Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak szczerze to ja osobiście uważam, Polska jako państwo niezależne nie istnieję i tak naprawdę czy to wygra pisowiec czy peowiec, to różnica w rządzeniu będzie kosmetyczna.Jakies tam wewnątrz państwowe różnice może troszkę będą wyraźniejsze ale w polityce zewnętrznej, to uważam że Polacy mają gówno do gadania i muszą robić to każą im ważniejszi, dobitnie mi to pokazała polityka w stosunku do Ukrainy.
0
@Wasacz_ Jejciu jaki ty jesteś zbędny.Tragedia
0
@Szklaner pisze o tym od początku, gość totalnie nie ogarnia gry w defensywie, zważywszy na jego pozycję która zajmuje na boisku, uważam to za dość istotny element jego gry a właściwie to brak tego elementu
0
@TheNekro94 nie no, jeśli masz ochotę dobrego burgera, to absolutnie MC nie jest odpowiednia restauracja,choć ja bardzo lubię np.Big Maca ale jest to dla mnie coś pomiędzy kanapka a burgerem a nie burger
0
@AbelKabel Prezydent nie ma być dobrym człowiekiem, tylko zdecydowanym i twardym człowiekiem, potrafiącym podejmować trudne i czasami brutalne decyzję, tym bardziej że czasy są nie pewne i żaden w tym momencie prezydentem nie powinien być a ja go tak w sumie postrzegam
2
@Roobo Trzaskowski będzie marionetka Tuska a Sikorski,mimo że go nie lubię,to trzeba przyznać że ma swój charakter.Penwie dlatego wybrali Trzaskowskiego.Zgadzam się z Tobą i mam podobne od czucia z tej 2 wolałbym Sikora
0
@Encore a późnej zrzucanie winy na trenera.Sa mecze gdzie winny jest trener i sa właśnie takie sytuacje, gdzie ewidentnie mecz przgrywa jeden piłkarz
0
Bardzo się cieszę, że na Pitbull wrócił do podstawowej 11, mam nadzieję że "zagryzie ich na śmierć "xd
1
@Jakchcesz jak prawie każde w sumie xd
0
@TheNekro94 obyś miał rację
11
@TheNekro94 to się zdziwisz
0
@maroon a co mu złego piramidy zrobiły, że jedzie je wyjaśnić xd
0
@Pressinho absolutnie nie zamierzam wybielać narodu Niemieckiego ani zwalniać ich z odpowiedzialności za swój za to co zrobił Hitler, bo była ich zgodą na to.Po napaści na Polskę a późnej Francję Hitler miał nie chce skłamać ale wydaje mi się że było z 80% albo i więcej.To że ktoś jest psychopatą, nie znaczy że jest chory psychicznie i nie odróżnia zła od dobra.Nawet jeśli do końca nie był psychopatą ale ja uważam że był, to co najmniej miał zdolności psychopatyczne.Moim każdy przywódca a obecnie prezydenti państw muszą mieć w sobie coś z psychopaty, gdyż normalny człowiek nie jest w stanie wysyłać na wojnę( śmierć ) tak po prostu ludzi
0
@MessiForeverTheBest Przecież w USA zadza Żydzi tak naprawdę u których rząd Stanów Zjednoczonych ma ogromne i są na krótkiej smyczy
0
@Pressinho szczerze mówiąc nie rozumiem Twojego problemu.Probujesz koniecznie udowodnić, że gość który doszedł do władzy, nie mógł by psychopatą.Musze Cię zmartwić ale psychopaci potrafią skutecznie się przez długi czas maskować.Co zresztą Hitler robil, nawet został człowiekiem przed wojna.Bycie psychopatą nie wyklucza podejmowania racjonalnych decyzji i na pewno nie zwalnia Cię z winy która ponosisz za swoje czyny.I nie, nie uważam żeby bycie charyzmatycznym, było czymś złym ale większość psychopatów jest charyzmatyczna.
0
@Pressinho Po 1 bo był charyzmatyczny co zresztą często jest cechą psychopatów.Po 2 dokładnie w tamtym czasie narod uważal że potrzebuje takiego przywódcy a jeśli chodzi o generałów to dopiero po sukcesie we Francji zaczęli go absolutnie słuchać a i to tak nie do końca, bo Ci którzy się z nim nie zgadzali, tracili swoje stanowiska
0
@Pressinho tak, tak w ogóle nie był psychopatą, przecież każdy normalny człowiek skazuje milionowe miasta na śmierć przez głód i mówi swoim generałom, że za bardzo troszczą się o swoich żołnierzy.Psychopata nie oznacza, że był chory psychicznie, to są 2 różne pojęcia
0
@TankerHunter Szanuje za Interstellar.Genialny film
0
@Sulimo De Ja Vu z Denzelem Washingtonem.Pewnie nie jest najlepszy ale jest moim ulubionym i oglądałem go pewnie z 20 razy i to nie na zasadzie że leciał w Tv
1
@mekston wredny człowiek z tego Popitka
0
@MesQueUnClub_87 miałem to samo i Peaky i z breaking nad.Kilka odcinków i nie potrafię się wciągnąć w te seriale.dla mnie top 1 to Got
1
@Comentateiro tak naprawdę to nigdy nie miał większych szans na wygranie 2 wojny światowej a do tego rzeczywiście,podejmował decyzje według instynktu.Jesli wewnętrzny głos kazał mu coś zrobić, to dopiero wtedy zaczynał to robić.Gosc był totalnym psychopatą.Dla niego pojedyncze życie, nie miało żadnego znaczenia, chyba że chodziło o niego.
3
@Popitek12 a dla całej reszty noc?
0
@PatrykBarca Jedyny trener od czasów Nawalki gdzie wyraźnie było widać, że drużyna się rozwija a Ty mi przytaczać Michniewicza i Brzęczka, ratowało ich jedynie ogromne szczęście.Oni ani do przodu ani do tyłu nie potrafili grać u Brzęczka po 2 latach drużyna wyglądała gorzej niż na początku.Nie wiem czy amnezja zbiorcza czy o co chodzi
0
@PatrykBarca może nie pokonal ale remis w meczu punkty z Anglią i Hiszpania, to jeszcze kilka miesięcy wcześniej nawet nie było w sferze marzeń.Tak to były bardzo dobre wyniki.Historycznie bardzo rzadko w meczach o punkty ogrywalismy reprezentację z topu a nawet bardzo rzadko remisowalismy z takimi ekipami i jeśli wy nie uważacie tego że sukces w Polskiej historii reprezentacyjnych męczy, to świadczy albo o waszej nie wiedzy albo ułomności
0
@Pressinho gdzie Sousa przegrał 1:5? jego mecze były na styku, nawet jeśli nie osiągnął ostatecznie dobrego wyniku a zresztą ile czasu prowadził nas Sousa? 7,8 miesięcy a drużyna się rozwijała.Tutaj tego nie ma.Zreszts ogromnym sukcesem był Remis z Hiszpania na ME.To był mecz o coś a nie jak z Francją
0
@VegetaPolska Ludzie doznali jakieś amnezji zbiorowej odnośnie Brzeczka.Z najsłabszymi, wygrywał jakimś mega szczęściem a z lepszymi nie był w stanie nawiązać żadnej rywalizacji.Naprawde genialna perspektywa.Przez 2 lata drużyna w ogóle nie poszła do przodu.Co mielibyśmy tutaj doceniać?
15
@Ojciec5tkidzieci według mnie Sousa prowadził nasza kadra w bardzo dobrym kierunku, reprezentacja się rozwijała, zresztą zagrali kilka spotkań na bardzo dobrym z bardzo dobrymi rywalami.Jesli ktoś na serio stawia Brzeczka przed Sousa, to szkoda mi czasu na dyskusję z taką osobą o piłce, bo wiem że nie ma o niej większego pojęcia.
0
@JordiAlbion byliśmy nawet 5 reprezentacja świata w pewnym momencie
0
@Rust_Cohle a co za różnica czy to będzie Probierz czy jakiś inny regionalny geniusz? I tak nic nie ugramy.Zmieniamy tych trenerów jak rękawiczki a wyniki wciąż te same.Najwiekszyk problem nie jest trener a fakt że piłkarz w pewnym momencie stają się podstawowi i już widaje Ci się że masz szkielet,nagle połowa z nich przestaje grać w swoich klubach i tak było zawsze, poza 2016 rokiem wtedy każdy byl w swojej życiowej formie