2

Jeśli już dzielimy się wspomnieniami odnośnie Iniesta to u mnie absolutnie i bezkonkurencyjnie wygrywa gol z Chelsy dający nam Finał LM

1

@mrboom Wpisz Sobie Boras"old Scholl" Nie ma lepszego występu stand upowego.Mistrz nad mistrzami

43

@okiemtypera_lucaxx95 xd Oczywiście przebił go w wyobraźni Madryciakow.Modric to nawet koło niego nie stał.Dobry piłkarz ale to wszystko.

0

@NeroTFP1 za chwilę zaczną uczyć w szkołach,chlopy przebrane za baby

7

@ProMILs a wcześniej chyba z Romy go wyrzucili? I wylądował w Celcie i to właśnie powinno być jego miejsce.0:3 z Juve,0:4 z PSG i maksymalnie szczęśliwy awans, właśnie po to żeby odpaść z Juve,nie nawiązując najmniejszej walki z nimi.Wielki Mistrz a z przodu miał w Primie 3 z 4 Najlepszych napastników 21 wieku.Zreszta w drugiej linii też nie było biedy.Iniesta,Busquets i Rakitic.Zreszta sam sobie stworzył taka kadrę

1

@tbas święte słowa.Amen

0

@kanver_ chyba bardziej,kto może go zastąpić na ławce

0

@AnsuLamine ja wyżej od zawsze ceniłem Inieste.Xavi miał kapitalny przegląd pola,technikę a moim zdaniem Iniesta, miał to samo+ genialny drybling

5

Nie no ale artykuł o tym kto może zastąpić Torresa,to chyba sobie dla beki napisaliście.Nic nie znaczący piłkarz w tej drużynie a tu taki artykuł.Komedia

2

@TheNekro94 to co mnie najbardziej boli w związku z Iniesty,to fakt że porównuje się do niego Modricia.Zupelnie nie tą półka.Gosc był Geniuszem,jedyny piłkarz w historii, który nigdy nie tracił pilki

0

@Kubsoleon na pewno nie do 2021 może do 2017

1

@misterio ja nie mam takiej pewności co do tej wędki...

2

@Bajson co wy macie w głowie,żeby pisać takie bzdury? 8 piłkarzy podstawowego składu ma kontuzje.Wniosek wyciągnij sam

0

@NoswaR a myślisz że ma tylu zdrowych piłkarzy,żeby odsunąć go od składu?

4

@Safrani zgadzam się z Tobą ale to nie zmienia w żaden sposób absurdu tego,co ta Pani powiedziała

1

Taka Pani z Lewicy nazywa się Prokop-Paczkowska.Stwierdzila,że reparacje wojenne należą się państwom które przegrały wojnę i stwierdzila,że Polsks wraz z USA i jeszcze kims tam te wojnę wygrali xd Może powinniśmy Niemcom zapłacić te reperacje.Mysle że tak by się należało

0

@Lucyfffer szkoda że wczoraj nie grali jak miałem wolne

0

Komentarz usunięty

1

@Bocheno1 tym bardziej że Carvajal,nie jest jakimś totalnym odklejusem

1

@busel004 skoro już jesteś takim skór...że cieszy Cię czyjeś nieszczęście,to chociaż nie bądź kretynem i nie ujawniaj się.Chlopie to tylko piłka nożna.Zdrowie jest najważniejsze.

1

@Lionel_Messi10 nie no żartuje ale pracowałem z 3 tygodnie nocki , pilnując maszyny po której śmigały soki,to nigdy więcej.Za to jak jeździłem na taxi,to nocki uwielbialem

0

@Lionel_Messi10 dla mnie jedyne słuszne nocki,to tylko z kokaina xd

0

@FCB_dimiC widzę że dla Ciebie wszystko w życiu jest czarno-biale.No ok niech tak będzie.Uwazam że wykazałem się sporą cierpliwościa w trj sytuacji i byłem dosyć grzeczny i kulturalny,gdyż przeprosiłem że musiałem jej zwrócić uwagę ale nie mogłem stać kolejnych 15 min

0

@pasquda ale niech sobie rozmawia,jeśli nie przeszkdza jej to w pracy, niestety to tak nie bylo

0

@MesQueUnClub_87 nie no,jakby ją kasowala w normalnym tempie,to nie byłoby problemu.Troche mi się głupio zrobiło,że zwróciłem jej uwagę i nawet sumie przeprosiłem ale naprawdę się spieszyłem a już chwilę stałem

0

@FCB_dimiC dobra źle się wyraziłem nie opieprzylem,tylko zwróciłem uwagę czy mogłaby się Pani skoncentrować na kasowaniu a nie na rozmowie i przeprosiłem że muszę zwrócić uwagę,żeby nie zabrzmiało to za ostro,bo to zupełnie nie było moim celem ale Pani po prostu omawiała każdy,nabijany produkt

0

@ProMILs nie chodzi o to,że krótko czy nie.Po prostu się spieszyłem Pani przede mną ,cała ladę tymi zakupami zawalona a babka nie potrafiła kasować i rozmawiać,więc nie szło jej to w ogóle i omawiała z nią każdy produkty,który kasowala.Przex jakiś czas nic nie mówiłem ale to już trwało po prostu za długo no i nie nakrzyczalem nie tylko zwróciłem i przeprosiłem że muszę zwrócić uwagę

0

@FCB_dimiC nie byłem nie miły,po prostu zwróciłem jej uwagę że się troszkę i czy mogłaby się skoncentrować na kasowaniu,bo te 2 Rzecz na raz jej nie wychodziły

0

@NeroTFP1 uwierz mi,że bylem cierpliwy z 2,3 Minuty tylko się przyglądałem jak sobie rozmawia.W zasadzie pierwszy raz tak zwróciłem uwagę i nawet ja przeprosiłem za to ale naprawdę się spieszyłem i po prostu musiałem ją pogonić troszkę

0

Własnie troszkę opierniczylem babkę na kasie w Auchan.Troszke się spieszyłem,miałem 1 Rzecz a przede mną starsza Pani wyłożyla cała ladę i ta ja kasuje z przerwami,gdyż prowadzi sobie z nią rozmowę,więc coś skasuje,trochę po gestykuluje i idzie jej to jak krew z nosa i nie wytrzymałem i zwróciłem jej uwagę: Że trochę się spieszę i czy mogłaby zacząć tą panią kasować a nie prowadzić rozmowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?