Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise Może oficjalnie nie ale no nie trzeba być zbyt inteligentnym żeby zrozumieć przekaz.Tym bardziej że przekonywali ich do tego Kaczy j spółka.Stad ta Wojenka.Wiec nie można się po części dziwic tej nagonce.Nie mówię czy jest słuszna czy nie
0
@mrboom Ja nie rozstrzygam kto ma rację, nie odpowiadam się po żadnej ze stron ale wiele osób nie rozumie dlaczego pisowcy rzucili się na Owsiaka.
0
@mrboom ja tylko pisze o tym, że po części zrozumiały jest wkurw pisowcow.Nie rozstrzygam kto ma słuszność.Jestem zdania że jak ktoś chce wpłacac na Owsiaka i mu ufa to jego sprawa.
0
@Cochise Jak chcesz robić ze mnie albo z siebie wariata, to ja nie mam o czym z Tobą rozmawiać.
1
Nie rozumiem zdziwienia że wyborcy PiSu szkalują WOŚP, ja akurat się nie dziwię.Gdybym był wyborcą PiSu i wrzucał pieniądze dla Owsiaka a ten na tych pieniędzy zrobiłby banery popierające PO, to podejrzewam że również bym się wkur...
0
@arasz1819 bawi mnie tylko Twoje szufladkowanie.Ktos nie popiera tego co Ty, od razu staje się pisfederata.Szczerze mówiąc brzmi zabawnie
1
Komentarz usunięty
3
@marcin62 Ludzie to mają jednak zryte berety.Nie chcesz nie dawaj.Nie cierpię takich prostaków
0
Ciekaw że Florek czuje się pokrzywdzony czyżby te 27 karnych w lidze do tej pory przy 8/9 Barcelony, to za mało?hm..
0
@Mario96w a nie jest obrońca? A jak się nazywa ta pozycja na której gra? żartuje oczywiście.
0
Najbardziej cieszy mnie gra i ocena Fermina.Bardzo mu kibicuję a ostatnio miał trochę gorszą formę, także oby utrzymał formę, bo jest to piłkarz z ogromnym moim zdaniem potencjałem.Z pośród wszystkich naszych środowych obrońców, ma największy ciąg na bramkę
2
@Eklerek są tu tacy użytkownicy, że gdyby nawet Tusk zakuł by ich w kajdanki i wysłał do Niemiec , na pracę przymusową to i tak by go bronili.
0
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze.Przez to co wyprawia naród wybrany nie w Palestynie, to jak plują na Polaków.To jacy są zawistni i kłamliwi, to Polacy powinni być największymi antysemitami w Europie.Nigdy nie oceniam ludzi po narodowości, gdyż uważam ze to po prostu jest płytkie i nie sprawiedliwe ale nie dotyczy to Żydów oni jako naród są po prostu źli
0
@NeroTFP1 mialem takiego kolegę który zdawał z 15 razy egzamin a że był mocno poirytowany fantem iż nie jest w stanie sobie poradzić, zbyt mocno zjada go stres, raz wypił sobie setkę przed egzaminem a innego piwko czy dwa xd
0
@Eklerek Przepraszam bardzo, nie wiem z jakim Romem spędzałeś noc, ze skończyłeś u niego na takim śniadaniu ale ostatnią rzeczą którą można nam zarzucić, to skromne posiłki.Raczej lubimy dobrze zjeść.
0
@ViscaelBarca2007 za darmo na niskim kontrakcie jestem jak najbardziej za.Uwazam że Neymar grając w PSG w pewnym momencie stracił motywacje i zmienił priorytetu życiowe.Mysle że gdyby do nas wrócił to, to chciałby zatańczyć poraz ostatni sambe i wzniósł by się na szczyt sowich obecnych możliwości
1
@aleksandrowielki dokładnie,nie chce skłamac ale własnie w 42. Albo tyle smak albo wiecej wyprodukowanych zostało u botów niż czołgów które miały walczyć na wschodzie, wiecie paliwo przeznaczone na walkę na morzu
0
@CLS63AMG Myślę że masz, że Rosjanie sami by sobie raczej nie poradzili no i głupie decyzję opętanego Hitlera podejmującego decyzja, na zasadzie natchnienia. W sumie nasze szczęście, tej jego wewnętrzny głos wstrzymal atak a następnie skierował ich na Stalingrad
1
@CLS63AMG wszystko napisałeś jest prawda i to Ameryka wyposażała wszystkich sowich sojuszników od a do z ale jednak,daleki byłbym od umniejszania udziałów Rosji w pokonaniu Hitlera,choć głównie dzięki dostawom USA
3
@IronMan43 Mam podobne zdanie.Choc na pewno nie podejmę się jednoznacznej oceny co by było gdyby nie Rosjanie, bo niewątpliwie wzięli na siebie bardzo dużo i ciężko tutaj tak naprawdę co było ważniejsze i kto bez kogo by sobie poradził.Wszystko co napisałeś to prawda ale też nie można umniejszać tego co zrobili i ile ludzi stracili Rosjanie, choć trochę na własne życzenie
1
@Comentateiro a jednak w tych dywagacjach uczestniczysz a wcale nie musisz.Prawda? Moim zdaniem bez mięsa armatniego w postaci Rusków, Amerykanie rośli w siłę tak szybko, Że Niemcy nie mieli już większych szans,choć gdyby Hitler nie popełnił tyle fatalnych błędów w ataku na Rosje i gdyby udało mu się pokonać Rusków to może ale ciężko mi sobie to wyobrazić no i nie należy zapominać, już za chwilę Amerykanie wybudowali bombę atomową
0
@Comentateiro pamiętaj że po wojnie przez 55 lat wciąż, nie do końca byliśmy wolnym państwem
0
@FcPortoFan1999 No tak i nie byłoby prawdopodobnie tez Polski ale to nie o to mi chodzi.Ja mowie o tym, że gdyby to nie Hitler doszedł do władzy a ktoś inny a w tamtym czasie, każdy kandydat był totalnie anty Polacy i obiecywali że odzyskaja swoje albo zniszcza Polskę i gdyby to własnie jeden z nich i chciał tylko tego,to uważam, że dostał by to i zachód nie bił by się o Polskę i dlatego własnie pisze, że uważam iż paradoksalnie, to że wygrał Hitler uratowało Polskę przed kolejnym rozbiorem na długie lata albo po prostu Polska byłaby bardzo małym nic nie znaczącym państewkiem
1
@Comentateiro Nie jestem pewny czy należy się cieszyć z Armi czerwonej, trochę sami się przyczynili do takiej sytuacji i nie zrobili tego z miłosierdzia tylko bardziej z konieczności
0
@LOPEZ16 Nie zrozumiałeś tego co ja napisałem.W skrócie Niemcy,nienawidzili Polski, mieli przekonanie że zostali nie słusznie okradzeni z własnych terenów i Niemcy jako naród i Państwo, chcieli Polakom odbierać te tereny a z kolei zachód po 1 wojnie światowej, nie chcieli kolejnej wojny i myślę że spokojnie za cenę spokoju, poświęciliby Polskę, zresztą tak postąpili z Czechami
2
@FcPortoFan1999 Niestety jesteś w błędzie.Hitler uważał Polaków za podludzi a w zasadzie Słowian, miał te przekonania od początku i to mu się nigdy nie zmieniło.Po prostu wykorzystywał które były mu w danej przydatne( chociażby Rosja radziecka) Ok powiem inaczej, tak żeby można było to łatwiej sobie wyobrazić.Gdyby Hitler chciał się zatrzymać tylko na Polsce, to nikt by mu w tym nie przeszkadzał.
1
@LOPEZ16 jasne że to jest gdybanie ale myślę tak dlatego, że tamtym czasie Niemcy nienawidzili Polaków,jako społeczeństwo i rządzący, chcieli odzyskać swoje tereny a nawet i więcej.Gdyby to nawet nie był Hitler to i tak zrobili wszystko żeby co najmniej odzyskać " swoje utracone tereny " Z kolei zachodni mocarze byli w stanie iść na bardzo duże ustępowa,byleby nie doszło do kolejny wojny i byli gotowi już w tamtym czasie poświęcić Polskę.Stąd moje przypuszczenia
0
@messi33 sędziemu
1
Jestem że jest tu wiele osób które podobnie jak ja interesują się 2 wojna światowa i jestem ciekaw czy ktoś z was,miał albo może podobne przemyślenia.Mam taka teorię, nigdzie nie zasłyszana, jest to moja własna na podstawie mojej wiedzy o tym jak doszło do wojny, jakie panowały warunki i nastroje w państwach i w Niemczech a więc moja teoria jest taka, że gdyby Hitler nie doszedł do władzy, tylko ktoś troszkę z mniejszą obsesja udowodnienia ze Niemcy to naród wybrany, to uważam że Paradoksalnie uratował on Polskę od kolejnego rozbioru i uważam że byłaby duża szansa,ze Polski dziś po prostu by nie bylo
1
@MateS nigdy.Od ludzi z zaburzeniami trzymam się z daleka