fasoli, zresztą ja oceniam to co widzę a Ty wyzywasz ludzi, bo nie uwierzyli w propagandę, funkcjonariuszy rządzącyh.To jest dosłownie to samo.p.s.najczesciej porównują go w tych filmikach do Nawrockiego i zazdroszczą nam prezydenta

2

Widzieliście jaka bekę kręcę sami Rumunii z tego nowego Prezydenta a w ogóle widzieliście tego prezydenta? Nowe wcielenie Jasia fasoli, co za wstyd na cały świat, wybrać sobie na prezydenta , taka totalna aspołeczna z jakimś użytkiem intelektualnym xd

0

@kanver_ ja żałuję że nie wzięliśmy Thurama z Borussii, jak był do wzięcia za darmo bardzo to dziwiło w tamtym a w tym momencie jeszcze bardziej nie rozumiem, braku zainteresowania z naszej strony, tym bardziej że jego ojciec u nas grał.Co prawda nie obejrzałem ani razu meczu Monchengladbach ale wystarczylo kilka meczów na MŚ żeby bardzo dobry piłkarz

1


@LeszekFCB wystarczy że mają amerykańskich politykow w garści i już ich nikt palcem nie tknie

1

@APTAPT co to znaczy antysemityzm i dlaczego ma określać tylko jeden naród? Nie uznaję słowa antysemityzm, jak dla mnie nie ma czegoś takiego, może 1,2% populacji nienawidzi jakiegoś narodu że względu na pochodzenie, prawie że nie ma takich ludzi.A Ci sobie wymyślili antysemityzm.Nie czuję się gorszy od Żyda a nie ma określenia na niechęć do Romów (niechęć, nie nienawiść, bo jak wspominałem, nie ma takich ludzi) Jednak całkowicie rozumiem dlaczego, są uprzedzenia, niechęć czy strach czasami.Sami sobie na to zapracowaliśmy i podobnie żydzi, ludzie nie mają do nich negatywnego stosunku, poprzez fatk, samego ich pochodzenia, tylko przed ich zachowanie.Dali sobie prawo do, bycia ponad wszystkimi innymi a najgorsze jest to, że cały świat, przez wiele dekad utwierdzał ich w tym przekonaniu o.

6

@Comentateiro dałeś popis merytorycznej dyskusji i fanatyzmu po wygraniu wyborów przez Nawrockiego.Pokazales swoją prawdziwą twarz.

1

@Comentateiro no niestety sam się określasz swoimi fanatycznymi wpisami

3

Komentarz usunięty

1

@Safrani Przede wszystkim należy pogonic ludzi Cię okradają i to dosłownie, bo te pieniądze które dostał np.Pan Kulesza , Ty będziesz splacac albo Gesslerowej.W moim odczuciu to przekracza wszelkie granice

0

@Laminedependencia nie Trzeba oświeconym żeby nie wybierać sobie ludzi którzy dają pieniądze swoim, które Ty będziesz spłacać

1

@Laminedependencia na pewno nie na PiS ani na Po.To tak jakbyś oprawcę który trzyma Cię w piwnicy i leje co jakiś czas a jeśli ktoś chciałby go oskarżyć, to Ty będziesz go bronić

1

@fart Normalne społeczeństwo wyszłoby na ulicę i wywiozło ich na taczkach i nigdy więcej nie mieliby prawa pojawić się w przestrzeni publicznej a u nas ich się wybiera przez 20 lat.Bedziesz płacić za dotacje Czarka Kuleszy, który 0,to mln złotych xd.

9

0,5 mln dla Gessletowej, 1 mln dla żony najbogatszego posła PO, jakiej kolejne 0,5 dla kogoś z 3 drogi itd.A wy od 20 lat cały czas głosujecie na ludzi, którzy na was plują i ruch** was na każdym kroku.Niesaowite społeczeństwo

0

@clyde Obraza jak obraza ale właśnie udowodniliśmy Ruskom, że mogą nas rozje***co w kilka sekund,bo nie mamy probelmu z wpuszczeniem 70 tys Ruskich na swój teren. Mówię Ruskich,bo kto z nas jest w stanie odróżnić Ukraińca/Białorusina od Rosjanina?

0

@Borneo Nie muszą być wszyscy źli, wystarczy kilku prowokatorów i masz regularną bitwę i jeszcze większą nienawiść między Polakami a Ukraińcami a Rosjanie tylko zacierają rączki, że Polacy tak łatwo wpuszczają sobie w jedno miejsce 70 tys.Rosyjsko-Jezycznych obywateli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?