Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar ale ze co ma rację? Wy jesteście jakimś dziwnym narodem.W Anglii na uberze zarabiasz miesięcznie okolo 3 tys funtów, wiem bo moj brat tam jedzi. W Polsce wykorzystują kierowców oni chcą walczyć o lepsze a wy walczycie o to, że Polaków można było dumać.Macie taka mentalność podludzi, wasali.
0
Komentarz usunięty
0
@Starrk ja uwielbiałem pracę na uberze, najlepsza praca w życiu, pod względem ciekawości.Ja bym mógł kilka książek napisac, jakiej miałem historię przez 3 lata jeżdżenia.1 moja nocka w piatek i wylądowałem u klientki w domu o 4 rano.Podpite w taxi, to jest inny wymiar rzeczywistości xd.Zaznaczam że nie pijane, tylko delikatnie podpite
1
1
@Aragorn33 To że Polacy, lubią być dymani to nic nowego ale jestem zawiedziony wypowiedzią Stanowskiego, głównie poziom tej wypowiedzi.Strasznie prostacka
0
@Kgorecki2500 Wypowiedz typowa dla kibola a nie dziennikarza na poziomie.No wyszedl z niego straszny prostak, nie spodziewałem się
0
@Sapos93 wy to na poważnie piszecie? Skąd w ogóle taki pomysł? Ludzie użyjcie czasem mózgu.Prze analizuj sobie dsyzje Flicka od początku sezonu i przestańcie wypisywać te farmazony.Jesli Szczęsny będzie zdrowy, to Mats nie powącha murawy do końca sezonu, chyba że już liga będzie wygrana
0
Wy tak serio, z tym potencjalnym rywalem? Ja rozumiem że kibice ale raka pycha redakcji nie przystoi.Bez sensowne info, które w żadnym stopniu nie dotyczy Barcelony ani ich ani nas nie ma w półfinale.
0
@Tasde Czemu kłamiesz, co menda społeczna.Chlopie w 2015 roku Romowie w Niemczech, załatwiali lewe papiery z Krajów afrykańskich i zgłaszali się jako uchodźcy żeby dostawać pieniądze od państwa, obok mnie pobudowali im, świetlicy różnego rodzaju, stali w kolejkach po social i mieli zapewnione 2200 eu.Ja żyłem w tej rzeczywistości, więc nie klam
0
@Rifek eh...szkoda na was czasu
0
@Tasde oczywiście że ściągnęli więcej, bo fala uchodźców zaczęła się w 2015 roku i PO chciało ich wpuszczać.Pamiec na tyle dobra pamiętać jakie było ich stanowisko w tej sprawia.Ilu widzisz emigrantów ciemnoskórych skorych imigrantów na codzien? Głównie są to Hindusi, którzy akurat pracują a PO chcieli wpuszczać tak samo jak Niemcy a tak się składa że od 2015 speszilem w Niemczech 2 razy po rok czasu, mam tam większość swojej rodziny i doskonale wiem jak to wygląda w Niemczech a jak u nas.Nie rob z ludzi idiotów, zresztą penwie wygra Twój idolek i wtedy sam się przekonasz.
1
@Rifek nie wiem jak jest choć podobni mają dostawać chyba 6 tys ale w tamtym czasie było to jeszcze więcej xd
1
@Bykunn ale oni dostają z tego co wiem w każdym kraju te same pieniądze, więc to chyba ich nie dotyczy
1
@mekston pamiętam ten rewanż doskonale, oglądałem go w knajpie z kolega który był kibicem Chelsea.My zrobiliśmy im wtedy z dupy jesień średniowiecza, porzeczki słupki, zmarnowany karny a koniec wypad Torresa, który nas dobił, to był chyba najbardziej przykry mecz dla nas
0
@Pin0chet może jest, być może się mylę sam już nie wiem.Ciagle zmieniaja te kryteria i może faktycznie sam dałem się zmanipulować hasłem, że to pierwszy faul albo już tak się przyzwyczaiłem do sędziowania przeciwko nam, ze uznałem że musi być coś grubego
0
@NeroTFP1 Tak to miałem na myśli:D
13
@MaziFCB no jednak trochę się różnią, bo gdyby w 2015 wygrali PO, to miałbyś tu teraz Francje, jeśli wiesz o czym mówię
0
@Eklerek ale dlaczego czujesz się lepszy od takiego Menela? Juz był jeden co zabijał ludzi niepełnosprawnych, widzę że też masz takie ciągotki.To może spotkać kogoś z Twojej rodzinny, nigdy nie wiesz co przyniesie przyszłość a człowieka trzeba traktować jak człowieka, dopóki nie krzywdzi innych.Nie jesteś w niczym lepszy od niego
1
@Eklerek już nawet w Rumunii znają Tuska z jego najlepszej strony
8
Wiecie co jest piękne jeśli chodzi o ten sezon I Flicka, oprócz pięknej gry, wspaniałych wyników awansu do finalu i liderowania? Respekt który odzyskaliśmy po wielu latach, obawy a nawet monetami strach jaki czuja kibice rywale przed meczami z nami, zwłaszcza że strony Kibiców Realu Madryt.Dziekuje za odzyskany należyty szacunek dla Wielkiej Barcelony, który straciliśmy w oczach innyh i staliśmy się pośmiewiskiem.Dzieki Herr Flick
7
Nie ma takiej możliwości żeby w tym sezonie Marc do wrócił do 11 było to totalne szaleństwo o którego absolutnie nie podejrzewam Flicka.
1
@macio_944 mój brat który jest kibicem Realu od wielu lat i ogląda ich każdy mecz, mówił że grają fatalnie, nie da się ich oglądać w ten sezonie, że nie potrafią jednej ładnej akcji stworzyć w meczu xd
30
Tak jak pisałem wczoraj, zjebka od trener za punkt 5 po powinna być konkrerna, takie zachowania to cyrk i dziecinada
0
@misterio dobre, doceniam pocisk
1
@Vurt nie ma, tzn ja szanuje Roberta, doceniam ale ekscytacja i podniecenie jakie wywołuje u Szpaka, jest dosyć nie pokojaca
0
@Pin0chet to nie do końca tak że nie jest ale wolałbym żeby jej nie było
2
Jak oczami Szpakowskie wygląda postac Roberta Lewandowskiego? Myślę że Jawi mu się jako niebiańska istota,emanującą blaskiem, który roztacza wokół swej postaci, błaskiem tak potężnym, tak majestatycznym, że patrząc na postać Roberta Lewandowskiego należy czuć się nie godnym, jego uwagi, Gdyż postać Roberta Lewandowskiego, jest ponad to, ponad tym wszystkim, on jest Anioł który zstąpił na Polską ziemie i obdarzył w swojej łaskawości odrobina uwagi, choć my przy jego niesamowitości, jesteśmy glizdami pełzającym, gdzieś w głębiach ziemi i tylko dzięki niesamowitości Tegoż niemalże bioskiego Roberta Lewandowskiego, otrzymaliśmy dar wypełznac na kilka chwil na powierzchnię aby móc podziwiać wspaniałość Która roztacza wokół siebke Robert Niebiański Rycerz Lewandowski.Troche długie ale trudno
1
Uważam że czerwona kartka za pierwszy faul byłaby delikatnie naciągana i miałbym delikatny niesmak.Nie lubię faworyzowania drużyn, nawet jeśli jest drużyna której kibicuję
0
@kazbychu to mam właśnie na myśli
1
Dawno nie widziałem tak zbędnego piłkarza na boisku jak Raphinia dzisiaj