0

@Gall ona już chyba 2 razy była u Stanowskiego.Wiadomo że jest trochę populistą i będą też programy pod publiczkę.Tym razem akurat u Tedego i WuWunio weszla wygłosiła swoją żałosna tyradę i wyszła..Kiedy ja słucham to zawsze mnie przechodzą ciarki żenady

0

@Safrani można ich sluchac ale pamiętajcie identyfikujmy się z Trzaskowkim, ze słońcem narodu Tuskiem, z merytoryczna i znana z mądrych wypowiedzi i pomysłów lewica, popierajmy zielony lad, czerwone pola i pamiętajmy że ziemia płonie, więc powinniśmy się przerzucić na rower i kore drzewna i przeprowadzic się do ziemianek a i w ramach solidarności z mniejszością seksualna, każdy powinien odbyć przynajmniej jeden stosunek seksualny z losoba tej samej płci bądź trans i wtedy dopiero, możemy się nazwać górnymi życia na tej planecie

2

Właśnie sobie obejrzałem wystąpienie Pani "ofiary życiowej, ofiary losu,atencjuszki, wiiecznie pokrzywdzonej "Mariannaly Shraiber w kanale zero.Ja długo ja broniłem że hejt jest nie współmiernie duży ale niestety pomyliłem się i ona jest po prostu żałosna.Nie cierpię którzy wiecznie robią z siebie ofiarę.Po prostu tego nienawidzę.Ta dziewczyna dla atencji to zjadłaby własne gówno

2

@Roobo nic nie przegra Szczęsny to klasa światowa, potrzebuje kilka na obycie się z boiskiem i jeszcze nie raz nam uratuję dupę

0

@Abegor podaj przykład jednego wykfalikowanego prezydenta? Jeśli w ogóle istnieje takie pojęcie.Najbardziej zbliżona funkcja do prezydentury może byc umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,prowadzenie skuteczne firmy, charyzma.Chociaz pewnie ważniejsze są, lewicowe poglądy i wydawanie państwowych pieniędzy, wcale nie podejrzane projekty tak aby ziomeczki też mogły trochę się dorobić

0

@Pressinho w 100% się zgadzam z Twoją opinia.Jednak szale bym delikatnie przechylił w stronę kaczora.Tusk jednak potrafi pieprzyć głupoty z których potem nieudolnie się wycofuję ( sprawa z trampem)

1

@michal26 ja Pamiętam jak jeszcze parę lat temu oglądałem go na YouTube i jakieś różne teorię spiskowe on przedstawiał i wtedy sobie myślałem, że typ jest naprawdę nie źle odklejony

1

@papryk13 Pani*

0

@michal26 no na Brauna.Pod różnymi tik tokami dotyczącymi konfy i Brauna, wielu deklaruję że będą głosować na Brauna

0

@michal26 ale jest wielu idiotów którzy deklarują że będą głosować na niego.Zdracja.

0

@michal26 co myślisz o zachowaniu Brauna?

0

@tbas i bardzo dobrze ten jeden kandydat wyjątkowo szkodliwy."dzieci to łykną" jak widać nie trzeba być dzieckiem żeby łykać bajki.Teraz problemem jest pokazywanie patologii i złodziejstwa polityków.Krytykujecie nie tych co,kradną tylko którzy wskazują złodziei.Dobre

0

@norbi77 a dlaczego uważasz że to nie jest wina Balde?

1

@Eto'o9 R10 skoro od dawna mu nie pasowało, to mógł już dawno odejsc a zrobił to w momencie kiedy zaczął rosnąć i mieć jakas realna szansa na sukces.Zarzuca się Bosakowi j Mentzenowi że skręcają bardziej środek.Oni przynajmniej robią wszystko żeby mieć realna szansę wplywania na Politykę a Braun i Korwin na zawsze takimi pozostaną szczekającymi yorkami.Beda szczekać i machać ogonkiem nie mając nigdy szans wpływania na politykę w Polsce

1

Wróciłem z Tygodniowego urlopu i chciałem się wypowiedzieć na temat zdrady Brauna.Uwazam że jest agentem popisu.Niestety wyborcy konfederacji okazało się, że są tak samo naiwni jak wyborcy wszystkich innych partii.Chlop ewidentnie zadziałał na szkodę konfederacji pomagając Po i PiS a jest i tak duża część która stwierdziła że pójdą za Braunem.Dla mnie to jest dramat.Widac Polacy nie wierzą w ideały tylko w ludzi i łatwo można nimi manipulować

0

@Darek_Maruszczak dokładnie tak pomyślałem.Nie wiem wierzy w taka tania propagandę

7

Polacy tak tęsknią za komuna, że aż na nich głosują i chcą żeby nimi rządzili.Czy Państwo ma cenzurować internet? Ależ oczywiście.Pieprzeni komuniści

0

@Kazragore jak to Stanowiski mu powiedział: z niego jest ch...a nie poeta hah

0

@FCB_dimiC od ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego xd Polska to jednak nie zły kabaret

0

@Gall Nie moge zaprzeczać, że to Stanowiski go wypromował.

0

@Kazragore no on jest niby poeta ale proszę Cię...

15

A czy towarzystwo słyszało, że nasz wspaniały poeta niejaki Jasiu Kapela dostał stypendium 5tys zł przez 12 miesięcy na stworzenie musicalu odnośnie zakazu aborcji xdddd

0

@Rupert_Haubica kto to kurna jest ding dong?

1

@escarabajo Jako wieloletni gracz Counter-Strike, wydało mi się to bardzo dziwne że musiałeś to zgooglowac ale rozumiem

0

Kurde taki mecz a ja nie mogę oglądać:(

2

@Katalończyk 99 wyrzucił nas z finału LM i nie ma jaj żeby w jaki kolwiek sposób się zrewanżować,tylko czmycha jak taka pipa.Uwielbialem go ale teraz straciłem do niego całą swoją sympatię

1

@Comentateiro a późnej dorosles i zmieniłeś poglądy o 180° xd

1

@norbi77 ja mam ten sam od 2014 roku czyli od początku

0

@lithotripter tu i tak każdy polityka jest taka sama ku...więc chociaż to

0

@KibicBarcy84 tak dokładnie.Zawalil pół finał i jego jedyną ambicją jest spierdolic z klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?