0

Komentarz usunięty

0

Pisał komentarz w podobnym tonie kilka dni temu i mnie zjechali, że wierzę w poltki xd totalnie się z tym zgadzam.Pilkarz bez charakteru, nie chce już go tutaj

1

Xd.Zenua.......

0

Lepiej się rozstać niż zdradzać.Nie można się zmusić do lojalności.Najbardziej nie lubię gdy ktoś ocenia czująs moralnośc

0

@Arden Szczerze mówiąc to nigdy nie interesowało mnie życie prywatne piłkarzy czy innych gwiazd.Czy to Messi Czy nawet byłby to Rivaldo.Moze jestem jakimś dziwakiem ale nikogo nie obserwuje, nie interesuje tym co zjedzą,kogo bzykna i jaką mają kupę.Fajnie grają w piłkę czy co kolwiek innego ale w moim mniemaniu ogóle nie czy ich to lepszym człowiekiem ode mnie

1

Totalnie nie jestem w stanie zrozumieć głosów na nie.Przeciez to tylko wypożyczenie.Mamy trenera który kapitalnie potrafi odbudowac zawodników, praktycznie nic na tym nie tracimy.Pieprzenie jakichs głupot o dawaniu szansy młodym,gdyby ktoś taki był na tej pozycji już dawno dostał by szansę, czyli nie ma nikogo takiego.Zdecydowanie jestem na tak, nie widzę absolutnie żądnych minusów tej transakcji.

0

@Rastafarnianin wow to chłop mnie zaskoczył

0

@NeroTFP1 A wiesz że piłkarz zawsze może się wypowiedzieć w tej sprawie?

0

@takisobiektos Patrząc na chanuke w sejmie, to nie był tego taki pewien

0

@NeroTFP1 przecież napisałem jeżeli to jest prawda.Przeoczyles?

0

Komentarz usunięty

3

Jeżeli ten Araujo faktycznie w szatni powiedział, że na poważnie się zastanawia nad odejściem to adios, piłkarze w dzisiejszych czasach, nie maja żadnych ambicji sportowych, żadnej dumy czy charakteru.Chlopie przepierdoliles nam pół finał LM w pojedynkę a teraz uciekasz jak szczur dla kilku srebrników.Sprzedac i zapomnieć.Kapitan od siedmiu boleści

0

@626 faktycznie przeoczyłem ta informacje ale nie wiele to zmienia.Zoetaniemy z 34 letnim indigo i 17 Cubarsim

23

Jeśli to się okaże prawda to po prostu brak słów.Kolejna kompromitacja tego zarządu.Nie rozumiem, jakie korzyści mamy mieć z tej transakcji?

2

@partymaker tak zwany tryplet xd

0

Może ktoś z was wie czy jak kupię tutaj doładowanie PayPal i wyśle ten komuś za granicą, to może sobie normalnie doładować nim konto?

4

Moje podejście do zawodników, którzy nie mają 100% przekonania do tego że chcą u nas grać od zawsze jest takie i to się raczej nie zmieni.Zapraszmy wyp...dobra sumka i dowidzenia.Oczywiscie rozumiem że może być to tylko gra o lepszy kontrakt i tego akurat nie zamierzam potępiać, każdy z nas zawsze będzie zarabiać możliwie najwięcej.

1

@D10SLEO Cudowny jest ten ból dupy tych wszystkich postępowych o Stanowskeigo w sumie mnie to nie dziwi on reprezentuję normalnośc a oni choroby umysłowe.

0

@draxidox Pamiętam że kiedy wracałem z Bełchatówa to w okolicach Lublina co drugi samochód tak jeździł

1

Niby czemu mielisbymy wypożyczyć Araujo, czemu mialo by to służyć? Ja wiem że Laporta odwala różne kompromitujace nas historię ale akurat nie w tej dziedzinie, gdyby to był Bartomeu, to faktycznie mógł coś takiego odyebac

0

Chce sobie wykupić dostęp do jednej z platform strimingowych, którą byście polecali? Najlepiej gdzie są jakieś ciekawe seriale fantasy

1

@Comentateiro Czyli po prostu wyborcy Tuska są glupsi, niż moglo by się wydawac.Glosujecie na typa, który wiecie że będzie was okłamywał i nie będzie spełniał żadnych obietnic wyborczych.A wy się uważacie za tych bardziej oświeconych xd

21

Natychmiastowa dysmisja Grubasa, bez dyskusji

0

@normasubiektywna No za to powinien polecieć ale nie jestem w stanie uwierzyć w to że nikt wcześniej nie pomyślał o tym, że trzeba załatwić sprawę Olmo

0

@Filipem to i tak dramat w sumie.

0

Czyli uwalilismy 60 mln,tak po prostu? Czy oni naprawdę sobie przypomnieli o tym na sam koniec? Ciężko w to uwierzyć

0

Mogli się domagać żeby im wysłali przelew expresowy, to tylko 5 zł więcej, chociaż w sumie w naszej to te 5 zł mogą znaczyć dużo xd

0

@wpwelement dobrze się bawili

14

@Rastafarnianin Wyborca Tuska mówi coś o owieczkach.Jprd ładne bagno na strychu

0

@Szklaner nie żebym ja bronił,bo laska ewidentnie jest nie stabilna ale Twoje stwierdzenie zabrzmiało, jakby miała ich już co najmniej z 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?