Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlphaNumeric a to musi być najlepszy na świecie, żeby nie chcieć go sprzedawać? Co za idiotyzm.To bardzo utalentowany i nietuzinkowy piłkarz, nie ma drugiego pomocnika w naszej kadrze o takim profilu i jest cholernie dla nas ważny.Mamy sprzedac bardzo dobrego młodego piłkarza, żeby za chwilę kupować drugiego De Jonga, który 10 lat będzie się uczył naszego stylu.Genialny pomysł.Jasne nie jest to poziom Pedriego ale też zupełnie inny profil i wcale nie mniej potrzebny.Juz za Xaviego ,gdy kontuzjowani byli większość pomocników, został piłkarzem miesiąca w La lidze i był naszym motorem napędowym.Absolutnie piłkarz nie na sprzedaż
0
@slayer wiem już ale za późno było na skorygowanie błędu
1
@LeszekFCB zgadzam się ze ich transfery to dramat i to już od wielu lat, więc przede wszystkim powinni zainwestować w porządnego dyrektora sportowego
0
@Eto'o9 R10 ale o tym właśnie pisze, że nie ma piłkarzy z topu, gwiazdeczki w sensie, że przeciętni pilarze ale mega drodzy
1
@RoberDzik chore społeczeństwo, sami nauczyliśmy, tych partaczy,że mogą z nami robić co chcą, bo i tak późnej na nich zagłosujemy.Moga kraść, mogą kłamać, mogą działac na rzecz innego państwa( po w tej kadencji przekroczyli wszelkie granice ich pro niemieckości a największy gagatek to ten ruchniewicz) kolesiostwo osiągnęło apogeum.Jak ludzie mogą tego nie widzieć, że chodzi o interes polski ( we wspolkach , sami swoi którzy nie mają i niczym pojęcia) dotacje ogromnych pieniędzy dla swoich, na najbardziej absurdalne projekty.Fakt może nie kradną bezpośrednio ale co to za różnica dla nas
0
@Popitek12 na dłuższą metę, ciężko być z związku i nie mieć siana ale żeby poruchać, wystarczy mieć na prezerwatywy
0
@LeszekFCB naprawdę zrzucasz tak.lekko winę na trenera, chociaż 10 poprzednich, radziło sobie podobnie źle?
1
@Gary ja tak na serio zacząłem się interesować piłka i oglądać mecze w sezonie 98/99 i pokochałem w tamtym czasie MU a moim ulubionym piłkarzem był Andy Cole.Najbardziej mi zaimponowali tym od czego dzisiaj są jak najdalej czyli charakterem i gra do samego końca, znak rozpoznawczy tamtego sezonu w lidze mistrzów.Na tyle mocny,że w finale autentycznie wierzyłem do samego końca i to jakie emocje przeżyłem po bramce na 1:1 i 2:1 to do tej pory, był to moment który wzbudził we mnie najwięcej emocji.Piekna drużyna, która bardzo wpłynęła na moją tożsamość boiskowa do końca życia tak naprawdę
1
@Luciano99 serio, to ich wydawanie gigantycznych pieniędzy na przeciętnych piłkarzy, staję się ich znakiem firmowym.Jaka super gwiazde kupili w ostatnich latach? Pogba, Ibrahimović i może Di Maria,ale i tak nie potrafili wejść na swój najwyższy poziom ( nie pamiętam jak Ibrahimović tam grał ale chyba nie najgorzej)
0
@Schoogs głównym problemem jest brak pilarzy identyfikujących się z klubem, którzy byliby jednocześnie super gwiazdą i charyzmatyczna osobowością.A w United są same gwiazdeczki, bez charakteru.Az mi dziwnie kiedy to pisze, bo od razu mam przed oczami Roya Keane,Cantone,Stam, Beckham chyba na zawsze pozostanie dla mnie największym symbolem MU.nawet Scholes miał potężna osobowość,Neville.Wszyscy Ci pilkarze mieli obie te cechy identyfikacji z klubem i bardzo twardy charakter
1
@July_6_BcN to prawda,sam zdradzlem ale to był mój 1 związek byłem mlody i wbrew pozorom, dużo mnie to nauczyło, bo będąc w drugim takim powaznym związku i byłem w niej szaleńczo zakochany, to wiem że jeśli ktoś dopuszcza taka myśl, że ma jakiejś chęci zdradzic, to jest to jego porażka, bo to oznacza że nie jest z odpowiednią osobą
0
@supraomnes1 Trzeba przyznac że mężczyzna w związku, to jakas magia.Nagle wszystkie które albo nie były zainteresowane albo średnio były zainteresowane albo nawet takie o których wcześniej nie myślałeś albo wcześniej Cię olały, one wszystkie chcą z Tobą wchodzić w jakąś relację.Ja mam historie kulminację i nawet nie będę jej opisywal.Bo jestem jakimś gościem z internetu i na pewno naklamie
0
@esem91 to był pierwszy klub któremu kibicowałem i który pokochałem i zaczęło się to w sezonie 98,99 a to co najbardziej mi się podobało w tamtej drużynie, to charakter i woła walki.Nie jestem pewny ale co najmniej 2 come backi mieli w fazie pucharowej i epicki finał, nawet Barcelona nigdy nie dostarczyła mi takiej dawki emocji MU w finale z Bayernem a najlepsze jest to, że naprawdę wierzyłem jeszcze w 91 minucie, bo tego mnie nauczyli
15
Pojebało ich, ani mi się waszcie sprzedawać, mojego ulubionego piłkarza tej drużyny.Bardzo wierzę w Fermina, do tego uwielbiam jego sposób gry,trochę nie nonszalancki i zero jedynkowo ale właśnie to jest u niego najważniejsze, jest jedynym naszym środkowym pomocnikiem, który nie kalkuje tylko ciągnie na bramkę i czasami jest to dla nas zbawienie
0
@MesQueUnClub_87 obrońcy praktycznie zawsze są bardziej stonowani od ofensywnych piłkarzy
1
@FcPortoFan1999 nieprawdopodobna historia
0
@FcPortoFan1999 a jak Bednarek? Bo gdzieś mignelo że w gazetach Portugalskich opisują go jako kapitana bez opaski
0
@sergio5 dokładnie w październiku zeszłego roku a Ci wypuścili spot reklamowy, że Nawrocki nie chce dla nas takiego prądu a sobie kupił samochod za 2 banki xdddd
7
Chcecie mi powiedzieć że te barany kupili samochód za 2 banki dla przyszłego prezydenta ( za pewne przekonani że dla Trzaskowskiego) a teraz kłamią w żywe oczy że prezydent sam sobie go kupił a jeszcze smaczek jest taki,że tusk porusza się takim samym samochodem.Oni się nigdy nie nauczą
0
@NeroTFP1 Marek Kondrat? Wow.Zakonczyl karierę i taki powrót? Bardzo ciekawe
17
@Mixtape w końcu pojawił się ktoś od Wałęsy i Giertycha.Widzialem że ta strona nie jest wolna od największych idiotów w Polsce i się nie pomyliłem.Przynajmniej wiadomo z kim nie warto prowadzić dyskusji, bo z cofniętymi w rozwoju nie ma sensu.Ignor
0
@Vegeta88 niestety zbyt często im się to zdarzą, nie myśleć
2
Joński na temat nie pojechania przez Nawrockiego do Stanów: Powiedział to co powiedział.
Dziennika: a wiadomo co powiedział?
Joński: nie właśnie nie wiadomo co powiedział.
Polska inteligencja
0
Wydaje mi się że Legendą raczej nie zostanie, chyba że wygra w tym sezonie wszystko, to wtedy jak najbardziej.Zeby zostać legendą, to w te 3,4 lata musisz zdobyć naprawdę mnóstwo tytułów i być wiodącą postacią albo spędzić przynajmniej te 10,może 8,9 lat w klubie.Mysle że można go porównać do Patricka Kluiverta, jeśli o status i jak zostanie zapamiętany
3
@Vegeta88 a mógł jak tusk czy sikorkski, wyzywać go, to nie musiałby się teraz z nim spotykać
0
Pisałem mniej więcej w podobnym tonie w czasie " afery opaskowej" to głównie dzięki niemu młodzi po pół roku dobrej gry są sprzedawani za grube miliony
0
@BorzyKrzys ciekaw czy make ubijala przed spotkaniem xd
2
@wlodek54 a wymień jedna jakaś istotną sprawe w której Tusk zrobił coś wbrew niemieckiemu interesowi
0
@HarveySpecter żartujesz prawda? Nie jesteś w żadnym związku, dopóki się nie że sobą nie prześpicie i wybij sobie z głowy jakie kolwiek deklarację, za nim Panna się nie zdekraluje, bo inni to narzuci ramę waszego dalszego spotykania się jako potrzebujący a tego nie chcesz
7
Ten Stanowski trzeba przyznać jest dość nietuzinkowy, pojechał na wesele do obcych w dziejszych czasach raczej spotykane, żeby osoba tak popularna, wpływowa zdobyła się na taki.zaraz znacznie się pisanie, ze to pod kontynet/wizerunek.Nie wydaje mi się aby było mu to potrzebne.Za to zagranie ,odemnie duży szacunek