1

Zastanawiam się co jest bardziej niszczycielską bronią Barcelony Atak czy łapanie na spalonym.Cos nieprawdopodobnego i za każdym razem mnie to bawi

0

@Cygan BRC spoko mogliby Ciebie tak prewencyjnie odstrzelic,skoro twierdzisz że to takie spoko

1

@partymaker Dla mnie jak ktoś promuje i robi zasięgi takim pajacom, niczym się od niego nie różni

1

@marcin62 dla mnie każdy kto robi zasięgi dla takich kretynów, jest takim samym kretynem.Wybacz ale tak uważam i nie rozumiem po co robi zasięgi jakimś odklejonym no name

0

@19Macio93 Niekoniecznie będzie tak dalej jeździł,chyba że jest skończonym idiotom

1

@Cygan BRC za nic też potrafią i nie fantazjuj

2

Brzmi jak rozkaz Stalina w czasie bitwy o Stalingrad.Tam padło hasło "ani kroku w tył albo zostanie rozstrzelany" Hm..Panie Flick czym się Pan inspirowałes xd

1

@Tabaluga37 totalnie się z Tobą zgadzam

0

@PatrykBarca Nie będą bronił kogoś, tylko dlatego że najblizej mi do nich poglądami albo udawał że coś mi się nie podoba

3

Muszę przyznać,że jestem trochę zszokowany tym, że Pani Zajączkowska nosiła bluzę i 8 *.Myślałem że ta pani ma trochę więcej klasy i jest mądrzejsza a jednak nie do końca.Nie cierpię prostactwa.

0

@mkord a no to o ten mecz mi chodziło

0

@mordini123 z tego co wiem już jest przełożony

21

@VegetaPolska Tylko że sami sobie winni.To oni wykazali brak szacunku dla zwycięzcy a sami od tego zwycięzcy oczekuja tego szacunku.Nagle cały Real Madryt splakany, w końcu do nich dotarło, że nie są pępkiem świata.Jejcou jak mi przykro, że aż wcale

0

@malicinho wejdź na real Madryt i tam jest artykuł z tym filmikiem

46

@VegetaPolska mam wyrąbane na Twoja drużynę i wszystko co ich złego spotyka, jest miodem na moje serce. A już zwłaszcza, kiedy dotyczy to pilkarza z iq Złotej rybki.Ma być mi go żal, gdy on jeszcze kilka dni temu krzyczał do Gaviego, że za chwilę zdobędzie złotą piłkę? Nie i uważam że nigdy w historii całej piłki nie było większego pajaca

24

Widzieliście to? M.City wstawił filmik z restauracji w której Rodri cieszył się ze zdobycia Złotej piłki i oni tam śpiewali Bella ciao ale Rodi śpiewał vinicjuesz ciao xd coś pięknego i oczywiście real.sie o to zesrał hehe

6

@DLFCB moja była np.Dopiero po roku powiedziała mi ile naprawdę ma lat.Niby miała być 3 lata ode mnie starsza a po roku, że jednak jest 8 lat starsza xddd.
Kiedyś nie powiedziałem jej że bylem na imprezie i do końca związku mi to wypominała i to było dla niej takie straszne ale jej kłamstwo,w zasadzie było bez znaczenia, według nie niej oczywiście.Kobitki

0

@ranger3120 dlatego napisałem, co najmniej będzie sytuacja w której powinien dostać

0

@Bobo25 Wszyscy kolego wiemy ,komu kibicuje i jakie komentarze najbardziej Cię bola, także nie będę Ci odpowiadał, bo totalnie nie Interesuje mnie Twoje zdanie.

3

Pomazaniec już miał ciężkio w meczach ale to co teraz będzie miał, nie chciał bym być w jego skórze.Obstawiam że w ciągu najbliższych 2,3 męczy obejrzy czerwo albo przynajmniej dojdzie do sytuacji w której powinien ją dostać.

0

@Jakchcesz Carletto niby taki inteligentny facet a jeszcze bardziej pogłębia w pomazańcu,to przeświadczenie że jest pępkiem świata i wszystko mu się należy.Ja nie wiem czy jak przechodzisz do realu, to nagle dostajesz jakiegoś zaćmienia umysłu czy jak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo fakt.Dlatego jak wyszedłem z auta i widziałem, że tylko krew mu tryska z gęby,to kazałem mu się ogarnąć, wsiadać na rower i nie zgrywać ofiary.

1

Uwaga będzie kontrowersyjne!
Właśnie potrąciłem rowerzystę i nie poniosłem żadnych konsekwencji

0

@Trojanek23 no przecież potężny bór w niedzielę stwierdził, że Jamal tylko sporadycznie pokazuje poziom z ME i tylko liczby ma dobre xddd

0

Chce tu wrzucić filmik,który zapisałem z tik toka,jak to zrobić? Bo zapomniałem heh

0

@Toretto włączyłem wczoraj dosłownie na 2 K.sportowy i akurat była ankieta w tej ankiecie na 10tys głosów było 42%/ 36% na korzyść Rodriego a ktoś wczoraj pisał że w podobnej ankiecie na meczykach również z korzyścią dla Rodriego

1

@Coutinho007 i po 2 żeby z czymś wygrać, należy zacząć z tym walczyć a myślę on jest od tego bardzo daleki

2

Pomazaniec,zamiast walczyć z rasizmem, powinien zacząć walczyc ze swoją głupotą

5

Wygrana Rodriego cieszy mnie z jeszcze jednego z powodu a mianowicie dlatego, że ustosmiam się najbardziej ta pozycja na boisku i własnie tego typu gra na niej.Czyli coś a'la Vieira i właśnie.Czyli Defensywy pomcnik-rozgrywajacy i potrafiący dobrze odnaleźć się w ofensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?