0

@Katalończyk 99 ja to usłyszałem pierwszy raz od fana Realu Madryt, wied chyba nie jest to wymysł

0

@Pedri16Future a już 18 no to mój błąd

0

@Luciano99 ale bardzo sensownie podchodzą do tematu.Szczesny musi rozegrać jak najwięcej meczów żeby wrócić do swojej top formy, więc dobrze że nie ma sentymentów

1

Dziwi mnie że jest tak cicho o piłkarzu który gra praktycznie wszystko od początku sezonu a ma 17 lat bodajże.Jest podstawowym piłkarzem Fc Barcelony ma 17 lat i praktycznie nikt o nim nie mówi.Moze to o lepiej w sumie

1

@4Fabregas4 jaki mit? Czuję ze jestem obrażony tym zdaniem.Chlopie, wystarczy obejrzeć mecz koncentrując się na De Jongu a i jego totalnym braku czytania gry i ustawienia się, pisałem jako jeden z pierwszych, jeszcze zanim powstawały artykuły na ten temat, więc jeśli to są mity, to tworzyłem je jako pierwszy.Takze chyba już wiesz że nie ma sensu mnie przekonywać.Ja w ogóle jestem w szoku, jak grając na tej pozycji na takim poziomie, można tak dramatycznie się ustawiać. W ogóle nie potrafi odcinać.Ja na poziomie amatorskim doszlifowalem ta cechę u siebie na maxa.Gralismy kiedyś mecz i ja z kolegą który też genialnie się ustawiał i bronił i cały życie że soba graliśmy, nasza drużyna zostawila nas 2. W obronie i praktycznie nikt nam nie pomagał w obronie a goście nie oddali żadnego strzału na naszą bramkę.Wiec jestem wyjątkowo uczulony na aspekt gry i wiem jak wygląda czytanie gry.W moim przekonaniu najlepszy na świecie w tym aspekcie był Makelele

4

@Kondziubarca Czyli możesz mieć codziennie inne poglądy,kłamać w żywe oczy ( np.ze robi się zakup codziennie na targu) poczyniac inwestycje ktore są tak absurdalne i przepłacone że w najlepszym wypadku świadczą o twojej głupocie i nie gospodarności a wciąż jesteś najlepszym kandydatem na Prezydenta dla Polaków.Polacy mają takie kompleksy, względem zachodu że wystarczy wyglądasz przyzwoicie, nie seplenisz,coś powiesz w kilku językach i to wystarczy a to że jesteś całkowicie nie wiarygodny, nie kompetenty , to dla Polaków nie ma znaczenia,wazne ze lubisz gejów i inżynierów

1

Pomijając kwestie, uważam że jest to do bólu racjonalna decyzja z którą zresztą w 100% się zgadzam

1

@4Fabregas4 Jeśli przeczytałeś dokładnie artykuł, to od zawsze byłeś w błędzie.Frenkie nie potrafi bronić o czym mówił właśnie Flick i dopiero teraz zaczął poprawiać ten element gry.To jest jego największy problem, słabo partycypuje grę w obronie, beznadziejne się ustawia i zbyt często, zdarza mu się " zawieszać" obronie.Tak jakby od do czasu w czasie, zapomniał gdzie jest i na czym polega jego fucha

0

@JoeBlack Niestety i PiS I PO są w tym temacie zgodne i wszyscy ich poplecznicy

1

@JoeBlack jak widać Polskie elyty są innego zadania a prawda jest taka że i tak ostatecznie zadecyduje o tym USA

0

3

TVP: Berkowicz mówi o tym że jednym z warunków przyjęcia do nato jest to że Państwo musi mieć uregulowaną kwestie granic a ta idiotka prowadząca, mówi do niego, że podważa granicę UAXddd To wcale nie jest tak, że w tym momencie to Rosjanie ja podważają, nie to Berkowicz

5

@Mitch_Atleta Wiesz co innego kiedy Zlatan mówi o sobie takie rzeczy, bo znany jest z takiego trolowania i wszyscy wiedzą, że celowo przesadza ale kiedy mowi to chłop, który znany jest ze swojej obsesji, co okazywał na przestrzeni całej kariery, to jedyną osobą która podlapie żart, będzie on sam

0

@Katalończyk 99 tak naprawdę, to rywalizacja była tylko na poziomie medialnym i w statystykach, jako piłkarz nigdy nie na był tym samym poziomie co Messi

25

@Pitinho Ciekaw że tak piszesz w głosowaniach w sejmie jak rządził pis to Tuskowie w 90 % głosowali tak samo jak PiS.W stosunku do Ukrainy PiS i Po 100% zgodności Pandemia100% zgodności,800+ zgodności w tym samym czasie Konfederacja zupełne przeciwieństwo.Jedyne o co się kłócą PiS i PO to o kto będzie rządził,żeby to ich ludzie zasiadali s spółkach i doili swoich obywateli.Niestety naród jest tak zacofany że robią z wami 20 lat co chcą

1

@mekston Chyba już nigdy nie dojrze tego ogromnego talentu Fatiego.Dla mnie to jest totalny fenomen że ludzie uważają że był jakisms niesamowitym talentem a talent wyglądał w ten sposób, chłopak uderzył kilka razy celnie na bramkę.Niczym innym za socjalnie się nie wyróżniał.Nie potrafię zrozumieć tych zachwytów.Nie rozumiałem ich ani wtedy ani teraz

4

@Lionel_Messi10 u nas podobnie i to jeszcze ten PES z tą Chorwacja z Jarnjm, Nigeria Babandiga i Ronaldo w Brazylii z Roberto Carlosem na bokach.Ja wtedy Holandia z kluivertem w składzie

4

@KamQiX moja ostatnia FIFA to była 99 i pamiętam że poszedłem do jakiejś kafejki pograć i mieli tylko PES i już nigdy więcej nie wróciłem do Fify grywalność obu tych to przepaść.Cale moje osiedle zaraziłem PESem i od tamtej pory wszyscy przerzucili się na PES. PES 2009 to najlepsza gra pilkarska ever

0

@Kinginiesta No nie,bo moje źródło informacji które podał ta informacje, jak do tej pory zawsze były rzetelne

0

@Kinginiesta nie mam tt.Ale ta informacje podawały różne kanały informacyjne.Nie będę osobiście weryfikował kazda informację.Zreszta być może była za duża nagonka i postanowili go jednak nie wypuszczać.Nie wiem ale nie jestem dziennikarzem żeby każda informację, która podają media weryfikować aż tak mnie to jej dotyka

0

@Nightraider Ale wiesz że sama miłość do klubu nie wystarczy.Nikt nie daje podwyżek z dobrego serca.Ma sowich i wiedzą ile jest warty i ile może zarabiać.Z zresztą co to z argument z wiekiem? Juz osiągnął tyle że zasłużył na podwyżkę.On nie jest talentem, on już pełnoprawną gwiazda obecnie top 5 świata

0

@Nightraider co wy z Fatimy? Jego talent polegał na tym, że w okresie naszej największej nedzy kadrowej w historii tego klubu, udało mu się kilka razy ułożyć dobrze stope do strzału.Dryblingu nie miał,szybkości jakieś oszałamiającej również nie,przegląd również nie.Ja wiem że wszyscy zwalaja na kontuzje ale moim zdaniem po prostu, wyczerpał limit szczęścia na udane strzały i tyle zostało z jego Może trochę przesadzam ale wy z tym jego niesamowitym talentem również przesadzacie

0

@Kinginiesta No podobno go wypuścili i będą cały proces od nowa przeprowadzać

0

@Kinginiesta tego gościa z Kołobrzegu co zabił 3 kobiety.Tylko dlatego,bo nie lubią sedizelg który go skazał.Wspaniala praworządność

0

@Kinginiesta nie chce bronić Ziobra, bo uważam go za ludzkiego śmiecia ale przynajmniej nie wypuszczał morderców na wolność

0

@wojopancer albo City albo Baya

2

@Lionel_Messi10 Oczywiście że jestem na tak.W kwestii Leo Messiego i Barcelony, nie mam zamiaru być racjonalny, Przecież to Messi.Jak mógłbym być na nie?

0

@lithotripter nie, nie bronie, tylko staram się wytłumaczyć skąd taka nagonka pisowcow

0

@lithotripter Być może przecież ja nie staje po czyjeś stronie.Wszscy dobrze wiemy jak działają fanatycy

0

@Cochise xd Dobrze okłamałem Cię.Powinienem udawać idiotę jak, jak duża część Polaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?