Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się wkleja tu scen shtoty? Zawsze mam z tym problem
0
@VamoSBarca88 czyli w najbardziej ofensywnie grając drużynie chcesz gościa, który popsuł piłkę nożną i na przestrzeni całej swojej kariery trenerskiej jest, kolekcjonerem największej ilości busów na świecie i to wszystkich tych najbrzydszych.Nie źle.Niestety ale głównie Simone nauczył świat klubowy, że będąc wielkim to nie wstyd,byc zazwyczaj ci**
1
@Adran360 odpalił mu się tryb z 2012 toku
2
Skoro ledwo zauważalne na kamerze, to kto to wyłapał w czasie rzeczywistym? Nienormalne moim zdaniem
0
@Azazel_Pazuzu założę się że takie coś zdarzyło się z milion razy ale wtedy nie grał real i nie trzeba szukać jakiego kolwiek punktu zaczepienia
0
@Zoker dokładnie tak by było
0
@Zoker widzę że nie potrafisz, wiec nie ma co tłumaczyć
0
@Zoker potrafisz czytać ze zrozumieniem?
0
Lubię sobie poczytać komentarze na RM po takich meczach i był taki komentarz" wszyscy byli załamani porażka Atletico w Polsce i chcieli aby to Real odpadł" chodzi o ludzi w studiu i pisze dalej ze to z zazdrości że są tacy bogaci i wspaniali i dlatego że w Barcelonie gra 2 Polaków.Na pewno nie jest powodem to że grają gówno jak zawsze i mają prześlizgują się na totalnym farcie i przy pomocy sędziów, to na pewno nie o to chodzi
1
@Kozinho. Standard
4
Ten nie uznany karny, to jest jakiś żart.Przeciez żeby dopatrzeć się tego, to trzeba było być nastawionym na to, żeby zrobić wszystko co się da, żeby to real awansował, kto to w ogóle wypatrzył? To było nie do zobaczenia.chore
0
@Koorsik co masz do xd? ja się pytam
1
Zasnąłem przy 1:0 budzę się i patrzę real awansuje po karnych.Czy oni chociaż raz raz mogą mieć nie farta, chociaż raz?! To jest przecież nie wytłumaczalne
1
@Gibbon_FCB z księżyca się urwałeś? Podkupili nam Neymara i ciągle nas obrażali a z City nie mamy żadnych negatywnych historii i w City od wielu lat trenerem jest gość który stworzył najlepsza Barcelonę w historii.Sila większą sympatia po stronie City
0
@kubinho1032 ja mam w niego wbite.nie żywie do niego żadnych uczuć negatywnych czy pozytywnych ale irytuje ludzi których uważam za idiotów, bądź ich nie lubię.
1
@ranger3120 W Musku najbardziej podoba mi się to , jaki ryk wywołuje u lewicowców
0
@kuz faul na bramkarzu, napastnika Realu? Nie ma takiego przepisu w piłce
0
@SinMistico tak było
0
Co myślicie o Marcusie Thuramie? Ja może nie często mam okazję go oglądać ale kiedy widzę już go na boisku, to zazwyczaj podoba mi się jako piłkarz i w sumie już kiedy grał w bundeslidze, chciałem go u nas.Co o nim myślicie?
3
Nowa 9 na przyszły sezon to must have i to taka, która będzie opcja na nr 1
0
Dobrze że Raphinia się tak odpalił w tym sezonie, bo Lewy to ciężkie aparaty
0
Jak to nie jest faul? Sędzia ochijal
1
Myślę sobie trochę nudny mecz wyłączę głos i włączę audiobook a tu takie coś xd
0
@Bobo25 ja przez pół dnia zastanawiałem się co ta są te cache xd
0
Niektórzy stracili sens życia...
1
@RichardWinters To nie są moi rządzący ja nimi gardzę, to że tak skompromitowani ludzie znow rządzą, świadczy tylko o polskich obywatelach.Uzywaja tego do komunikacji w działaniach wojennych, można to uznać za broń
0
@RichardWinters Ty i wasi rządzący jesteście ostrymi ołówkami xd
0
@RichardWinters no jest to swego rodzaju broń
0
@regatta52 nie wiem np.to że Polska to najbardziej frajerskie państwo świata xd Ale spoko przynajmniej Ukraińcy doceniają ta pomoc....
0
@LukaszFan to mam na myśli xd