2

@Rust_Cohle skręca mnie coś w środku jak słyszę tego typu zniewieściałych gości

1

@Lionel_Messi10 Ronaldo to pewnie ściany gryzie że złości xd

0

@Rastafarnianin a to nie wiem kto to ale widziałem przed chwilą jak, zapytany o ulubiony klub, odpowiedział że Barcelona.No troszkę się zaskoczyłem heh

0

Widzieliście że Prezydent Kwaśniewski,jest kibicem Barcelony? :D

0

@Muszynianka tak i muszę za każdym wyłączać i włączać dane mobilne ,wtedy od razu się laduje

1

@Wasacz_ tak siedzę w kącie i płacze xd

4

@Wasacz_ Ruskie xd ile ty masz lat 8,9?

0

@Szklaner szczerze mówiąc,to nadal nic nie wiem xe

0

Z czego wynika nazwa Pokolenie x i pokolenie z?

0

@Sulimo skoro wyewulowales z małpy,to dlaczego one nadal są małpami? Xd

1

@Pressinho no gdzie Lewandowski w Primie lepszy od Henry,który przegrał ZP,minimalnie z Ronaldinho w Primie xd

0

Mam dla was Hit
Kolton pytany kto był lepszy w swoim Primie.Najpierw stwierdził że Kane był lepszy od Suareza a później,że Lewandowski był lepszy w od Henry xdd chłop całe życie poświęcił piłce nożnej i wciąż jest Januszem pilki

0

@MesQueUnClub_87 co jest.Doslownie chwilę temu sprawdzałem xddd Wyłączem ten mecz przy 1:0 dla nas i to była widzę dobra decyzją xd

0

Jaki jest teraz,bo przed chwilą było 1-1

0

@Kapitan hawk cóż życie bywa zaskakujące.Adios

0

@Kapitan hawk a Ty wiesz,że słownik sam zawsze zmienia tik tik,na tik toku.Jak ktoś popełni błąd językowy,można po prostu grzecznie zwrócić uwagę albo można być zakompleksionym, pryszczatym,no livem i karmić swojego ego, wyśmiewaniem druga osobę za ten błąd i mieć dziwne poczucie wyższości,bo jest od kogoś lepszy w czymś.To gratuluję

0

@Pedri16Future przeglądam tik toku i uwierz,że nie.Ci kretyni nawet organizują zbiórki xd

0

Komentarz usunięty

0

@misterio o to nie widziałem,że J.K.M jest moim idolem ale dziękuję,że wiesz więcej o mnie niż ja sam o sobie.Musisz być jakimś totalnym,skoro masz taką zdolność

0

@NeroTFP1 to,swoją droga xd ale pasuje ogólnie w tej sytuacji

0

@MesQueUnClub_87 no to musiało trwać już jakiś czas w sensie śledztwo i na pewno nie stało się to z dnia na dzień i myślę,że bez konkretnych dowód nie zatrzymali by go.Bo gdyby teraz się okazać że jest nie winny,to byłaby to totalna kompromitacja.Chyba nie są aż tak glupi

0

@misterio no tak jak się zrobi błąd w jakim słowie,to już przekreśla całą wypowiedziana myśl.Idelanie się wpisujesz w to co wyżej napisałem.

1

@Kapitan hawk czujesz się teraz lepszy,bo zrobiłem błąd w jakimś słowie? Super

5

To społeczeństwo jest naprawdę głupie i tempe jak but.Jak czytam te komentarze,że murem za Budda albo że jest szlachetny xd może trochę ale ma dobre serce ,dużo pomaga i takie komentarze mają po kilka tys.lajkow.Przynajmniej uświadamiają mnie,że jacy ludzie mnie otaczają na tym świecie.Jak to mówi J.K.M większość ludzi to idioci

0

@Qbic17 jako społeczeństwo,się tak umówiliśmy.Ja się na nic nie umawiałem.Nie rozumiesz,że to nie jest mój wybór.

0

@clyde Ja mu kiedyś paczki dowodziłem,jak pracowałem kiedyś w Dpd a on mieszkał w Wejherowie xd

0

@Kapitan hawk aha i mam sobie to przeczytać po hiszpańsku xd

0

@FCBparasiempre tylko że tu mało który trener co kolwiek pomoże,gdyż większości piłkarzy,którzy początkowo byli podstawowymi piłkarzami,teraz w ogóle nie gra w klubach i co taki ma zrobić , powiedźcie mi? Nawałka trafił idealnie z formą pilarzy a Ci co teraz są siedzą na ławce, nawet taki Zieliński

9

Znając Mądrość naszego trenera,to pewnie go nie wystawi w ogóle i taka mam nadzieję

0

@Qbic17 Państwo mi to daje? To że mogę korzystać z tych wszystkich rzeczy,to całe życie na to place.Panstwo niczego mi za darmo nie daje.To ja utrzymuję państwo a nie ono mnie.Wiec,nie jestem im winny niczego a na pewno swojego życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?