Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak w ogóle można było dopuścić do takiego koncertu, gdzie zbiera się 70 tys obcokrajowców.Ja nie wiem o co chodzi w tej Polsce ale mam wrażenie, że Ci co rządzą, to nienawidzą Polski niezależnie kto rządzi
0
@Nightraider bo ta" zmiana Kapitana" też zrobiona bez sensu, wiadomo że nie będa przeciwko swojemu koledze z drużyny, więc albo Kapitana narzuca trenerowi np.w postaci takiej że Ter Stegen jest wykluczony z tej możliwości albo w ogóle tego nie robią, bo kolejny raz się kompromitują
5
Naprawdę nasz klub, pod wieloma względami, ma jakieś problemy natury mentalnej.Jak, ja się pytam jak mogli wybrać na kapitana, chłopa co pluje na kolegów z drużyny i idzie na wojnę z klubem i będzie 3 bramkarzem.Czy u nas nie może Kapitan zostać, jakiś podstawowy zawodnik? Najpierw największy nieudacznik w historii klubu ( przez ilość lat które tu występował) a teraz 3 bramkarz
0
@Karol145 pier**** głupoty.W ogóle tego nie odczujesz a płaczesz jakby Ci to miało życie zniszczyć.Niestety jesteśmy w finansowej dupie, więc musimy ratować się na różne sposoby.Wymagamy dobrego składu,ładnej gry, dobrych trenerów najlepiej, jakiejs wzmocnienia,trofea ale jak coś troszkę poświęcić, to nie, to tak być nie będzie
jprd
0
@Karol145 ale czy Ty mieszkasz w Hiszpanii, kupiłeś karnet i chodzisz na wszystkie mecze, ze tak Cię to boli?
0
@MesQueUnClub_87 Termin ma taki naturalny ciąg na bramkę i uważam że pod tym względem jest absolutnie wyjątkowy w naszej drużynie, nie kalkuje,nie reguluję tempa gry, po prostu bierze pile i ciśnie na bramkę i bardzo to sobie u niego cenie, tym bardziej że dobrze mu to wychodzi
0
@Rhaan już nie chce wchodzić po raz kolejny w wojenki z uśmiechniętymi na tej stronie
5
@clyde ten rząd pod względem wizerunkowym, są totalnymi nieudacznikami
1
@Faro no nie przemawia do mnie, ja generalnie nie za bardzo lubie te gangsterskie klimaty
0
@Tabaluga37 Narazie widzę że chłop grający Michała, odgrywa 1:1 Micheala i dla mnie jest to na maxa żenujący, bo dosłownie każdy gest,mimika twarzy,teksty
1
Biorę się za Polski the Office, jako fanatyk Amerykańskiego, bardzo mnie ciekawi czy choć trochę zbliży się poziomem do Amerykanskeigo.pierwsze 5 min to trochę taka karykatura ale dam szansę
2
@lithotripter The Office pierwszy jest ciężki do przebrnięcia ale jak się troszkę wkrecisz to jest sztos.Osobiscie obejrzałem wszystkie sezony z 10 razy a żadnego innego serialu nie obejrzałem nawet 2 razy
1
@Ojciec5tkidzieci mam to z oboma tymi serialami
1
@Faro Nieeeee, Przecież to jest arcydzieło.Dla mnie nr 2 zaraz po GOT
1
@Frimpong mam dokładnie to samo
1
@Safrani breaking bad
1
@Bolton Trzeba przyznac że szczęście im sprzyja, choć uważam że ta strata, może na nas naprawdę źle wpłynąć, chyba ze Araujo mając pełny okres przygotowawczy, ogarnie taktykę Flika
0
Wciąż nie mogę wyjść z szoku, że straciliśmy filar naszego systemu gry i przeszliśmy nad do porządku dziennego.Jak mozna było dopuścić do takiej sytuacji.Laporta robi dużo dobrych, chociaż wydaję mi się że większość z nich fartem ale nie skompromitowac się kilka razy w roku, to nie dobra jest
3
@Laminedependencia podniecanie się politykami, to dla mnie aberracja umysłowa, to nie jest tak że któryś jest zajebisty, po prostu inny jeszcze gorszy
0
Pięknie się rozkręcili
0
Piękna bramka.Cvena nie istnieje od 10 minut
0
@Katalończyk 99 no nie o każdej bo czasami zabraknie szczęścia albo źle uderzy
0
Ewidentnie brakuje jakości w końcowych fazach akcji
0
@TridenteMSN więcej jakości w tej konkretnej akcji, to chyba bo komentuje na bieżąco akcję
0
Kurczę więcej jakości i było by Dobrze
3
Chlop wyprowadza piłkę i nikt mu nie wychodzi do gry w profesjonalnej drużynie, jak to możliwe? Cała prawa strona wolna idealnie żeby wyjść na pozycję i nitk nie wychodzi
0
@Nazio_87 ale co od dziś?
3
Serio, takie wyrzutki że widzę że Polskie kluby trzymają swój poziom
1
Dawno nie oglądałem meczów z polskim komentarzem dziś oglądam i kuźwa Mielcarski, jeden z najgorszych wspol komentatorów
0
Bramkarz dramat