Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawiam się co jest bardziej niszczycielską bronią Barcelony Atak czy łapanie na spalonym.Cos nieprawdopodobnego i za każdym razem mnie to bawi
0
@Cygan BRC spoko mogliby Ciebie tak prewencyjnie odstrzelic,skoro twierdzisz że to takie spoko
1
@partymaker Dla mnie jak ktoś promuje i robi zasięgi takim pajacom, niczym się od niego nie różni
1
@marcin62 dla mnie każdy kto robi zasięgi dla takich kretynów, jest takim samym kretynem.Wybacz ale tak uważam i nie rozumiem po co robi zasięgi jakimś odklejonym no name
0
@19Macio93 Niekoniecznie będzie tak dalej jeździł,chyba że jest skończonym idiotom
1
@Cygan BRC za nic też potrafią i nie fantazjuj
2
Brzmi jak rozkaz Stalina w czasie bitwy o Stalingrad.Tam padło hasło "ani kroku w tył albo zostanie rozstrzelany" Hm..Panie Flick czym się Pan inspirowałes xd
1
@Tabaluga37 totalnie się z Tobą zgadzam
0
@PatrykBarca Nie będą bronił kogoś, tylko dlatego że najblizej mi do nich poglądami albo udawał że coś mi się nie podoba
3
Muszę przyznać,że jestem trochę zszokowany tym, że Pani Zajączkowska nosiła bluzę i 8 *.Myślałem że ta pani ma trochę więcej klasy i jest mądrzejsza a jednak nie do końca.Nie cierpię prostactwa.
0
@mkord a no to o ten mecz mi chodziło
0
@mordini123 z tego co wiem już jest przełożony
21
@VegetaPolska Tylko że sami sobie winni.To oni wykazali brak szacunku dla zwycięzcy a sami od tego zwycięzcy oczekuja tego szacunku.Nagle cały Real Madryt splakany, w końcu do nich dotarło, że nie są pępkiem świata.Jejcou jak mi przykro, że aż wcale
0
@malicinho wejdź na real Madryt i tam jest artykuł z tym filmikiem
46
@VegetaPolska mam wyrąbane na Twoja drużynę i wszystko co ich złego spotyka, jest miodem na moje serce. A już zwłaszcza, kiedy dotyczy to pilkarza z iq Złotej rybki.Ma być mi go żal, gdy on jeszcze kilka dni temu krzyczał do Gaviego, że za chwilę zdobędzie złotą piłkę? Nie i uważam że nigdy w historii całej piłki nie było większego pajaca
24
Widzieliście to? M.City wstawił filmik z restauracji w której Rodri cieszył się ze zdobycia Złotej piłki i oni tam śpiewali Bella ciao ale Rodi śpiewał vinicjuesz ciao xd coś pięknego i oczywiście real.sie o to zesrał hehe
6
@DLFCB moja była np.Dopiero po roku powiedziała mi ile naprawdę ma lat.Niby miała być 3 lata ode mnie starsza a po roku, że jednak jest 8 lat starsza xddd.
Kiedyś nie powiedziałem jej że bylem na imprezie i do końca związku mi to wypominała i to było dla niej takie straszne ale jej kłamstwo,w zasadzie było bez znaczenia, według nie niej oczywiście.Kobitki
0
@ranger3120 dlatego napisałem, co najmniej będzie sytuacja w której powinien dostać
0
@Bobo25 Wszyscy kolego wiemy ,komu kibicuje i jakie komentarze najbardziej Cię bola, także nie będę Ci odpowiadał, bo totalnie nie Interesuje mnie Twoje zdanie.
3
Pomazaniec już miał ciężkio w meczach ale to co teraz będzie miał, nie chciał bym być w jego skórze.Obstawiam że w ciągu najbliższych 2,3 męczy obejrzy czerwo albo przynajmniej dojdzie do sytuacji w której powinien ją dostać.
0
@Jakchcesz Carletto niby taki inteligentny facet a jeszcze bardziej pogłębia w pomazańcu,to przeświadczenie że jest pępkiem świata i wszystko mu się należy.Ja nie wiem czy jak przechodzisz do realu, to nagle dostajesz jakiegoś zaćmienia umysłu czy jak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo fakt.Dlatego jak wyszedłem z auta i widziałem, że tylko krew mu tryska z gęby,to kazałem mu się ogarnąć, wsiadać na rower i nie zgrywać ofiary.
1
Uwaga będzie kontrowersyjne!
Właśnie potrąciłem rowerzystę i nie poniosłem żadnych konsekwencji
0
@Trojanek23 no przecież potężny bór w niedzielę stwierdził, że Jamal tylko sporadycznie pokazuje poziom z ME i tylko liczby ma dobre xddd
0
Chce tu wrzucić filmik,który zapisałem z tik toka,jak to zrobić? Bo zapomniałem heh
0
@Toretto włączyłem wczoraj dosłownie na 2 K.sportowy i akurat była ankieta w tej ankiecie na 10tys głosów było 42%/ 36% na korzyść Rodriego a ktoś wczoraj pisał że w podobnej ankiecie na meczykach również z korzyścią dla Rodriego
1
@Coutinho007 i po 2 żeby z czymś wygrać, należy zacząć z tym walczyć a myślę on jest od tego bardzo daleki
2
Pomazaniec,zamiast walczyć z rasizmem, powinien zacząć walczyc ze swoją głupotą
5
Wygrana Rodriego cieszy mnie z jeszcze jednego z powodu a mianowicie dlatego, że ustosmiam się najbardziej ta pozycja na boisku i własnie tego typu gra na niej.Czyli coś a'la Vieira i właśnie.Czyli Defensywy pomcnik-rozgrywajacy i potrafiący dobrze odnaleźć się w ofensywie