Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest taki trend na tik toku,że dziewczyny z Amerykańskich kampusów wrzucają filmiki,jak tańczą wykonują różne układy i widziałem z 6,7 takich filmików i za każdym razem była to inna szkoła i zauważyłem jedna ciekawostke.Na żadnym z tych filmików nie było ciemnoskorej dziewczyny xd nie ogarniam tego
0
@Arden jejciu jak mnie wynudzil ten serial,ja dałem radę tylko do 4 odcinka.Nie mój klimat,choć grę uwielbiam
7
@KamQiX tym bardziej że mecz był na wyjeździe,więc Barcelona nie miała żadnego na tych kibiców/kibica
0
@NeroTFP1 serio i damscy bokserzy.Sa to 3 typy osób,którymi się absolutnie brzydzę
0
@Radioactive9705 nie do wyobrażenia sobie dla dzisiejszych księżniczek
0
@Destroyer_of_Worlds w ogóle genialne u Flicka jest to,że pomimo braku piłkarzy on i tak daje odpocząć Pedriemu.Gosc jest Arcy mistrzem i myśli kilka ruchów do prxodu
1
@neo_drummer w wieku 10 lat ja wtedy, bardziej interesowałem się koszykówka.Moim idolem był wtedy Michael Jordan a piłkę nożną uważałem za sport dla wieśniaków xd W wieku 8,9 lat w wakacje wstawałem już o 7 rano szedłem gdzie sami sobie zrobiliśmy boisko do kosza i grałem sobie sam ze sobą. A dopiero gdzie w wieku 11,12 zacząłem grać w piłkę.
17
No i stało się.Jako człowiek urodzony w 1986 roku,oglądający piłkę nożną od 98 roku,Kibic Barcelony gdzies od lat 00 Kibic reprezentacji Polski już chyba nawet w wieku kilku lat zacząłem oglądać reprezentacje choć tak świadomie,to gdzieś od 99.Nigdy w życiu nie przypuszczał bym,że dożyje czasów w których 2 Polaków będzie grać w Barwach najbardziej wyjątkowej i najpiękniejszej drużyny świata,czyli Fc Barcelona.cudowna historia cieszmy się nia
8
@Ghostface jak bardzo nieszczęśliwe życie musi mieć taki człowiek.Przepelniony żółcią,wiecznie z nosem w dół.Wspolczuje
0
@abram3k no właśnie ten 1 to był z Monaco xd
0
@abram3k I to jest drugi mecz w tym sezonie który mam okazję obejrzeć w całości xd
0
Widzę ,ze Jamalowi włączyl się dzisiaj tryb Messi.Piekna sprawa
0
@matirix20 też oglądam po Serbsku i mówię że można dużo słów zrozumieć
2
Przepiękne są te koszulki Barcelony
0
@matirix20 jest bardzo podobny do Polskiego,można wiele słów zrozumieć
2
@AlexDark00 powinni tak rozpocząć mecz z Atletico xd
0
@Lionel_Messi10 ile on mial lat w tej akcji 17,18? Chyba 18
0
@abram3k ostatnio smiganl mi z nim jakiś wywiad i mówil że już nie pali
0
@AdrianBarca tzn urodziłem się w Polsce ale jestem pochodzenia Romskiego
11
To by był hit a wszystko wskazuje na to,że to się wydarzy.Jakby mi ktoś 15 lat temu powiedział,że w Barcelonie za jakiś czas będzie w podstawowym składzie 2 Polaków,to bym stwierdził że uciekł ze szpitala psychiatrycznego a tu proszę,są na to bardzo duże szanse.Przepiekan historia,mega się ciesze a nawet nie jestem Polakiem z krwi i kości.Jednak utożsamiam się z tym krajem i czuję się Polakiem
3
@Mixtape przeczytaj jeszcze raz,to co na napisał @KamQiX
1
@don'T.R.I.P.e tak Neymar miał spektakularny drybling.To był zdecydowanie jego największy atut
1
@don'T.R.I.P.e Czyli brakuje tego z czego głównej Neymar słynął xd
1
@don'T.R.I.P.e nie no z tym Neymarem w najwyższej formie, to żeś odleciał gdzieś w kosmos
0
@daniel32778 zdecydowanie,ten z 90 min ewidentny
0
@tomek8756 Ona ma te kurwiki w oczach
0
@Radioactive9705 swoją drogą dosyć konieczne jest to,że po 1Wojnie światowej,Polska stoczyła bitwę na bagnety i ja koniach xd
3
@Radioactive9705 i pomyśleć jak wielu jest kretynów,którzy czują się blisko związani z Rosjanami a przynajmniej bliżej niż z Ukraińcami.Wedlug i jedni i drudzy,nie są godni zaufania.Jako Państwo oczywiście,choć jako naród też nie do końca
1
Komentarz usunięty
0
@yzyr nigdy nie stwierdziłem że gra brutalnie.Brutalniengrali Ramos i Pepe