1

@KamQiX Pieknie sie nam Kompromituja pokolei Usmiechnieci kibice Barcelony. Jeden glupszy od drugiego

4

@Jakchcesz prawda pisu nie cieprie ale my Wyborcy Konfederacji jestesmy Wyborcami swiadomymi i wiemy, ze z 2 Po Pis, to jedni sa Zlodziejami a drudzy zdrajcami, wiec wybor jest oczywisty

7

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

26

Komentarz usunięty

0

Lucerfi jak tam? Mowiles ze nie masz na 5% Brauna

0

@clyde ja Spodziewalem sie takiego wyniku

0

@BORO_12 a co z Nico

0

@Hosh babka jak zobaczyla kandydatow, to zawalu dostala

0

@chrissssty69 Messi w wieku 17 LA tez byl juz decydujacym pilkarzem, tylko w tamtym czasie mial ogromne problemy z kontuzjami.

0

@Lewangoooolsky XD ladnie nam sie Przedstawiles z wiedzy O pilce

0

@Cvzx Top 3 filmow ever

1

@July_6_BcN To moj Ulubieniec I nie wybacze Xaviemu przyspawanie go do lawki w jego piku formy

0

@kazbychu mialem Propozycje, zostac takim przemytnikiem w Bulgarii ale tylko na terenie Bulgarii

0

@Lucerfi tzn. ja go nie popieram ale widze w mediach Spolecznosciowych, komentarze I ile ludzi poparcia ma

6

@Lucerfi to sie zdziwisz.Ma wielu zwolennikow

2

https://zapodaj.net/plik-GOUdmCYVub
Skoro Zodobylismy mistrzostwo I 2 inne trofea w tym Pokonujac 4 razy Real Madryt. Musze to Wrzucic

0

@Azazel_Pazuzu To ze wasza swiadomosc spoleczna nie Istnieje, to nie moj popis tylko wasz

3

@tbas a wy dalej Walczycie xd

0

@norbi77 Czyli jest nie zaleznym Politykiem.Jprd.

0

@Gall jesli historycy czy opisyjacy historie ludzie cytuja takie slowa, to dlaczego ja mam je podwazac?

1

@Jakchcesz Czyli Uwazasz ze Tusk jest Politykiem nie zaleznym I majacym jakies znaczenie w Europiem? Xd

0

@Gall akurat z Ksiazki 4 rzesza

3

@pollack Tak na poczatku bedzi placz Prawicy ale jak wpuszcza horde Dzikusow,to wszyscy Bedziecie kwiczec

0

@norbi77 W jakim sensie stek bzdur?

1

@Gall ze Polacy nie potrafia I nie nadaja sie do rzadzenia we wlasnym panstwie

24

Do Wszystkich ktorzy glosuja na Trzeskowskiego. Mam tylko nadzieje, ze swiadomie oddajecie wladze w rece Francji I Niemiec. Kilkadziesiat lat wladze mieli ruscy teraz beda mieli ja niemcy i to dobrowolnie oddana przez Obywateli. Moze jednak hitler i Bismarck mieli race co do Polakow. Sie okaze po Wyborach

1

@tristan87 rzeczywiście fejk

0

@Eklerek na tik toku to widziałem

10

Henry wrzucił taki post, że wygrać z Realem jest zawsze dużym sukcesem ale wygrać z Realem i z sędziami to jest ogromny sukces

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?