Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle skręca mnie coś w środku jak słyszę tego typu zniewieściałych gości
1
@Lionel_Messi10 Ronaldo to pewnie ściany gryzie że złości xd
0
@Rastafarnianin a to nie wiem kto to ale widziałem przed chwilą jak, zapytany o ulubiony klub, odpowiedział że Barcelona.No troszkę się zaskoczyłem heh
0
Widzieliście że Prezydent Kwaśniewski,jest kibicem Barcelony? :D
0
@Muszynianka tak i muszę za każdym wyłączać i włączać dane mobilne ,wtedy od razu się laduje
1
@Wasacz_ tak siedzę w kącie i płacze xd
4
@Wasacz_ Ruskie xd ile ty masz lat 8,9?
0
@Szklaner szczerze mówiąc,to nadal nic nie wiem xe
0
Z czego wynika nazwa Pokolenie x i pokolenie z?
0
@Sulimo skoro wyewulowales z małpy,to dlaczego one nadal są małpami? Xd
1
@Pressinho no gdzie Lewandowski w Primie lepszy od Henry,który przegrał ZP,minimalnie z Ronaldinho w Primie xd
0
Mam dla was Hit
Kolton pytany kto był lepszy w swoim Primie.Najpierw stwierdził że Kane był lepszy od Suareza a później,że Lewandowski był lepszy w od Henry xdd chłop całe życie poświęcił piłce nożnej i wciąż jest Januszem pilki
0
@MesQueUnClub_87 co jest.Doslownie chwilę temu sprawdzałem xddd Wyłączem ten mecz przy 1:0 dla nas i to była widzę dobra decyzją xd
0
Jaki jest teraz,bo przed chwilą było 1-1
0
@Kapitan hawk cóż życie bywa zaskakujące.Adios
0
@Kapitan hawk a Ty wiesz,że słownik sam zawsze zmienia tik tik,na tik toku.Jak ktoś popełni błąd językowy,można po prostu grzecznie zwrócić uwagę albo można być zakompleksionym, pryszczatym,no livem i karmić swojego ego, wyśmiewaniem druga osobę za ten błąd i mieć dziwne poczucie wyższości,bo jest od kogoś lepszy w czymś.To gratuluję
0
@Pedri16Future przeglądam tik toku i uwierz,że nie.Ci kretyni nawet organizują zbiórki xd
0
Komentarz usunięty
0
@misterio o to nie widziałem,że J.K.M jest moim idolem ale dziękuję,że wiesz więcej o mnie niż ja sam o sobie.Musisz być jakimś totalnym,skoro masz taką zdolność
0
@NeroTFP1 to,swoją droga xd ale pasuje ogólnie w tej sytuacji
0
@MesQueUnClub_87 no to musiało trwać już jakiś czas w sensie śledztwo i na pewno nie stało się to z dnia na dzień i myślę,że bez konkretnych dowód nie zatrzymali by go.Bo gdyby teraz się okazać że jest nie winny,to byłaby to totalna kompromitacja.Chyba nie są aż tak glupi
0
@misterio no tak jak się zrobi błąd w jakim słowie,to już przekreśla całą wypowiedziana myśl.Idelanie się wpisujesz w to co wyżej napisałem.
1
@Kapitan hawk czujesz się teraz lepszy,bo zrobiłem błąd w jakimś słowie? Super
5
To społeczeństwo jest naprawdę głupie i tempe jak but.Jak czytam te komentarze,że murem za Budda albo że jest szlachetny xd może trochę ale ma dobre serce ,dużo pomaga i takie komentarze mają po kilka tys.lajkow.Przynajmniej uświadamiają mnie,że jacy ludzie mnie otaczają na tym świecie.Jak to mówi J.K.M większość ludzi to idioci
0
@Qbic17 jako społeczeństwo,się tak umówiliśmy.Ja się na nic nie umawiałem.Nie rozumiesz,że to nie jest mój wybór.
0
@clyde Ja mu kiedyś paczki dowodziłem,jak pracowałem kiedyś w Dpd a on mieszkał w Wejherowie xd
0
@Kapitan hawk aha i mam sobie to przeczytać po hiszpańsku xd
0
@FCBparasiempre tylko że tu mało który trener co kolwiek pomoże,gdyż większości piłkarzy,którzy początkowo byli podstawowymi piłkarzami,teraz w ogóle nie gra w klubach i co taki ma zrobić , powiedźcie mi? Nawałka trafił idealnie z formą pilarzy a Ci co teraz są siedzą na ławce, nawet taki Zieliński
9
Znając Mądrość naszego trenera,to pewnie go nie wystawi w ogóle i taka mam nadzieję
0
@Qbic17 Państwo mi to daje? To że mogę korzystać z tych wszystkich rzeczy,to całe życie na to place.Panstwo niczego mi za darmo nie daje.To ja utrzymuję państwo a nie ono mnie.Wiec,nie jestem im winny niczego a na pewno swojego życia.