0

@BulaKG pamiętam tamto Atletico i ten turbo defensywny styl grania.Byl nawet jeden taki mecz,gdzie grali derby z Realem i w tamtym meczu kibicowałem Realowi jeden jedyny raz ale tamto Atletico wzbudzało, prawdziwą irytację swoją anty gra

0

Ja wiem że wpuszczony karny to nigdy nie jest wina bramkarza ale no mógłby zagrać coś na plus a tu nic nie robi błędów ale też niczego chłop nie broni ponad stan

0

@Katalończyk 99 Nie nie napisałem że nikogo.Mogli ściągnąć choćby Navasa.Po co robić cyrki że ściąganiem kolesia z emerytury, namawianiem go, tylko po to żeby nie powąchał murowy i to kosztem bardzo przeciętnego bramkarza

4

@MOLESTA słuchaj Ty ze swoim intelektem, to lepiej się nie wypowiadaj.Wszyscy znamy Twoje genialne wypowiedzi xd

0

Czy ktoś z was rozumie decyzję i widzi w niej jakiś ,jeśli chodzi o ściągnięcie Szczęsnego i jego obecną rolę w drużynie? Bo ja np.Nie widzę żadnego w niej sensu.Jesli Pena mial być 1 bramkarzem,to można było ścigać obojętnie kogo ale nie, my musimy zrobić jak zawsze jakiś cyrk

3

@MOLESTA Jak można czerpać informacje z takich serwisów jak Onet czy Wp.Przeciez takie artykuły tam są na porządku dziennym

48

Myślę że co by się nie działo w przyszłości w naszym ukochanym klubie, to zawsze będziemy za Tobą tęsknić.Dziekuje za wszystkie wspaniałe które mogłem przeżyć dzięki Tobie.Mysle że ciężko będzie nam kiedy kolwiek jeszcze, doświadczyć ważniejszego piłkarza w historii naszego od Ciebie mistrzu.

0

@FCB_dimiC bo do niej do mu zjazd był w prawo a mi się wydawało że prosto i chciałem jechac i wtedy wyjechała z takim tekstem.W życiu bym na to nie, bo przez całą nie było żadnych podtekstów sexualnych.Nigdy nic mnie zaskoczyło jak w tamtej sytuacji

1

@FCB_dimiC Nie.Wiozlem dziewczynę na uberze.Wczesniej zawiozłem na domówkę a późnej chciała żebym ja odebrał,więc pojechałem po nią wracamy i tak sobie luźno rozmawiamy.Ona miała męża i 3 dzieci ale atrakcyjna laska Angielka i jadę z nią i w pewnym momencie ruszam prosto a i ona mówi do mnie że jeśli chcę jechać prosto,to ona będzie wszystko nagrywać a ja sobie myślę że co? Mówię do niej co chcesz nagrywać? No to co będziemy mówić , robić.Mysle sobie o co jej ku...a chodzi i mówię ale co będziemy robić a ona do mnie że to co chopak i dziewczyna robią w lesie xdddd zbierałem szczękę z podłogi.Nigdy nie odebrało mi tak mowy jak wtedy

0

@FCB_dimiC różne rzeczy się zdarzają w życiu a i to nie jest najbardziej zaskakująca i nieprawpodna sytuacja w tej materii, jaka mi się przyrafila.Jeden raz w życiu zdarzyło mi się być naprawdę zszokowanym,zaskoczonym do tego stopnia że zaniemówiłem xd

0

@FCB_dimiC byłem teraz już się uspokoiłem

0

@ObiwanKenobi kiedyś wpierniczalem się w bardziej popiernoczone akcje ,gdzie naprawdę mogły się ze mną zadziac różne nie ciekawe rzeczy. Nie chcę zabrzmieć nie skromnie czy coś ale nie jest to dla mnie pierwsza taka sytuacja.Kiedys przepuściłem dziewczynę na skrzyżowaniu ona jechała autem za pół godziny napisała do mnie na FB ja jej nie znałem a po 3 dniach byłem u niej w domu na noc że

0

@FCB_dimiC raczej nie ale najbardziej mnie bawi to,że twierdziła że nie pamięta żeby wysyłała mi zaproszenie.Wiadomo że u Kobiet jest to taka forma zaglądania.Nie jest to pierwszy raz kiedy przytrafia mi się taka sytuacja

0

@Geble nie no widzę komentarze pod jej zdjęciami i widać że się znają

0

@Hindus 18 i nie to jest to ukryta informacja a konto jest ligitne mamy 20 wspólnych znajomych i jest z mojego miasta

0

@gumaz w sensie czy ma trójkąt czy kółeczko?xd

2

Wyslala mi zaproszenia jakaś nie znajoma na FB.Ladna 20 latka .Przyjąłem zaproszenie i pytam się czy my się znamy a ona że skąd taki pomysł.No więc ,mówię jej że wyslala mi zaproszenie a ona że nie pamięta xd właśnie się z nia umówiłem heh

0

@joloskyy a kto się wyrzekł swojego kraju? Xd ja po prostu nie jestem Polakiem.Tzn mam polskie obywatelstwo i tu się urodziłem no ale pochodzenie jest innr

0

Komentarz usunięty

0

@joloskyy wy Polacy to w ogóle chyba lubicie być poniżani przez osoby innej narodowości a przynajmniej część z was.Chlop nagrywa filmik w którym nazywa Polaków od cuckoldow Nie rozumiem waszej mentalności

0

@NeroTFP1 To nie Real tylko sędziowie

0

@Comentateiro To nie jest Trzaskowski prezydent Warszawy? O kurde to przepraszam, pomyliłem kandydatów.Myslalem że to ten Trzaskowski Prezydent Warszawy od kilku lat, którego wszyscy znamy a Ty mówisz że to jakiś inny Trzaskowski, którego nikt nie zna i dopiero poznamy jego swiato pogląd i przekonania polityczne itd.Moj błąd Wybacz

0

@arasz1819 A ja tam napisałem że znałem jego poglądy czy że znam jego poglądy? Trzaskowski jest prezydentem Warszawy od kilku lat, nie jest to ktoś nie znany.Ja też nie mam zamiaru bronić Dudy

0

@Comentateiro widzę że też masz problem z czytaniem.Przeczytaj jeszcze raz co napisałem to co napisem o Dudzie.Czyli nie prezentuje sobą niczego i to jest jego największy atut.ok

1

@MOLESTA No powiem Ci, że mocny argument.Przrkonales mnie

2

@barca__rządzi no właśnie o to chodzi ale czy tego właśnie chcemy, żeby kolejny prezydent był przedłużeniem swojego "Pana" koleś w wieku 40 paru lat nie ma jasno sprecyzowanych poglądów na świat.Dziwne

4

@arasz1819 może przeczytaj sobie jeszcze raz.Ciezko idzie wam merytorycznie bronić Trzaskowskiego, no jakoś mnie to nie dziwi

3

@marcin62 nie no żartujesz.Ktory inny nagle zaczyna jeździć tramwajami o 5 rano pomaga nosić skrzynki na bazarze xd to mnie rozwaliło.Nie cierpię jak ktos próbuję zrobić ze mnie idiotę w tak chamski sposób

3

@TheNekro94 Mam bronić Dude? Ok to chociaż znam jego poglądy ale nie,nie jestem fanem Dudy i myślę że powinniśmy wymagać więcej niż mniej.Trzaskowski jest w moim przekonaniu najbardziej bezbarwnym politykiem, który dostowuje swoje pogoda do sytuacji i taka jego tania manipulacja jest nie do zaakceptowania.Zrezta głosuj na niego czym się kierujecie? Pytam serio, chciałbym wiedzieć na kogo głosuje co on sobą prezentuje

1

@draxidox to jest właśnie poziom Polityków a są tu jeszcze tacy debile co bronią tego rodzaju wypowiedzi.Jestescie żałośni i przyczyniacie się do niskich standardów w polityce, to właśnie wy jesteście przekazem tym najniższych lotów i o najniższym poziomie,to do was się mowi językiem menelowym i to wy go najlepiej rozumiecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?