Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz to na 100% tylko zastanawiam się czy nauczyć go trochę pokory
0
@tbas po czym to stwierdziłeś że z kimś walczę? Xd chłop myśli że jestem arabem i przez mi grozi że mnie zastrzeli xd Oczywiście że mam w dupie te jego śmieszne groźby ale utarł bym mu nosa
0
Typ na tik toku, straszy mnie że broń i amunicję i lepiej żebym zgolił brodę, może się to dla mnie źle skończyć.Myslicie żeby go wpierniczyc do pierdla za groźby?
0
@MysticCat oglądam tik toka i typ opowiada, że mieszkał z Arabami i nagrał ich rozmowę jak wyszedł z domu i miał ta rozmowę na pendrive, następnie pojechał do jakiegoś innego araba i ten mu przetłumaczył, że Ci Arabowie rozmawiali o tym, ze jeszcze trochę i wyrżną całą Europę. W komentarzach oczywiście, jesteśmy na nich gotowi i takie tam bzdury.Napislem komentarz, ze jeśli ma taką rozmowę to niech ją na udowodnienie sowich słów, a bez tego jest zwykłym błaznem jak tamtego filmiku, żebym się przygotował na konfrontację, że nasze dni są policzone w Europie itd.xd Mam tam zdjęcie profilowe i mam ciemna karnację.O a dziś mi grozi, że 5 sztuk broni 200 amunicji xd Wpieprzyc go do pierdla?
0
@Popitek12 największym wrogiem ludzkości jest ludzkość
0
@Kgorecki2500 weź poprawkę na to że jest kampania
1
Ej bo podobno syn Muska, to sam diabeł a dokładne to Omen xdddd jest mnóstwo takich komentarzy które mają polubien w tysiącach jprd dlaczego tak twierdzą? bo 4,5 latek zachowuje się jak 4,5 latek .jprd
0
@Borneo alkoholik nie powinien pchać się do Polityki.Tym czasem Kwachu
3
@ShawnC ee wybacz ale trochę bredzisz.Latwiutko tutaj Barcelona leci z Benfika
0
@jacobFCB Serio? Przecież to jest zupełnie inna drużyna, nie wiem być może nie zauważyłeś tego xd
0
@draxidox dzisiaj widziałem jak typ wyłamał szlabany i wjechał w pociąg.Chyba nie do końca w tym przekazie, gdzie mówi że jak wjedziesz za szlabany i się zamkną, to należy je wyłamać xd
0
@LambiPL no w tym sezonie akurat wszyscy są do zrobienia a zwłaszcza im mocniejszy klub, tym lepiej dla nas.Ogralismy wszystkie drużyny z topu w tym sezonie z którymi graliśmy
1
Czy wróci? Nie wróci zamykane debatę
1
@RoberDzik mówić a robic to są 2 różne rzeczy.Wez głęboki wdech i się uspokój.A poza tym uważam, że dobrze się stało, bo przynajmniej będzie musiała się obudzić z tego marazmu.Co ta lewica zrobiła z tą to jest jakiś dramat.Nie ma silnej armi, nie silnych przywódców.Jeszcze 10,20 lat I wtedy naprawdę Rosja mogła zmieść z planszy tych patałachów z uni
0
@kubix05 jedna z najładniejszych polskich aktorek
1
@Safrani to prawda, tylko nie było to takie bezpośrednio, wyświetlały się jakieś reklamy a tu dosłownie do mnie napisali.Hit
0
@Krzysztof1987 dosłownie napisali w czym możemy pomóc Trojan
0
To jest hit, to jest wręcz niesamowite jaka jest inwigilacją, nas zwykłych ludzi.kilka dni temu pytałem, jaki pakiet najlepiej kupić żeby oglądać Barce w lali i Lm i kolega @Safrani podpowiedział wejść na stronę kanał+ i sprawdzić sobie ofertę,tylko że nie trzeba, bo canal+ napisał do mnie na MsN a wcale nie wchodziłem na ich stronę xd
0
@MessiForeverTheBest mam nadzieję że nie piszesz tego na poważnie.Przed przyjściem Fergusona United było przeciętna drużyna po odejściu to samo
0
@Borneo ja wiem że was mało interesuje to, ze giną ludzie z jednej jak i drugiej strony" Rosjan nie szkoda" a mi szkoda ich również, bo zwykli obywatele, nie wywołują wojen tylko na nich umierają a zwłaszcza w Rosji
0
@Borneo nie interesuje mnie to co myśli, tylko jego działania a i Biden i Unia przez 3 lata podtrzymywali wojnę.
0
@Dari0G Na jakiej podstawie uważasz ze Putin chce podbić świat i zaatakować między innymi Polskę? Bo Ukraina? Gdzie Rosja ma tam swoje interesy i wpływy a geniusze z Uni chcieli mu się tam wtrącić i myśleli że tak po prostu im na to pozwoli? No sory ale mnie to nie przekonuje.Poza tym Rosja atakuje tylko wyraźnie słabszych.Ja jestem przekonany, że nie ma w ogóle takiej możliwości żeby Putin miał zaatakować Polskę.Jasne media karzą wam nienawidzić Rosji i patrząc na tą sytuację w jeden sposób z jednej narracji albo oczerniany.To co było 80 lat, nie ma przełożenia na dzisiaj a jeśli ma, to tylko pokazuje co lewica zrobiła z Europa.Jesli już chcesz porównać do 39 roku, to jak się okazuje teraz, Bogu dzięki za Trumpa, bo chociaż on odnalazł w sobie jaja i chęci do działania
3
@NeroTFP1 Kibole z definicji nie są charakterni, bo siłę czują tylko będąc w grupie, co jest całkowitym zaprzeczeniem Charakternosci.Potrzebuja przynależeć do jakiejś grupy społecznej, bo bez tego nie potrafią się odnaleźć w społeczeństwie.Tacy oni charakterni
0
Komentarz usunięty
0
@Dari0G W 39 roku Przędę wszystkim nie było takich sieci powiązań, nie było korporacji które mają więcej do powiedzenia niż państwa.Chialbym zauważy że tożsamość narodowa praktycznie nie istnieje i jedyne co się liczy to interesy.Jaki interes w napadaniu na Polskę? Napasc 40 mln kraj i co dalej? To nie te czasy gdzie Państwo było państwem niezależnym.
0
@yzyr to zapytaj się młodych mężczyzn z Ukrainy czy oni chcą dalej prowadzić wojnę, być lapanym na ulicy i wysyłanym na front, gdzie jest duża szansa że przeżyją.Zapytaj czy są dumni ze swojej walki
1
@Rastafarnianin ja bym nie chciał przyjaciela któremu nie przeszkadza to, że mój naród się wykrwawia, umierają młodzi ludzie w zasadzie bez sensu bo od początku było wiadomo jak to się skończy
0
@maroon wysral czy nie ale faktem jest że zapisał się w Historii klubu jaki jedna z najbardziej wybornych postaci w historii klubu.Wlasciwie na boisku był wszystkim tym, czym jest Fc Barcelona od początku swojej a przynajmniej tym czym zawsze chciała być.Zadne bramki Lewandowskiego uważam nie przebija statusu Neymara właśnie że względu, na styl który prezentował, na sukcesy które osiągnął i na atak który tworzył
0
@MesQueUnClub96 jak można nazwać kogoś legenda w czasie rzeczywistym? To chyba czas decyduję o tym jak czy piłkarz zostaje legendą czy też nie.Dla mnie zdecydowanie Neymar jest legendą i myślę że większość kibiców Barcelony na świecie tak go postrzega.Mowi się legendarny atak Barcelony MSN, to już mówi samo za siebie, do tego styl gry który prezentował i sukcesy które osiągnął, dają mu status legendy.
0
@Mitch_Atleta Wiadomo że nie chce umniejszyć Mbappe, wszyscy znamy jego wartość ale to są najłatwiejsze strzały z pdobitej piłki najłatwiej się lobuje.Penwnie też w to graliście na hali od bramki do bramki bez używania rąk i ja tak grałem z kolegą przez kilka lat raz w tygodniu 2 h a ta gra głównie polegała na lobowaniu, także mogę się wypowiedzieć uważamy.