5

@severius osobiście uważam że wieksza zniewage jest oplucie kogoś ale przecież nie tylko go oplul, tylko najpierw nadepnął mu na stopę a poza tym wyobrasz cios wyprowadzony przez Busqetsa? Xd

0

@MesQueUnClub_87 ja miałem starszego brata który wypożyczał różne kasety a wtedy królowały Niemieckie porno.Pamietam jak pierwszy raz się masturbowalem i się dziwiłem że na filmach to coś białego wycieka a u mnie nic, miałem wtedy 10 lat xd

0

@CLS63AMG Rossvelt który stworzył Potężny związek radziecki, śmiech na sali

2

Ja się przyznam że nienawidziłem szkoły, rzadko do niej, przeważnie jechałem na 2 i 3 ale w 4 klasie, na biologi, jak był temat o narządach rozdroczych, to nie tylko bylem na każdej lekcji do końca tematu ale tez po raz pierwszy dostałem z pracy klasowej 4, no bylem wtedy dosyć mocno zagazowany w lekcje xd

5

@Safrani jak lewica się bierze za takie tematy jak zdrowie psychiczne, to ja bym spierdalal jak najdalej

1

@July_6_BcN ale kiedyś będziesz z tego dumna.Jak miałem czyli prawie 20 temu, bylem totalnym pustakiem, siłownia, imprezy, zamiast pracy, to jakieś kombinacje i myślałem o tatuażu na plecach, myślę że wtedy zaczynala się ta moda na tatuaże ale na szczęście nie uleglem temu trendowi.O ile jeszcze mogę zrozumieć że komuś może się podobac tatuaż, jako eksponat na sowim ciele, to tych dat i różanych mądrości nie mogę zrozumieć

0

@oZinho ok dzięki za wyjaśnienie

0

Oglądam kanał zero, pokazują samolot którym przyleciał nasz Prezydent do Stanów Zjednoczonych i napis Rzecz Pospolita,nie wiem dlaczego ale pierwszy raz w życiu,zadałem sobie pytaniem dlaczego w zasadzie Rzecz Pospolita?

1

@July_6_BcN Jetes młoda prawda masz 25 lat dobrze pamiętam? Mega Cię szanuje za poglądy, nie dlatego w większości je podzielam ale dlatego że nie poszłaś reszta baranów za stadem i nie dałaś się ogłupiic, całej tej nowoczesnej propagandzie.A tatuaże to najlepszy przykład, że ludzia są baranki, którzy idą za stadem.Pamietam jak miałem 16 lat i koleżanka miała tatuaż, to było coś dość oryginalnego a teraz mam wrażenie że go drugi człowiek ma tatuaż

2

@kanver_ ale ja nie atakuje radackji, wręcz przeciwnie, bo nawet Pol był zdziwiony że Lewy dostał od nich 6 a poza tym moja opinia o polskich expertach, nie jest delikatnie mówiąc, pozuyywna

0

I kogo tu słuchać.Nie oglądałem meczu, wchodzę a Fc Barca.com i widzę tytuł na głównej, że bardzo słaby mecz Lewandowskiego, później odpalam KS i tam mu dają note 6, za walkę i nastaniene mentalne xd jednak się domyślam kto tu bredzi

0

@Gall Nie mogę się z tym zgodzić.Nigdy tej wiedzy nie wykorzysta, do niczego realnie nie jest mu niezbędna.Nie widzę trzeba znać różnice między owulacją a okresem, ja akurat ja znam ale nie ze szkoły,nawet nie pamiętam skąd ale gdybym nie znał, to czy czułbym się głupszy z tego powodu, nie sądzę.Ta wiedzą jest tak bardzo bez znaczenia dla mężczyzn, że absolutnie nie rozumiem tej nagonki.Wstydem było nie znać państw sąsiadujących z Polska i kandydować na Prezydenta ale to? Totalnie zbędna wiedza dla mężczyzn, nie którzy piszą że jak masz córkę, to powinieneś wiedzieć.Jeszcze tego brakowało żeby interesować w jakie dni córka moze zajść w ciążę xd

0

@Starrk nie uważam owulacji u Kobiet za podstawową wiedzę, która każdy z nas powinien znać, co innego okres, każdy z nas ma z tym styczność na codzien, chociażby z reklam ale z owulacją, nie uważam żeby każdy mężczyzna musiał znać różnice, nie uważano go za debila

0

@NeroTFP1 może nie wiedzieli czym jest owulacja, bo to nie jest zbyt powszechne słowo.Nie wierzę że nie wiedza czym jest okres.To nie wydaję mi się możliwe

0

@Starrk ale o niepodległość a nie odróżnianie menstruacji od owulacji, to chyba jednak delikatna różnica. A gdybym Cię zapytał w którym miejscu pochwa jest najbardziej unerwiona, to myślisz że powinienes znać odpowiedź?

0

@NeroTFP1 Przecież nie o to chodzi że nie wiedza czym jest okres, podejrzewam że to wie każdy mężczyzna który kiedy kolwiek był w związku tylko o różnice między owulacją a okresem.Czy każdy facet musi znać różnice jeśli nigdy mu ta wiedza nie była potrzebna? Ja uważam że nie

0

@Starrk nie to nie jest ignorancja, po prostu ta wiedza jest dla nich bez użyteczna i tyle.Czlowiek nie musi widzieć o rzeczach, które nie są mu do niczego nigdy potrzebne.Dla mnie to jakaś abstrakcja

0

@BulaKG ta są mężczyźni, oni nie mają ani okresu ani owulacji, prawdopodobnie od momentu zapoznania się z tą wiedzą, nigdy nie mieli potrzeby, korzystania z niej.W takiej sytuacji, naturalne jest że nie pamiętają tego

0

@NeroTFP1 jeśli mają z tym problem, to pewnie by o tym wiedzieli ale jeśli nie mieli z tym nigdy problemu,to dlaczego mają o tym pamiętać?

0

@Kgorecki2500 dokładnie. bez sens tego argumentu mnie powala.Jak ktoś znam podstawy psychologii i działania naszego mózgu, to wie że jeśli nabyliśmy jakąś niezbyt istotną wiedzę, wiele lat temu i nigdy nie była nam potrzebna w życiu, to nie będziemy jej pamiętać, to jest całkowicie naturalne, bo nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkiego

0

Oburzenie bo faceci między 40 a 60 rokiem życia nie odróżniaja owulacji od okresu.A dlaczego mieliby by to odróżniać? Jeśli nie mieli nigdy w życiu sytuacji w której musieliby odróżniać te 2 pojęcia, to całkowicie naturalne jest że tego nie odróżniaja.Ci co śmieją albo robią z nich idiotów chciałbym zapytać, pamiętacie wszytko czego uczyliscie się w szkole i z czym nigdy później nie mieliście doświadczen? Jakoś wątpię

1

@4Fabregas4 jest młodym piłkarzem, nie da się tego inaczej zrobić, niż kosztem czasami drużyny.Wlacz sobie mecze Messiego z początków i zobacz sobie jak często się chamil i tracił piłki, musi tak grać żeby się rozwijać nie ma innego sposobu i ja to akceptuję, bo to zrobi z niego lepszego piłkarza.

0

@maroon ktoś zadał mu pytanie i odpowiedzial co o tym myśli.Nie wydaję mi się to być, jakoś specjalnie nieodpowiednie.Ciagle narzekacie na brak charakteru ogólnie u pilarzy w dzisiejszych czasach a jak ktoś powie swoje zdanie, to nagle jest zły.Gra w tej drużynie, chyba może mieć własne przemyślenia i mogą byc błędne ale od tego jest trener właśnie.On ma 18 lat, ludzie trochę zrozumienia.Zreszta, jego gra ogólnie a nie jedno czy dwa mecze i tak jest ponad przeciętnie dojrzała.Mamy mądrego trenera, który jak będzie trzeba, to będzie go prostowal

0

@Coveta kolejny...wy nie rozumiecie tego co czytacie.W skrócie w tej wypowiedzi chodziło mu o to, że musi wejść wyższy a tym kolejnym poziomem jest strzelanie większej ilości bramek i ma rację.Nie chodzi o to mu o to, że kosztem asysty będzie zdobyć bramkę, tylko do tej ilości asyst, chcę dorzucić więcej goli.Naprawde tak ciężko zrozumieć tak prosty przekaż?

1

@Fermin nie no rzeczywiście fatalnie się prezentuje i totalny nie ogar na boisku.Jprd brak mi słów

0

@4Fabregas4 widzę że dużo ludzi nie zrozumiało tych o zdobywaniu bramek.Wbrew waszej błędnej interpretacji, bardzo mądrze tutaj się wypowiedział.Chodzilo mu o to że musi się ciągle rozwijać i zacząć strzelać więcej bramek, bo o dziwo gole są najważniejsze, żeby wejść na wyższy poziom musi do swojej gry dorzucić większą ilość bramek, nie kosztem asysty, tylko po prostu i ma rację

0

@RoberDzik co za różnica jak nazywa się jego patria? Od dawna mówiłem że Niemcy się nie zmienili, bo nie da się zmienic swojej mentalności i 500 lat nienawiści do jakiegoś narodu w tak krótkim czasie

1

Komentarz usunięty

0

@Vurt pewnie mu podpowie jak ukraść złota piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?