Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca za co miałabym od zawsze nie cierpieć PSG? Bayern raczej jest mi obojętny, niż żebym ich szczególnie nie lubił
1
Są 2 kluby których od zawsze nie cierpię poza Realem oczywiście.Sa to Juventus i Chelsy....
0
@daniel32778 mam dokładnie to samo zdanie
3
@daniel32778 w końcu ktoś kto podziela moje zdanie
0
@AlphaNumeric Flick pewnie też nie wie co mówi, twierdząc że Ferimn różni się od pozostałych, prawda?
0
@turhiay skończyli z cyrkiem 2 lata temu i zaczęli przegrywać z Mołdawią, wy się w ogóle nie uczycie na błędach.Wole Grodzickiego, który jest najlepszym asystentem w lidze, jest podstawowymi piłkarzem od kilku lat, niż gości, co maja 22,23 lata zagrają pół roku dobrze a później 3 lata siedza na ławce i są wiecznymi talentami
0
@MaryNara Robert.Ten sam przypadek pożegnalnej był, bo nie miał szans na grę a nie dlatego że już nie chciał grać a dopóki chcę i jest w stanie coś dać jeszcze tej reprezentacji, to powinien byc powołany, wy nigdy nie uczycie się na błędach
0
@ManiekSzwecja dosłownie ale niektórzy mają mega ograniczony umysły i wszystko jest dla nich zero jedynkowe,jeśli gość jest najlepszym asystującym w lidze i gra cały w podstawowym składzie, to dopóki nie będzie lepszego, który nie przez 2 miesiące będzie dobrze grał ale dłuższy okres czasu, to nie mamy prawa rezygnować z takiego piłkarzac.A podsmiechojki są żałosne
0
@Nightraider Bardzo mądre podejście, sprzedać jednego z kluczowych pilarzy zeszłego sezonu ( jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest idiota) na koniec okienka i się osłabić na cały sezon.Ty to masz łeb
0
@krzakov podobnie jak Lewandowski
2
@Talisker a uzasadnij.Dlaczego miałby go nie powoływać, skoro w ostatnim meczu pokazał że wygląda lepiej młodszych kolegów to należy go powołać, nie widzę tu żadnej kontrowersji
0
@Irmscher10 nie yebal go?
0
@Irmscher10 na pierwszy rzut oka wydaję się to bardziej realne,że różnica jest nie wielka
0
@Irmscher10 nie wiem nie znam się ale no to zestawienie wygląda fatalnie i aż ciężko było mi w to uwierzyć że aż taka różnica może być
0
Ta informacja zryla mi totalnie beret.Trzymajcie się teraz.
Deficyt budżetowy na rok 2024 -230 mlrd złotych
Na rok 2025 -288 mlrd złotych
A wiecie jaki najwyższy deficyt miał PiS?
2× powyżej 80 mlrd w 2020 przy wybuchu pandemii i w 2023 przy wuchu wojny w latach 2015-2019 łącznie 95 mlrd.
Co tu się odyebalo?
4
Załamuja mnie te niusy, mamy już i tak mega ograniczona kadrę, to pozbywamy się jeszcze jednego z kluczowych pilarzy, pięknie po prostu pięknie
3
Ale doyebali temu Realowi w tym sezonie, coś pięknego
0
@Gary a gdzie mozna te minuty sprawdzić?
0
@Arcybiskup to może podal z 2 sezonow bo najpierw podawał z 23,24
0
@Gary sztuczna inteligencja mi tak napisała
1
Dla wszystkich którzy uważają że Fermin Lopez jest piłkarzem rezerwowym.Bo ja tak nie uważam, uważam że nasz podstawowy skład to 13,14 piłkarzy a Fermina jednego z pierwszych 12 pilarzy a na potwierdzenie sowich słów jeden fakt
Fermin Lopez 5326 minut( rezerwowy)
Pedro piłkarz podstawowy 4980 minut.
Tak rezerwowy piłkarz Barcelony za 60 mln to dobry deal ale tylko dla idiotów jest rezerwowym a ten deal jest dobry
0
Komentarz usunięty
0
@Faro Ty na poważnie to piszesz? Powiedz mi jak to jest oglądać regularnie Pile nożną, przez wiele lat i totalnie jej nie rozumieć? Fascynuję mnie to.Interesujecie się tym od wielu lat, jest to jakas waszą pasja i nie dostrzegacie oczywistych rzeczy czy oczywistych talentów.W sezonie Xaviego jak pół składu było kontuzjowane przez miesiąc to w 3 z 4 mecze był wybierany najlepszym piłkarzem meczu.Chlop jedynym takim pomocnikiem który potrafi wziąć piłkę i pociągnąć akcje do przodu bez rozgrywania w bok, bez kalkulacji i najczęściej dobrze mu to wychodzi, do tego na"gola" co w Barcelonie u pomocników jest rzadko spotykane.To piłkarz podstawowego składu jprd jak wy oglądacie te mecze to ja nie wiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlphaNumeric jeśli oglądasz mecze i tego nie widzisz, to szkoda mojego czasu.
0
@AlphaNumeric jeśli nie doceniasz roli Fermina i jego odmienności od reszty pomocników in plus, to nie mam o czym z Toba rozmawiac, nie jesteś na moim poziomie rozumienia piłki
0
@maroon nie mogę się z Tobą zgodzić.Zarabia w ten sposób pieniądze, więc to praca a kurwienie się, to gdy nie zarabia na tym pieniądze a ma chłopa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@KrychaFCB przecież my nie mamy kadry a Femin to nr 12 w ten drużynie, sprzedamy go ,kontuzja Okno, Pedriego i nie mamy środka pola.Mam nadzieję że nie mamy idiotów w zarządzie i go nie sprzedadzą