Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC Nic mu się nie stanie,spokojnie.Moze sprawi to że stanie się twardszy w przyszłości xd
0
Ja rozumiem że większość w sejmie to Żydzi,skoro tak chętnie świętują ta hanuke.Przykre że Polacy nie potrafią wybierać polskiego rządu.Albo Rosjanie albo Żydzi.
0
@LambiPL Mógłbym zapytać bez problemu ale jestem przekonany że nie zrozumieją pytania
0
Zastanawia mnie czy istnieja jakieś gazetki modowe dla pseudo gangsterów .Dlaczego mnie to zastanawia? Ponieważ oni zawsze wygldaja tak samo.Sa trochę karkami,noszą dresy i mają pitbulla bądź amstaffa i oczywiście bujają się jakby abruz sprzedawali spod pach i mają " groźne" mordy
0
@Mitch_Atleta i nadal jest i tego zupełnie nie rozumiem.on się dobrze zapowiadał jak miał 23 lata i na tym się skończyło.
1
@Popitek12 Do Dybali?
0
Juz dawno to zauważyłem ale jakoś dopiero teraz tak w sumie zwróciłem na to większą widzac kolejny wpis.Mam na myśli to jakieś dziwne uwielbiienie przez niektórych użytkowników, dla totalnie przeciętnego piłkarza którym jest Dybała.Widze jakis totalnie dla mnie nie zrozumiały hołd Dybali
2
@norbi77 takie jest prawo w Polsce.Jesli masz kochankę,która ma męża i zrobisz jej dziecko to i tak nie masz praw do tego dziecka.Z automatu jest uznane że ojcem jest jej mąż i choj
0
@karolp1593 w zasadzie to jedno i drugie jest mi obojętne.Tylko że ten świat jest totalnie porąbany.Z jednej strony mamy wojnę za miedzą z drugiej ludzie na całym świecie umierają wciąż z głodu a my sobie tworzymy problemy, że zwierzątka się boją.Dla mnie jest to jest totalny absurd i kolejny nowoczesny wymysł lewackich uposledzencow
2
Właśnie skończyłem książkę: Chriabia De Monte Cristo i jeśli nie jest to najlepsza książka jaką czytałem, to na pewno jedna z najlepszych absolutne dzieło sztuki
0
@clyde a ja właśnie u stomatologa że spuchnięta gębą,także również zdrowych i wesołych xd
0
@Donnie_Darko nie no z the office przesadziłeś
0
@pluszek Ten to jest dopiero chorągiewka jprd
1
@MichalZZZ u mnie jest ja i mój brat.
Ja: Barcelona
Brat: Real Madryt
1
@TheNekro94 racja.Teraz mogą nas powybijać ile chcą takie ich prawo.Szczerze mówiąc myślałem że jestes troszkę mądrzejszy.Jak widać każdy ze skłonnościami lewostronnymi,nie specjalnie grzeszy inteligencja
1
@Roobo nie wiadomo, ostatecznie się nie udało ustalić co się z nimi stało
5
Jeśli chodzi o buty na kładce schodowej,to mam autentyczną historię z lipca tego roku.Bylismy w Niemczech u kuzynki na weselu i mój brat zostawił nowe buty CK.na klatce przed i mu je zayebali xd
1
@Popitek12 ja jestem z Wejherowa, także również pozdrawiam
0
@Eklerek no właśnie, jeden na 100 meczów jest naprawdę ciekawe i musisz obejrzeć kilkadziesiąt nudnych męczy żeby trafić na 1 dobry
0
Włączyłem na chwilę ten mecz Derby Manchesteru i wyłączyłem po kilku minutach, uświadamiając sobie po raz kolejny dlaczego przestałem oglądać mecze piłki nożnej.Te mecze są tak nudne, że nie jestem w stanie się nimi w jaki kolwiek sposób ekscytować
1
@gumaz Rosół najbardziej bezsensowna i najgorsza polska zupa,nie rozumiem jej fenomenu, zdecydowanie i bezapelacyjnie Żurek
2
@PatrychoO w życiu bym nie nakarmił psa a bezdomne koty codziennie karmie
2
@Pedri16Future jak można pozwalać na to, żeby terroryści opłacani przez ludzi z obcego państwa, destabilowalo Twoje miasto.Kiedy sobie pomyślę co by się stało z takimi jeszcze nawet 100,200 lat temu, to nie mamy pewności że to my jesteśmy cywilowani a na pewno nie jesteśmy jako społeczeństwo mądrzejsi
2
Przytrafiła mi się dzisiaj szokująca historia.Na tyle nie zwykła,że czuje się totalnie zagubiony.Sluchajcie,wypiłem Red Bulla i nie dodał mi skrzydeł.
1
@BulaKG nie wiem dokładnie ale pewnie około 30
0
@dadan1990 zaczynałem od sezonu burz i nie byłem w stanie tego przejść.
1
@Zoker skasował mi się komentarz xd Brayan Sanders droga królów, Od Ziemiańskiego Achaja,Virion i pomnik cesarzowej Achai,Pan lodowego ogrodu( dla mnie najlepsza książka Fantasy) ciężko wymienić mi wszystkie Ostatnio:Dar Anomalie, wcześniej Paweł kupirej Trylogia mitrys i jeszcze wiele innych,które teraz na szybko nie przychodzą mi do glowy
0
@Safrani wedlug internetu,mam zacząć od tego
0
Jako miłośnik książek Fantasy, po raz pierwszy zabieram się za wiedźmina.Pamietam, że kiedys już próbowałem ale zupełnie mi nie podeszło ale teraz dopiero wiem dlaczego, zacząłem nie od tej książki.Tym razem zaczynam od krew elfów i wydaje się to mieć sens
0
Gdybyście w tym momencie mieli możliwość odebrania Messiemu złotej piłki z 2010 r i wręczenia jej Iniescie,zrobilibyscie to? Jeśli chodzi o mnie, to tak zrobiłbym bym to