Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 To jest głupie na tak wielu poziomach.Totalnie nie rozumiem ludzi którzy: nie lubią dzieci, Nie lubią starców i tych którzy bawią w się w wojnę Damsko-męska
Punkt 1 jesteś idiota
Punkt 2 jesteś idiotą
Punkt 3 jesteś idiotą.
To nie wybór posiłku,auta, rozgrywki czy czego kolwiek. Są to etapy przez naszego życia. Rodzisz się jesteś dzieckiem, starzejesz się jesteś starcem. Gdyby nie Kobietą/Mężczyzna to nie byloby Cie na świecie. Jeśli na który Kolwiek z tych punktów odpowiadasz twierdząco to powinieneś niezwłocznie udać się do psychiatry
0
@July_6_BcN nie śmiał bym July.. :D
0
@July_6_BcN Ci to za zmienianie avatarów, nie bądź jak Trzaskowski xD żartuje oczywiście ale prawie nie poznałem
1
@Katalończyk 99 ja tylko się cieszę że w pewnym stopniu to przewidziałem. Oczywiście nie spodziewałem się aż takiej gry i takiej formy ale miałem przeczucie i o tym pisałem, że Flick to najlepsza rzecz jaką przytrafiła się Barcelonie od czasów Neymara i myślę że conajmniej miałem rację
1
Kojarzycie Tomasza Witkowskiego? Napisał książkę "zakazana psychologia i uważam że jest to jedna z tych książek która każdy powinien przeczytać. Pokazuję jak wazne jest, samodzielne myślenie ,własna Intuicja i jak bardzo jesteśmy atakowani z każdej strony, nie. Prawdziwymi informacjami i to od osób, które mają najwyższe zaufanie publiczne
2
@SinMistico Naprawdę nie rozumiem tego wywyższania Interu, co najmniej jakby nie przegrali meczu w tym sezonie i rozpieprzali wszystkich jak leci a z kolei Barcelona wygrywala swoje mecze na farcie. No nie mogę zgodzić się na takie przestawianie sprawy. To my jesteśmy najmocniejsza drużyną w tym sezonie
4
@Filipem Piękne jest to, że cały świat zaczyna szkalować tych złodziei
6
@Torto 17 lat treningu i zerowe umiejętności xd
2
Mój brat jest kibicem Realu i przysięgam ze jest typowym Realowcem. Stwierdził, ze real Madryt tv, bardzo słusznie postępuje z tymi filmikami o sędziach
0
@graco14 to prawda i płakali że im jest przykro, że tak go potraktowali. Mi nie było w ogóle przykro
0
@Safrani o tym właśnie mówię
0
@Safrani no właśnie :)
3
https://zapodaj.net/plik-OLnfIgWX6D pięknie się zestarzalo
0
@Safrani Gdyby ktos Cię okradał i okłamywał na każdym kroku, to nadal byś mu ufał?
1
To mówicie że w Hiszpanii, można legalnie zastraszać sędziów. Zamiast tych filmików, równie dobrze mogli by zdobyć jakieś kompromitujące materiały na danego sędziego i szantażować. Jeśli popelnisz jaki kolwiek błąd na nasza nie korzyść,to wypuścimy te materiały.Ten sam poziom wywierania wpływy. Zastanawia mnie, jak drużyna, ktora przez ostatnie 15 w żadnym sezonie nie wyszła ponad przeciętność, ktora dochodząc do Finałów, praktycznie zawsze w dwu meczach, prezentowała się gorzej od przeciwnika, która będąc " Najlepsza drużyną" Dostawala w ciry od fatalnej Barcelony, która odpadala z Frankfurtem czy dramatycznym MU. To jest bardzo ciekawe, że drużyny nagle zapominaly jak się gra w piłkę a bramkarze i obrońcy grali najgorszy mecz życia. Czy to szczęście? Hm... Podobno każdy ma taką samą ilość szczęścia w ciągu życia. Czy to możliwe że Real jest w stanie wyeliminować potężny MC a nie potrafi w tym samym czasie pokonać tragicznej Barcelony? Hm...
5
Nie źle ma psyche zrytą ten Raphinia, jedno nie powodzenie i typowi psycha siadła totalnie, mam na myśli mecz z Argentyna
0
Pozostawie to bez komentarza
0
@Arcybiskup no tak bo to naturalne, ze chłopy robią z siebie Kobiety a nie normalnym jest bycie mężczyzna
1
@July_6_BcN ona przede wszystkim na wszystko narzeka, jest wiecznie pokrzywdzona i niezadowolona. tragiczna postać, jak najdalej od takich ludzi
2
@Safrani To tylko wskazuje jak infantylny jest naród Polski
1
@Roobo Kobitka się załamala jak słyszała co ten de*** właśnie powiedział XDD
0
@Astad ja bratem jechałem kiedyś 240 oplem omega, było to troszkę niebezpieczne przyznaje ale mój brat kochał prędkość
6
@Sapos93 a śmiali się że na La Rambli, są specjaliści od wszystkiego no i faktycznie są.Gratki
2
@Arden Ja nie rozumiem was, naprawdę jakbyście nie potrafili wyciągać logicznych wniosków z tego co obserwujecie przez cały rok.Gwarantuje Ci, ze Ter Stegen nie zagra w żadnym istotnym meczu w tym sezonie
0
@GTBTP tylko że tutaj mam wrażenie że Inter urósł do jakichś kosmicznych rozmawiarow.W większości spotkań które wydają się najbardziej znaczące z perspektywy piłkarzy, praktycznie każdego miażdżymy, absolutnie nie widzę żadnych podstaw do tak nie zdrowych obaw przed Interem.
0
Wy naprawdę boicie się Interu? Moim zdaniem jesteśmy absolutnym nr1 w tym sezonie w Europie i to z dużą przewagą.Tutaj buduje się narracja jakiegoś wszech potężnego Interu.Ja wiem że po tylu latach upokorzeń, Kibicowska pewność siebie,mogła zostać zachwiana ale obiektywnie rzecz biorąc, jesteśmy najlepszą drużyną tego sezonu w Europie z dużą przewagą nad drugą ekipa
0
@Katalończyk 99 to u niego normalne ale to jak my zamknął mordę, to było epickie
0
Chłop co wczoraj zniszczył fantazje i marzenie potężnego Borka w KS.
Borek: Xabi Alonso, na pewno zabierze ze sobą do Realu Madryt Wirtza, to jest to brakujące ogniwo, kto by nie chciał grać w Realu? Jestem przekonany że tak się stanie
Koleś obok ( nie pamiętam nazwiska); Ale Wirtz jest bardzo pro rodzinny i mówił że nie chce opuszczać Niemiec i Bayern już się na niego szykuję.
Borek: cisza nie powiedział już ani słowa xddd
1
@patrix211 https://zapodaj.net/plik-F9g3XQPWi1 o teraz mi się udalo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika