0

@kanver_ no właśnie a według was, mieliśmy nie miec żadnych szans

0

@vangoor hmm...ja i wielu innych użytkowników,śmiało się z takich czarno-ksnieznikow.W piłce nic nie jest pewne a Barcelona,to nie Gryf Wejherowo.Wystarczy wytężyć trochę mózg.Zreszta historia jak widać,niczego was nie uczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LukaszFan można mówić co najmniej o rywalizacji na równym poziomie a miało być tak,że nie mamy czego szukać.Hmm

2

Trochę byłem w ostatnim czasie nie w temacie ale widzę, że Real 2 ostatnie mecze to remis i porażka a przecież, wielu było tu czarnoksiężnikow, którzy pisali że nawet nie mamy co zaczynać sezonu,bo Real na zje, wypluje i wysra.Tak się panowie własnie znacie na piłce.Czasami lepiej jest milczeć

0

@Nazio_87 no,pewnie właśnie jest xd

0

Tą reklama z tym pieprzonym krzyżykiem mnie wykończy

0

@Lanosss Tej na Mazurach,nie byłeś nigdy?

7

U mnie w pracy sąsiedzi Ukraińcy właśnie pobili jakiegoś Polaka, samochody zaczęli rozpierdalac i uceiali przed policją xd Czuje się jak w Ameryce xd

1

@Kinginiesta chciałem trochę poddymic xd

1

@Lionel_Messi10 kiedyś go spotkałem na monciaku w Sopocie jak szedł z Marina,no jest chłop długi jak dąb

1

@capricornusjrk bo Bosak stwierdził że większe szansę na zwycięstwo będzie w 2030 niż teraz

0

@arasz1819 ważne żeby Po i PiS nie wygrali

0

@Arden dlatego że nie jest z PiSu ani Po.To mi wystarczy plus, zdecydowanie mam podobne poglądy do niego

0

@Luciano99 pewnie będzie Trzaskowski i ktoś z PiSu,więc wybór jest prosty

0

@Safrani jak umie się jeździć to czemu nie

0

Ciesze się że w końcu będę mógł zagłosować na kogoś z czystym sumieniem(Sławomir Mentzen)

0

@arasz1819 Brawo Sławomir w końcu będzie można zagłosować na kogoś,kto nie jest klamca, złodziejem albo sprzedajna....

5

@TheNekro94 no 100 bardziej wolałbym PiS i konfe od tych kłamców, nieudaczników i ludzi na działających pod unię a nie pod Polskę

0

@Korsain Neymar siedzący na trybunach> Ferran biegający po boisku

0

@maikeru można podysktowac o zasadności, wpuszczania go od początku ale pisać Ferran out,kiedy za sterami naszego klubu Wybitnego kapitana,to tak jakby chciał rządzić na pokładzie

1

Nie wiem czy jest sens aby Wpuszczać Ferrana

0

@pt9 Przejeżdżasz przez czarny dwór?

1

@siuuu ja się z Tobą w sumie zgadzam.Nie wyobrażam sobie na ten moment być z Kobietą która dopuściła się zdrady.Tylko kiedyś nie wyobrażałem sobie wchodzić w związek z dziewczyną która ma dziecko a jednak zakochałem się w niej tak,że już nic mi nie przeszkadzało ani dzieci ani nawet to,że ma meze( wiem żałosne ale się zdarza) dlatego możemy mówić różne rzeczy,co byśmy zrobili a czego nie ale tak naprawdę, dopóki nie znajdziemy się w tej sytuacji,to jest to tylko gdybanie

0

@siuuu niby tak a jednak mój dobry znajomy był z dziewczyną 9 lat,ona w ogóle byla dziewica jak się poznali.Bardzo porządną dziewczyną,nie imprezowala itd.Przed ślubem pojechała na wyjazd integracyjny i tam go zdradziła, sama się przyznała.Zerwal z nią po roku czy dwóch wrócili do siebie, wzięli ślub i mają dziecko.Minelo 15 ,lat od tamtej zdrady

2

@clyde nigdy nie miałem żadnych obiekcji,przed wchodzeniem w intymne reakcję z zajętymi Kobietami i raczej nie będę mieć.Skoro nigdy typa na oczy nie widziałem, to traktuję to tak,jakby go nie było.Zreszta jesli ona chce zrobić skok w bok,to zrobi to,jak nie ze mną to z kim innym.Tak przynajmniej sobie to tłumacze xd

4

Dużo tu pisania o tym że Flick popełnił błąd,bo wystawił taki skład a ja uważam że z pełną świadomością poświęcił 3 punkty na rzecz LM i ryzyka kontuzji ważnych graczy.

0

@Irmscher10 Wojtek już nie pali

0

@sidi12843 jeśli nasza gra nadal będzie wyglądać tak jak wygląda ale nic nie wygramy,to może wydarzyć poprzez różne czynniki,to jeśli go wywalą,to ten klub nigdy się nie podniesie

0

@FCB_dimiC ale wiesz to jest Ameryka,tak połowa społeczeństwa jest czarna, więc dla mnie to jest szok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?