0

Nie wiem czy ktoś z was ogląda program zdrajcy, jeśli nie to zalujcie, wspaniały programb

0

@fc20barca co to za Black-pilowe brednie i w ogóle internetowa wojna płci to największy absurd 21 wieku.Wiadomo że jest duża ilość facetów którzy, jeśli mieliby okazję zgwałcić Kobietę beż konsekwencji, to by to zrobiła niestety, pokazują nam różne historie kryminalne kto się tym interesuje ten wie o czym mówię, wiadomo też że są Kobiety, które nie znaja pojecia moralność i są po prostu wyrachowane i zle do szpiku kości ale wrzucanie wszystkich do jednego worka że względu płeć, to najgłupszy z czym się obecnie spotykam w internecie

0

@bartekvisca Aborcja jest na wysokości 5 cm nad ziemią.A brak sluzalosci wobec Żydów, Ukrainy i Niemców, brak dziwnych inwestycji na których kręci się gurbe wałki, brak osadzania wszystkich stanowisk we wspólkach sowimi ludźmi, brak okradania obywateli, brak pustych obietnic, brak bycia pod butem Urszuli Von Derlejen, brak chęci oddania władzy na polskim wojskiem w obce ręce itd.Jest na wysokości 2 nad ziemią w skali istotnych rzeczy dla ludzi którzy mają kilka szarych komórek.Zapomnialem dodać najważniejszej rzeczy, brak robienia z Polski drugiej Afryki jak reszta zachodniej Europy.Bo na ten moment,takich gwałtów z ciążą jest kilka rocznie ale jak wygra Trzaskowski, to wtedy faktycznie taka aborcja wam się przyda

0

@jacobFCB Wybacz ale w takich sprawach został uniewinniony, to trzeba go traktować jak osobę nie winną.W Anglii jest takie miasto Bradford i tam Angielki upodobały sobie, umawianie się z facetami a następnie oskarżanie ich o gwałt, taki miały sposób na życie.Jest to bardzo delikatna sprawa i my jako osoby które nie znają tych ludzi osobiście musimy uznawać wyroki sądów, bo inaczej ten świat zostanie zniszczony już doszczętnie

0

@mekston ale bycie chamskim nie oznacza automatycznie braku szacunku a piłkarze przed meczem nie muszą się lizać po jajkach zwłaszcza, tacy rywale.Jak ktoś jest nad wyraz wrażliwy, to jest jego problem.Gdyby to powiedział w jakiejś randomowej sytuacji, wtedy mogli by to odebrać jako brak szacunku.W tej sytuacji, każdy kto siedzi w piłce od wielu lat i nie ma jakiejś ułomności, doskonale zdaje sobie sprawę w jakim znaczeniu były wypowiedziane te słowa

3

@kuz Polityka w Polsce w społeczeństwie, jest takim rakiem, że mam wrażenie całe społeczeństwo jest upośledzone.Ogladasz jakiś filmik YouTube czy Tik tok a 90% komentarzy: Wyborcy PiSu, Po, Konfederaci.Jak bardzo ludzie są zmanipulowani przez oszustów i kłamców, to jest przerażające.Okreslanie zachowania na podstawie partii politycznych i wszyscy nawzajem się wyzywają.Totalne dno.W sumie jeśli wszyscy nawzajem się wskazują, że tylko wyborcy PiSu albo po albo konfederacji, mogli mogli zrobić tak głupiego czy haniebnego, to oznacza że cały naród jest głupi i haniebny xd

0

@mekston powiedz mi czy dla Ciebie jest to samo, gdy ktos Ci powie pieprzę Cię i ktos mowi osobie 3 pieprzyć ich? A tym że po prostu go podpuścił.

0

@mekston tak polece za nie stosowne lub wulgarne zachowanie.

0

@PatrychoO co Ty Polaków mieszasz do tego ? Xd nie obraziło tylko wkurwiło i to są 2 różne rzeczy.Mialo ich to wkurwic , podgrzewał atmosfere i to wszystko.Wydaje mi się że aby kogoś obrazić, to należało by wymienić jakaś cechę osobowości bądź zachowania a tego tu nie widzę

0

@mekston aha.Nie no, nie rób kur..z logiki.To są tak diametralnie różne sytuacje, ze naprawdę nie wiem jak wpadłeś na to, żeby to porównywać.Pierdol się a pieprzyć ich, to zupełnie dwa różne wyrażenia to po 1 a po 2 oczywiste jest to zachowanie nie stosowne, więc sędzia Cię ukarze.Natomiast nie obraził tu nikogo.Tak ciężko to zrozumcie?

1

@PatrychoO jebać to jest obrażanie? a skoro tak to powiedz mi , co to dokładnie obraza? Jakby ktoś powiedział mi pieprzyć Cię, to nie pomyślał bym że ktoś mnie obraził, tylko że mnie nie lubi.Nie obraza to żadnej mojej cechy czy zachowania.Jakby powiedział pieprzyć ich to brudasy albo śmierdziele, idioci co kolwiek to by ich obraził.

1

@mekston jak? Czy mogło im to podbić ciśnienie? oczywiście i chyba taki był jego zamiar, żeby trochę poddymic, nie ma tu żadnej obrazy Argenstykeigo naródu.Nie skrytykował żadnej cechy na tle narodowościowym

1

@menboy uważasz że ich obraził? To wytłumacz mi na czym polega ta obraza, bo ja tego nie widzę
jeśli powiem do Ciebie pieprzyć Cię, to Cię obrażam czy okazuje swój stosunek w stosunku do Ciebie? Gdyby powiedział że Argentyńczycy to pijacy albo idioci albo lenie, brudasy co kowiel oceniającego ich negatywnie poprzez narodowość, to by ich obraził a tu wyraził tylko swój stosunek i to przed meczem żeby się trochę nakręcić.Jak wy żyjecie na tym świecie, będąc tak delikatnymi osobami

2

@Safrani gość w mojej głowie na zawsze zostanie już Hannibalem i z tego co czytałem jakieś artykuły to nie tylko ja tak mam

0

@mekston Nie no Kolego, jak ich obraził? Powiedział, że Argentyńczycy to głupcy albo nieudacznicy albo naród pijaków, leni? Nie zwyzywał ich, mówiąc pieprzyć to jest jego nastawienie do nich a nie obrażenie ich xd

10

Wchodzę w gorące, patrzę jakaś drama o wypowiedź Raphini, że przesadził.Jakos nie przepadam za tym piłkarzem od samego początku i myślę wyszedł w końcu prostak z chłopa, po czym czytam jego wypowiedź i ... serio? O to jest drama, że nakręca się na mecz z odwiecznym rywalem? Nie mogę uwierzyć są osoby, którzy uważają że obraził Argentyńczyków.Tak mogą uważać tylko ludzie urodzeni po 2000 roku i nie wiedzą jak wyglądała rywalizacja jeszcze 20 lat temu

0

@MesQueUnClub_87 sukcesem jest to,kiedy zaczynasz wierzyć w tą drużynę że mogą coś osiągnąć albo sa w stanie powalczyć z każda drużyna na świecie, tak jak chociażby za znienawidzonego Souzy

0

@Mroziu czyli oglądałem ich od 28 lat,prawie każdy mecz dlatego że odnosili sukcesy? Xd

0

@MesQueUnClub_87 trzeba by było się cofnąć do 2016 r żeby oglądać ich ostatni Sukces w moim przekonaniu

0

@Danny Gaucho no tak było, choć było to takie oglądanie w tle.Nie, nie oglądałem.Tu akurat nie włączałem nawet w tle...chyba grałem w Mortal Kombat xd

0

@MesQueUnClub_87 przez 28 lat oglądałem ta reprezentację i praktycznie wszystkie mecze.Nawet pamiętam mecz ze Słowacją bodajże jak graliśmy w czarnych koszulkach xd faktycznie można mnie nazwać kibicem sukcesu

0

@Bocheno1 nie włączyłem przed kilka min

1

@MesQueUnClub_87 powiedz że to nie brzmi śmiesznie zestawiając te 2 słowa razem "reprezentacja i Sukces"

0

@Danny Gaucho tak od 80 min bodajże

0

@Safrani tak Kibicuję Reprezentacji Polski tylko od Pół finałów ME Czy MS

0

@Starrk ja też tego nie wiedziałem ale napisałem że nie będę oglądać meczu z Litwą a chłop mi napisał że jestem kibicem sukcesy xddd

10

Wyobraźcie sobie że chłop napisał mi że jestem kibicem sukcesu w kontekście reprezentacji Polski xd

0

@Jakchcesz ale to jest jakiś promil, którym nawet nie warto się zajmować.Podejrzewam, że na tej stronce nie ma żadnej takiej osoby, która się tu wypowiada

3

@DiSBlaDE ale do kogo wy to kierujecie, większość z tych którzy anty to są anty tylko do szczepionek przeciwko koronce a nie w ogóle

4

@ObiwanKenobi najmądrzejszy elektorat Trzaskowskiego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?