7

Żałosny koleś.Trener go nie chce,klub go nie chce ale on chce walczyć o sklad

0

@directedbyfcb no to jak ma kontrakt, to nie go wypełnia ale musi wiedzieć, że będzie jechany przez kibiców do ostatniego dnia kontraktu i słusznie

0

@AlexDark00 ale to nie kółko różańcowe żeby kogoś z sentymentu trzymać w zespole, to też nie jest chłop co zarabiał najniższą krajową i po opuszczeniu klubu wyląduje na ulicy.Dla mnie tacy ludzie nie mają za grosz honoru, jak mnie gdzieś nie chcą a obiektywnie, są podwody do tego żeby mnie nie chcieli, to opuszczam to miejsce

1

@fart jedno szczęście

0

@fart Nie gadaj że Ty na serio bierzes pod uwagę że wybory były przekręcone?

1

@Damiain trochę rozwalę głowę ale PSL nigdy nie było w koalicji z Pisem

0

@fart znam to środowisko i zdecydowanie bardziej mi odpowiada ich towarzystwo od Niemieckich namiestnikow

4

Ta będe ciężkie i bardzo trudne miesiące dla her Tuska

0

@NeroTFP1 rozumiem a co z psychologiem szkolnym?

0

@fart skoro Alfons, to oby nie zrobił z Ciebie wiadomo kogo

4

Trzeba przyznać, że sejm nie wiele się różni od boiska piłkarskiego.Powazna sytuacja a Ci mordę dra jprd

3

Mój Prezydent Karol Nawrocki

0

@Metempsychosis autor pisze o braku dostępu do psychologa a nie psychiatry

0

@lithotripter stara komedia z 2008 jeszcze Jan Frycz występuje, choć na Filmwebie ma ocenę tylko 5,1 tego akurat nie rozumiem.do moich ulubionych komedia dorzucił bym jeszcze Django i diamentowa afera

0

@lithotripter nie znasz tej komedii? To polska Komedia Tomaszem Kotem, ja się śmiałem non stop przez pol fimu

1

@JohnKennedy radzę poczytać o polskich psychologach zajmujących się terapia i dopiero krytykować kolegę, bo zdecydowanie ma rację.Tak się składa że nie dawna akurat czytałem na ten temat książkę i w Polsce, większość albo co najmniej bardzo dużą ilość to szarlatani, ponieważ w Polsce jest prawo, które dopuszcza ludzi bez kompetencji do prowadzenia terapi.Czyli nie musisz studiów a wystarczy kurs który trwa 3 miesiące w szkołach które mają dużą renomę ale nie musisz kończyć tylko kurs.Wiec popieram naszego Malinowskiego Prezydenta

0

@PeterMaro typowo Niemiecki charakter, no genów nj nie zmienisz.Jemu miejsce w bramce się należy i choj

0

@FcPortoFan1999 czytałem kilka książek, obejrzałem z kilkaset podcastów na temat 2 wojny światowej i pierwszy słyszę, że Warszawę i bez powstania chcieli zrównać z ziemią.Oatatnio pezesluchalem sobie spowiedź Von Den Bacha, wcześniej jeszcze kilka innych książek i 2 ww.2 h biografie wszystkich najwyższych dygnitarzy i ani razu nie trafiłem na taką informację

4

Jak Niemiec idzie na wojnę, to wiadomo że Polak będzie miał, przesrane xd

0

@lithotripter mało jest komedia które mnie bawia ale z takich co mi teraz przychodzą do głowy, to" to nie tak jak myślisz kotku" uważam ją za jedna z najlepszych komedii w ogóle "

0

@michal26 a ja uważam że depresja u młodych ludzi która tak często występuje jest głównie wina lewackiej propagandy, w wieku kiedy jesteś totalnie i budujesz swoją tożsamość i próbujesz się odnaleźć, gdzie masz tyle bodźców, nasze pokolenie nie było narażone na taką ilość informacji i propagandy a teraz masz jakiejs zachwianie równowagi i nie masz na czym oprzeć swojej siły do walki, bo bog nie istnieje,nie masz ważnych wartości życie, to nic nie warte gówno

0

@Astad Nigdy nie zrozumiem jak może kogoś bawić naga broń.Tak żałosne i prostackie poczucie, że jestem w szoku że dorosła osobę mogą bawić te filmy

0

@kejdzi czasami im się zdarzy nam w ogóle a poza tym my jesteśmy nędzarzami

1

Czy my nie potrafimy znaleźć napastnika który nie gra w najsilniejszych klubach? Co to za skaut,to jakiś dramat

0

@Laminedependencia ale to że Tobie jego poglądy się nie podobają nie czyni go prostakiem.Moze być chamem np.Prostactwo to styl bycia, widziałem kilka jego interakcji z różnymi ludźmi no i nie widziałem tam prostaciego zachowania.Prostactwo- anty savoir-vivre.Mozna być chamski i złośliwy ale wciaz nie być prostakiem

4

@Safrani No bo Ci ludzie żyją w innej rzeczywistości i oni pewnie uważają, że dasz komuś kawałek chleba to już jesteś bohaterem, bo taka to biedota

0

@Safrani niech wydają sobie na co chcą, nikogo nie powinny prywatne pieniędzy, co innego pieniędze na które składają się Wszyscy

0

@Laminedependencia chyba nie znasz definicji słowa prostak.Nie, nie jest prostakiem ale rozumiem że większość ludzi, jak kogoś nie lubi, to nie potrafią być obiektywni.

0

@Laminedependencia ale ja się nim nie zachwycam.Mowie tylko przedstawiany był jako pół główek i skończony idiota a nie mogę się z tym zgodzić.Nie będę oceniał jego działań, bo jak napisałem w tamtym zupełnie nie interesowałem się polityką ale w moim poprzez opinie tutaj wytworzył się obraz jakiegoś totalnego prostaka, który zdania skleić.Nie oceniam jego moralności, tylko inteligencje i skuteczność polityczna.

0

@Toretto ja nie oceniam tutaj jego charakteru czy działań politycznych,tylko inteligencje, czy można go nazwać kretynem? No moim zdaniem nie, tak samo, jak szczerze nie cierpię Tuska i mam takie samo zadanie o nim jak Nawrocki, to nie nazwę go idiotą, kretynem czy półgłówekiem a jest to chyba jedyną osobą na świecie do której czuję szczerą nie chec i uważam go za totalną gnide

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?