Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX Pieknie sie nam Kompromituja pokolei Usmiechnieci kibice Barcelony. Jeden glupszy od drugiego
4
@Jakchcesz prawda pisu nie cieprie ale my Wyborcy Konfederacji jestesmy Wyborcami swiadomymi i wiemy, ze z 2 Po Pis, to jedni sa Zlodziejami a drudzy zdrajcami, wiec wybor jest oczywisty
7
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
26
Komentarz usunięty
0
Lucerfi jak tam? Mowiles ze nie masz na 5% Brauna
0
@clyde ja Spodziewalem sie takiego wyniku
0
@BORO_12 a co z Nico
0
@Hosh babka jak zobaczyla kandydatow, to zawalu dostala
0
@chrissssty69 Messi w wieku 17 LA tez byl juz decydujacym pilkarzem, tylko w tamtym czasie mial ogromne problemy z kontuzjami.
0
@Lewangoooolsky XD ladnie nam sie Przedstawiles z wiedzy O pilce
0
@Cvzx Top 3 filmow ever
1
@July_6_BcN To moj Ulubieniec I nie wybacze Xaviemu przyspawanie go do lawki w jego piku formy
0
@kazbychu mialem Propozycje, zostac takim przemytnikiem w Bulgarii ale tylko na terenie Bulgarii
0
@Lucerfi tzn. ja go nie popieram ale widze w mediach Spolecznosciowych, komentarze I ile ludzi poparcia ma
6
@Lucerfi to sie zdziwisz.Ma wielu zwolennikow
2
https://zapodaj.net/plik-GOUdmCYVub
Skoro Zodobylismy mistrzostwo I 2 inne trofea w tym Pokonujac 4 razy Real Madryt. Musze to Wrzucic
0
@Azazel_Pazuzu To ze wasza swiadomosc spoleczna nie Istnieje, to nie moj popis tylko wasz
3
@tbas a wy dalej Walczycie xd
0
@norbi77 Czyli jest nie zaleznym Politykiem.Jprd.
0
@Gall jesli historycy czy opisyjacy historie ludzie cytuja takie slowa, to dlaczego ja mam je podwazac?
1
@Jakchcesz Czyli Uwazasz ze Tusk jest Politykiem nie zaleznym I majacym jakies znaczenie w Europiem? Xd
0
@Gall akurat z Ksiazki 4 rzesza
3
@pollack Tak na poczatku bedzi placz Prawicy ale jak wpuszcza horde Dzikusow,to wszyscy Bedziecie kwiczec
0
@norbi77 W jakim sensie stek bzdur?
1
@Gall ze Polacy nie potrafia I nie nadaja sie do rzadzenia we wlasnym panstwie
24
Do Wszystkich ktorzy glosuja na Trzeskowskiego. Mam tylko nadzieje, ze swiadomie oddajecie wladze w rece Francji I Niemiec. Kilkadziesiat lat wladze mieli ruscy teraz beda mieli ja niemcy i to dobrowolnie oddana przez Obywateli. Moze jednak hitler i Bismarck mieli race co do Polakow. Sie okaze po Wyborach
1
@tristan87 rzeczywiście fejk
0
@Eklerek na tik toku to widziałem
10
Henry wrzucił taki post, że wygrać z Realem jest zawsze dużym sukcesem ale wygrać z Realem i z sędziami to jest ogromny sukces