25

Co ten Flick odpierdolil z tą drużyną, to się nawet fizjologom nie śniło.W ciągu 3 dni 4:1 z Bayernem i 4:0 z Realem.Przeciez to jest kosmos jakis

1

Za każdym razem jak był, śmiałem się jak głupi.Te spalony to jest taki hit

0

@Mafiutto jakie wszystko co mogła? Lewy 2 setki zmarnował

0

Musi wejść Olmo w drugiej połowie za Fermina, niestety ale Fermin za mało pokazuje się do gry.Wydaje mi się też,że widać brak świeżości.2 tak gigantyczne mecze w tak krótkim czasie,no nie wpływa to najlepiej na naszych

0

@BlancoJugador no bo się zblaznil ta odpowiedzią.Jego nie było nawet na świecie,jak Maradona grał u nas

0

@karci0 no mógł podać nazwisko takie,żeby miało to ręce i nogi

0

@BlancoJugador dlaczego ma mnie to boleć? Xd

1

@BlancoJugador Na pewno chlopowi który nie widział na żadnego jego meczu na żywo w Barcelonie,gdzie miał może kilka lat a oglądał,bo komentuje ta liga.Messiego przez kilkanaście lat a wcześniej Ronaldinho,który odmienił wszystko w Barcelonie,już nie mówiąc o Puyolu czy Rivaldo.Po prostu on ma taki syndrom zgrywania,takie mędrca, myśliciela,filozofa i czasem na siłę chce być orginalny.Ja ogólnie lubię ale zauważyłem u niego,że próbuje udowodnić, że wie o wszystkim wszystko

0

Ten Święcicki to jednak jest inteligentny inaczej.Na pytanie: kiedy słyszysz Fc Barcelona o jakim piłkarzu myślisz? Zgadnijcie co odpowiedział

3

@AlexDark00 jakbyś mógł odpowiedź na jedno pytanie, dlaczego Suarez,Henry i inni wielcy napastnicy nie strzelali do tych pustych? Przecież nie grali w słabszych ekipach,skoro to jest takie proste a jest on jest taka kaleką,to dlaczego inni tego nie potrafia? Jesteś w stanie jakiś sensowny sposób na to odpowiedzieć?

0

@MesQueUnClub_87 myślę,że wtedy nie zajmował się jeszcze sprawami politycznymi

0

@Wasacz_ a czy gdzieś napisał że to przed nowy rząd,bo nie widzę tego w tym wpisie.

1

@Comentateiro dokładnie.Ja równiez tego nie rozumiem.

3

To że Pedri nie miał w pierwszych 20 min pilki,to ciężko go o to winić,raczej to wina podających a nie jego.Jestem przekonany,że gdyby Pedri nie był w takiej formie,to byśmy tego meczu nie wygrali.Pedri,Jamal i Casado przy wyniku 2:1 kiedy Bayern zaczął naciskać,wybili im z głowy jaka kolwiek remontade a w moim przekonaniu, głównie zrobił to Pedri.Nie byli w stanie odebrać mu piłki i co musiało mocno ich frustrować i odbierać chęci.Do tego,cudownie regulował tempo gry i rozprowadzał piłkę.Wczoraj Pedri w moim przekonaniu był wczoraj, Dyrygent orkiestry symfonicznie.Dodam coś jeszcze,pod każdym skrótem gdzieś na tik toku czy na YouTubie,głównie komentarze są o tym,że Pedri zagrał komos,tak więc to nie tylko moje odczucie ale większość oglądających

0

@mekston ja nie mówię od razu o tryplecie ale chociaż LM

0

@Chaoss no faktycznie,masz rację zapomniałem o tym meczu.

0

Czy możemy już tak delikatnie, nieśmialo zacząć marzyć o wiecie czym, czy jeszcze za wcześnie?

0

@Katalończyk 99 Ja pisałem że Flick,to będzie najlepsze co nas spotkało od 7,8 lat ale kurna i tak nie spodziewałem czegoś aż takiego

3

@Bobo25 ja tam miałem do wczoraj.Wczoraj czułem się tak,jakbym cofnął się do 2009 roku i ekipy Pepunia.Najpiekniejszy wieczór piłkarski od 2015 roku i Finału lm

0

@Batys tylko że był plackiem.To że teraz ma taką formę mutant,nie wymazuje jego fatalnej gry w poprzednim sezonie

1

@Peciak no tak,tylko spójrz w jakich sytuacjach on się znajdował, naprawdę brak na siebie te najtrudniejsze momenty.Nie wiem do końca jak to wytłumaczyć.On dostawał podania pod największą i uważam że fenomenalnie sobie z tym radził.Mozna nie stracić cały mecz piłki ale to nie jest ważne, wszystko zależy od skali trudności która wybierasz a Pedri wybrał dzisiaj tą grę na poziomie Hard i ja przeszedł

4

@Kai0 Mam top samo,mega go lubie i chyba jeszcze bardziej go cenię.W zeszłym sezonie po miesiącu gdzie byl najlepszy,nasz geniusz Xavi przyspawał go do ławki,bo musiały grać nazwiska bez formy.Strasznie mnie to irytowało

1

@Peciak no ciekawe

24

Dla mnie chyba najlepszy dzisiaj na boisku był Pedri.W mojej definicji piłkarza geniusza,jest to,że zawsze podejmuje optymalna decyzję i w najtrudniejszym momencie a chłop dzisiaj niezależnie czy atakowało 2,3 czy 4 i go osaczali ni tracił pilki i jeszcze wybierał najbardziej optymalne zagranie kosmos.Meczem imieniem Iniesta Prime

0

@Rhaan no cóż każdy ma sowich ulubieńców, chociaż ja Olmo też bardzo lubię i broniłem tego transferu od samego początku.Ja bardzo cenię Fermina,bo jest uważam jedynym pomocnikiem w naszej kadrze,który tak genialnie i lekko zdobyć przestrzeń i ma taką łatwość w uwalnia spod presji i pójścia do przodu a nie w bok

1

@KamQiX no założył im smycz i kaganiec.Yebal ich niemiłosiernie,byłem pod wielkim wrażeniem,chłop w rok kosmicznie się rozwinął

0

@Dieselzor a ja to co?

1

@Rhaan jak tam kolego? Mówiłem że Fermin jest zajebisty i ma największy ciąg na bramkę z pośród naszych pomocników? Cudownie mieć rację

7

Nie wiemy czy wszyscy sobie zdają sprawę,jak ważne jest to zwycięstwo.Moim zdaniem i jestem o tym przekonany na 100% że jest to najważniejsze zwycięstwo od Finału LM w 2015.Nie tylko dlatego że Bayern nas lał w ostatnich latach ale dlatego,że teraz dopiero naprawdę wróciliśmy, jako klub z którym każdy musi się liczyć.Przyznam się,że ostatni raz czułem takie podniecenie oglądając Barcelonę w meczu z PSG 6:1.Wielka rzecz,to co się dzisiaj wydarzyło

5

Alez się jaram.Panowie wracamy na salony Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?