1

@4drian0 no no, nie źle Cię poniosło, przecież to jest ledwo zauważalne, ja bym w ogóle na to uwagi nie zwrócił ale prawa część społeczeństwa, która udaje twardzieli, przy najmniejszej zamianie w ich idealnym świecie, zaczynacie płakać jak małe dziewczynki

1

@barcelonaLM no ale bez przesady, koleś na bliżej siebie rozstawione oczy i to jest jakiś główny problem.Ludzie mojego pokolenia śmieją się z dzisiejsza młodzież jest taka wrażliwa a teraz sami się zesrali o nic nie znaczące bzdury xd to tak jak z tymi nakrętkami.Niby tacy twardziele a płaczą jak małe dziewczynki

1

Widzę że w internecie jest ogromna burza na temat wyglądu nowego Shreka i osiołka.Totalnie nie rozumiem oburzenia, jakaś mała kosmetyczna zmiana wyglądu a ludzie się zesrali, jakby go przemalowali na czarno i zrobili z niego geja.Nie rozumiem tej nagonki

0

@peetwithbarca to są Twoje wymysły.Ktorego lewo skrzydłowego będzie blokować dokładnie Neymar? Bo mi się wydaje, że mówisz o gościu który nazywa się " Nie ma mamy lewego skrzydła od czasów odejścia Neymara" o nim mówisz?

0

Jestem na tak i to zdecydowanie ale pod warunkiem, że odbuduję się w Santosie ma na to kilka miesięcy, przyjdzie za darmo i będzie miał niska pensje.Niie widzę żadnych minusów takiej transakcji.Porownywanie Lewandowskiego z całym szacunkiem do niego do Neymara, to jak porównywać dobra niezawodną Toyote, do Ferrari z lat 80,90 to wciąż Toyota a to nadal Ferrari

0

@peetwithbarca czyli uważasz, to Barcelońska przyszłości przestanie istnieć, wszystko się rozpadnie i trzeba będzie zaorać klub? Xd Neymar to piłkarz epokowy jeden z 3 największych talentów i najlepszych 21 wieku, jeśli odbuduję się w Santosie i przyjdzie do nas za darmo na małym kontrakcie, to jest to dla nas opcja zdecydowanie na plus.Jesli to się stanie, to chce widzieć Twoje komentarze jak jedziesz po nim i po użytkownikach którzy chcą tego transferu, gdy będzie nam wygrywać mecze.Obys miał wtedy jaja

0

@Aragorn33 a co to jacyś królowie, że aby się odezwać, muszą poprosić i głos ? xd

1

@Gall ja uważam tak jak chłop wyżej , zresztą, nie możesz zaprzeczyć że jest to najpopularniejsza anime w historii.Pamietaj zawsze chodzi o emocje i to jest w każdej dziedzinie naszego życia tak a żadna inna anime, nie wywołuje takich emocji u tyłu na świecie, wiec śmiało można stwierdzić, że jest to najlepszy anime w historii

1

@xvcWinterSoldier co to daima gdzie to oglądasz?

1

Kiedy widzę że Ferran Torres biegnie sam na sam z bramkarzem, mam 90% pewności że nie strzeli xd

1

@jakub1906 Nie mieli swojego Państwa przez wieki, więc z żadnym się nie utożsamiali a jednocześnie są bardzo wpływowi, więc jakoś nie specjalnie mnie dziwi że działają ze szkoda dla Państw.Dbaja tylko o własne interesy i to jest własnie najbardziej niebezpieczne

0

@Mitch_Atleta nie wierzę w to że aż połowa narodu jest ma upośledzenie

8

Słyszeliście co wypisuje jakiś Amerykański żyd, dziennikarz? Że Trump powinien odebrać Polsce muzeum Auschwitz i oddać żydom.Jak jeszcze mniej więcej do zeszłego roku, żydzi byli mi obojętni, tak teraz uważam ich za czyste zło.Tak jestem anty semita.

0

@Bobo25 nie upieram się że powinien być karny bo widziałem tylko jedna powtórkę ale nie zgadzam się z kolegą wyżej, że powinien dostać żółta za symulke

0

@bartekvisca nie nazwałbym tego symulacją bo ruch w jego nogi był, tylko nie jestem pewien czy konapnal go czy nie.

1

Obejrzałem sobie skrót, nie oglądałem wczoraj meczu na podstawie skrótu 2 wnioski: Ferran jest po prostu Ferranem i jak nie będzie mieć 5 setek to gola nie strzeli i wydaje mi się że powinien być karny na Jamalu.Dodam jeszcze, że to kryminał stracić w takiej minucie bramkę po kontrze.

0

@Lionel_Messi10 nigdy nie zrozumiem zachwytów nad tym bardzo przeciętnym piłkarzem,wieczny talent.Za chwilę będzie kończyć karierę ale wciąż jest talentem xd

0

@Konradowskyy Lubilem i bardzo szanowałem a do tego uważam go za najlepszego odbiorcę piłki że tak to nazwę,mowa oczywiście o Makelele

1

@arasz1819 Wyborcy popisu, którzy rządzący ruch...na każdym kroku mówią o wyborcach innych partii, bo nie chcą być dłużej ruch...sekta.Na jakim ja świecie żyje.Wszystkie stanowiska obstawiają sowimi ludźmi, robią wszystko co im karzą obce państwa np.W sprawach: Żydzi,Ukraina, uchodźcy, Zielony ład k wiele innych gowien.Donosza na wzajem na siebie do innych państw, Budują jakieś dziwne za 10 krotną wartość tych rzeczy, żeby móc sobie trochę do kieszeni i Wszyscy wiedzą że tak jest, kłamią, oszukują, traktują jak idiotów.A wy nazywacie ludzi którzy mają tego gość sekta? Jestem przekonany, Konfederacja nie ma sowich wyznawców w przeciwieństwie do was popisów

0

@Castro a co jesteś nim? Bo ja zdecydowanie jestem.Jedyny naród ludzi których, że źli przez to,ze są tej nacji

1

Pamiętacie nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy albo zaczniecie kibicowac Realowi Madryt w sumie na jedno wychodzi

1

@MesQueUnClub_87 tylko u nas jeszcze jest tak, że pod takim filmikiem to by jechali z nią a tu jadą z nim, więc moim już totalnie ogłupieni

3

Amerykańskie społeczeństwo jest po prostu durne i to o wiele dalej w swojej durnocie niż nasze i wyciągam takie wnioski po jedyny tik toku i komentarzami pod nim.Dziewczyna w Restauracji wzięła takie duże lustro, podeszła który jadł sobie obiad, podała mu żeby przytrzymał i zaczęła tańczyć.Jak myślicie jaka byla jego reakcja? Oczywiście że go to zirytowała i kazał jej spadać a komentarze pod tym filmie, dlaczego chłop się wkurwił? Nie wierzę w to się teraz dzieje,po prostu nikt już nikogo nie szanuje

2

@Cochise Naprawdę gloryfikuejsz tego pajaca i uważasz że ma jaja? A czym on ryzykuję? A no tak poświęca swoich żołnierzy, rzeczywiście bohaterska postawa.On po prostu boi się że jak się zgodzi i przyjdzie inny na jego miejsce, to wsadzi go do pierdla

1

@Arden Jeśli tak się stawia, to nie skończy jako zdrajca narodu, tylko skończy bez Państwa xd On naprawdę myśli, że jego Ukraina coś znaczy, ma jakąś realna siłę? Klaun.Gdyby nie USA, to Ukrainy już by nie było albo poddałby połowę kraju, jeśli liczy na Cieplutkich z Europy, to powinien przestań wciągać to gówno do nosa ale mi to w sumie obojętne

1

@michal26 żeby Niemcy były realnym zagrożeniem dla Polski militarnie, to by musieli połowę swojego państwa, wyemigrować.Przeciez tam połowa panstwa to Turcy i inni Arabowie plus Polacy.Gdybym nawet Hitler doszedł do władzy, prędzej wybuchła by wojna domowa niż atak na inne państwo

2

@RoberDzik czekaj co? Xd Niewyobrażalny absurd zapodales

1

@Jakchcesz widzisz postraszyłem go niebieskimi i usunął konto, coś pięknego.Twardziel

0

@alone49 chłop usunął konto xd

1

@Ryoumen Napisałem mu żeby spodziewał się mundurowych i usunął konto haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?