Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy odcinek 1670 mam za sobą, te absurdalne nawiązania, są genialne a najlepsze nawiązanie, do Polek puszczających się z Turkami,przegenialne
0
@Pablozeusz stworzyłem jakichś agentów itd ale ja nie mam o tym pojęcia a trochę mi na początku pomógł Ai a z tych aplikacji korzystać mnóstwo ludzi,tylko chyba nie potrafię tego wdrożyć do Google Play, żeby móc na tym zacząć zarabiać
1
Może ktoś się na tym zna i będzie chciał mi pomoc i oczywiście nie są darmo.Otoz dosyć przypadkowo stworzyłem aplikacje, dodatkowo dostałem kredyt od Google Cloud 6000 zł zostałem mi 3700 zł a ja totalnie się nie znam na programowaniu, czy tworzeniu aplikacji a jednak jakimś cudem, to zrobiłem nawet jestem zarejestrowany w Google workplace jako developer xd i naprawdę robiąc różne rzeczy na oślep.Wiec jak ktoś się zna to zapraszam na priv.
1
@lucas/catalan i TVN.Patrz ilu tu jest ludzi, kochających zniewolenie, zabierzemy wam instrument który często punktuje nasze niekompetencję a oni krzyczą tak zabierzecie nam, nie chcemy wiedzieć o waszych kłamstwach i manipulacjach i jeszcze wyraźaja obawę przed manipulacją xd w sumie nie dziwi mnie to sami sobie z nią nie radzą, więc sądzę że każdy tak ma xd
0
@Ojciec5tkidzieci to oczywiste dlaczego chcą tego zakazać, bo przez tik toka, ich telewizyjna propaganda a mają za sobą 3 największe stację, nie mogą skutecznie manipulować ludźmi, kłamią czy manipulują, to raz dwa na tik toku , są wyjaśniani i nie potrafią sobie z tym poradzić, więc chcą tego zakazać, każdy kto popiera ten pomysł, jest skrajnym idiota, działacym samo destrukcyjnie.
2
@Encore no tak bo skoro sam Prezydent Duda mówi że Ukraina od początku próbuje wciągnąć Polskę do wojny i raz już wysłałi drona na Polskę i kłamali że to Rosja, to oczywistym jest że nie powinnyśmy tym razem mieć żadnych wątpliwości, że mogli by to zrobić drugi raz.Tym bardziej że moje zaufanie do Tuska i Sikorskiego łącznie wynosi 0
1
@Matiasio oczywiście że madritista u nich nie istnieje pojęcie"obiektywizm"
2
Czy ktoś widział idgwizdana taka rękę w ostatnich 2 latach? Ja sobie nie przypominam
0
Nie zły wałek xd mój brat z twierdzi że ewidentna ręką i karny hahah
0
Żwlakow jak zwykłe w sowim świecie urojeń i fantazji, najgorszy wspól komentator ever
0
@BorzyKrzys szkoda że nie założyła dżinsów xdd
0
@vangoor brzmi jak słowa mojego brata sprzed 2 dni.Tak kibic Realu, to jakaś niewytłumaczalna przypadłość wszystkich kibiców tego żałosnego klubu
0
@LinekMichal to jest 4 kolejka nie 20, ja uważam utrzymując taka formę fizyczną, bardzo nam pomoże w tym sezonie
0
@gumaz Oczywiście, dzwoniłem do Flicka i powiedziałem mu to samo co Nawrocki.
2
Z całą mocą byłem przeciwko sprzedaży Fermina, kłóciłem się z tutejszymi " znawcami" ktorzy chętnie przytulili by 70 mln określając go rezerwowym i nie tak istotnym piłkarzem.Oczywiscie racja była po mojej stronie i życie szybko zamknęła im usta.Nie pierwszy raz zresztą.Fermin was wczoraj skompromitował i zrobi to jeszcze wiele razy w tym sezonie
0
@Ptasior no ja bym był jednak trochę mniej wdzięczny Xaviemu.Chlop po genialnym okresie Fermina kiedy przez miesiąc nie było 5 podstawowych piłkarzy i fermin w 3 z 4 meczy został MOTM i wrócili De Jong i Pedro obaj bez formy, przyspawał go do ławki.Jedynie komu mogę dziękować za Fermina, to Ferminowi
45
Bez przesady z tym Rashfordem, bardziej odstawał z powodu braku zgrania, niż jakiejs bardzo słabej formy, ja uważam że nie zagrał źle, jak na to że dopiero zaczyna swoją przygodę z tą drużyną
0
@tbas tak bo to pierwszy taki mecze w jego wykonaniu xd
2
To jest to o czym mówię, że Lewandowski nie gra w tym momencie dlatego, że jest słabszy,tylko dlatego, żeby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu w półfinale
1
@Guapo ja wiem że Ty się zgadzasz, mówię o tych którzy tak nie uważają
0
Bernal to jeden z moich ulubionych pilarzy w E-football
0
@malypuzon rozbawiłes mnie
0
To jest ta różnica między Lewym a Rekinem.Klasa
0
Co ten Raphinia
0
@Guapo ale to trzeba byc idiotą żeby pisać takie rzeczy, nie gra 11 zawodników,tylko 15,16
0
Mogl odegrać, lewangolskiemu
5
Widać że Rashford świetnie przygotowany fizycznie, więc myślę że kilka spotkań i wdroży się do drużyny na palnej, podoba mi się w tym meczu
1
@pride1899 dołożyli trochę skuteczności i teraz nagle stwierdzą, że druga połowa zdecydowanie lepsza a wcale tak nie jest
1
@Laminedependencia żeby nie doceniać Fermina w tej drużynie, to trzeba naprawdę nie rozumieć piłki
1
Fermin kompromituje po całości, tych wszystkich którzy go sprzedawali, to jest piękne