0

Jest taki trend na tik toku,że dziewczyny z Amerykańskich kampusów wrzucają filmiki,jak tańczą wykonują różne układy i widziałem z 6,7 takich filmików i za każdym razem była to inna szkoła i zauważyłem jedna ciekawostke.Na żadnym z tych filmików nie było ciemnoskorej dziewczyny xd nie ogarniam tego

0

@Arden jejciu jak mnie wynudzil ten serial,ja dałem radę tylko do 4 odcinka.Nie mój klimat,choć grę uwielbiam

7

@KamQiX tym bardziej że mecz był na wyjeździe,więc Barcelona nie miała żadnego na tych kibiców/kibica

0

@NeroTFP1 serio i damscy bokserzy.Sa to 3 typy osób,którymi się absolutnie brzydzę

0

@Radioactive9705 nie do wyobrażenia sobie dla dzisiejszych księżniczek

0

@Destroyer_of_Worlds w ogóle genialne u Flicka jest to,że pomimo braku piłkarzy on i tak daje odpocząć Pedriemu.Gosc jest Arcy mistrzem i myśli kilka ruchów do prxodu

1

@neo_drummer w wieku 10 lat ja wtedy, bardziej interesowałem się koszykówka.Moim idolem był wtedy Michael Jordan a piłkę nożną uważałem za sport dla wieśniaków xd W wieku 8,9 lat w wakacje wstawałem już o 7 rano szedłem gdzie sami sobie zrobiliśmy boisko do kosza i grałem sobie sam ze sobą. A dopiero gdzie w wieku 11,12 zacząłem grać w piłkę.

17

No i stało się.Jako człowiek urodzony w 1986 roku,oglądający piłkę nożną od 98 roku,Kibic Barcelony gdzies od lat 00 Kibic reprezentacji Polski już chyba nawet w wieku kilku lat zacząłem oglądać reprezentacje choć tak świadomie,to gdzieś od 99.Nigdy w życiu nie przypuszczał bym,że dożyje czasów w których 2 Polaków będzie grać w Barwach najbardziej wyjątkowej i najpiękniejszej drużyny świata,czyli Fc Barcelona.cudowna historia cieszmy się nia

8

@Ghostface jak bardzo nieszczęśliwe życie musi mieć taki człowiek.Przepelniony żółcią,wiecznie z nosem w dół.Wspolczuje

0

@abram3k no właśnie ten 1 to był z Monaco xd

0

@abram3k I to jest drugi mecz w tym sezonie który mam okazję obejrzeć w całości xd

0

Widzę ,ze Jamalowi włączyl się dzisiaj tryb Messi.Piekna sprawa

0

@matirix20 też oglądam po Serbsku i mówię że można dużo słów zrozumieć

2

Przepiękne są te koszulki Barcelony

0

@matirix20 jest bardzo podobny do Polskiego,można wiele słów zrozumieć

2

@AlexDark00 powinni tak rozpocząć mecz z Atletico xd

0

@Lionel_Messi10 ile on mial lat w tej akcji 17,18? Chyba 18

0

@abram3k ostatnio smiganl mi z nim jakiś wywiad i mówil że już nie pali

0

@AdrianBarca tzn urodziłem się w Polsce ale jestem pochodzenia Romskiego

11

To by był hit a wszystko wskazuje na to,że to się wydarzy.Jakby mi ktoś 15 lat temu powiedział,że w Barcelonie za jakiś czas będzie w podstawowym składzie 2 Polaków,to bym stwierdził że uciekł ze szpitala psychiatrycznego a tu proszę,są na to bardzo duże szanse.Przepiekan historia,mega się ciesze a nawet nie jestem Polakiem z krwi i kości.Jednak utożsamiam się z tym krajem i czuję się Polakiem

3

@Mixtape przeczytaj jeszcze raz,to co na napisał @KamQiX

1

@don'T.R.I.P.e tak Neymar miał spektakularny drybling.To był zdecydowanie jego największy atut

1

@don'T.R.I.P.e Czyli brakuje tego z czego głównej Neymar słynął xd

1

@don'T.R.I.P.e nie no z tym Neymarem w najwyższej formie, to żeś odleciał gdzieś w kosmos

0

@daniel32778 zdecydowanie,ten z 90 min ewidentny

0

@tomek8756 Ona ma te kurwiki w oczach

0

@Radioactive9705 swoją drogą dosyć konieczne jest to,że po 1Wojnie światowej,Polska stoczyła bitwę na bagnety i ja koniach xd

3

@Radioactive9705 i pomyśleć jak wielu jest kretynów,którzy czują się blisko związani z Rosjanami a przynajmniej bliżej niż z Ukraińcami.Wedlug i jedni i drudzy,nie są godni zaufania.Jako Państwo oczywiście,choć jako naród też nie do końca

1

Komentarz usunięty

0

@yzyr nigdy nie stwierdziłem że gra brutalnie.Brutalniengrali Ramos i Pepe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?