Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramon_Villaverde czytałem gdzies ale jeśli uważasz że to nie prawda, to poszukaj sobie filmików z łapanki
1
@Rafalloxfcb w jak ciężkiej sytuacji? Porywanie ludzi z ulicy jest ok? Jesteś normalny? Czy jego rodzina walczy na froncie?
1
@MessiForeverTheBest za nie stawianie się jest kara więzienia a nie porywanie i wysyłanie na front, bo komik chce się bawić w wojnę. A jeśli bohaterski i zdolny do poświęceń to rozumiem, że jego męscy krewni walczą na froncie?
4
Usunęli mój komentarz, więc napiszę go bardziej dyplomatycznie.Czy uważacie, że porywanie ludzi z ulicy i wysyłanie ich na front czyni z Bohatera Europy, prawdziwego męża stanu i jesteście dumni z jego postawy? Mało tego, czytałem też że wbijają się do miejsc gdzie pracują i porywają ich z miejsca pracy? Czy to jest to bohaterstwo o którym piszecie?
0
@kuz ja chcę o ile się odbuduję
0
@takisobiektos przecież to był performance, teraz oglądałem chwilę i ewidentnie jest zrobiona pod show dla beki w porozumieniu z organizatorami gali
1
@takisobiektos wieśniak
0
@Prorokk no no dowiedz się dzięki czemu w głównej mierze wygrał Trump, to przestaniesz farmazmony pieprzyć
0
@Prorokk xdddd ależ masz zryty łeb i te które piszą komentarze i te które lajkuja te komentarze w 100 albo tysiącach też?
0
@Eklerek tylko co grał Ibra, oprócz bramek a co gra Lewy oprócz Bramek? lewy jest bardzo dobra 9 ale piłkarsko jest o wiele słabszy
3
@Comentateiro w Piz...miałbym naszych chłopaków, jeśli dzięki Neymarowi mielisbymy wygrać ligę mistrzów
0
@Borneo a po co mi gość który będzie sterowany Rudego? Jeden Tusk to już i tak o jednego za dużo
0
@RafiVeB Nie Ten poziom, za dobry jesteś na stand upy
1
@RafiVeB Nie myślałeś żeby w kabaretach występować? Ten sam poziom śmieszności
1
@Damiain mam nadzieję że nie wymienią, tego drewniaka.Strasznie oporowy jest ten chłop
1
@macio_944 nie, akurat u mnie źródło to tik tok.Jest dużo Kobiecych kont, który nagrywają że będą głosowały na Mentzena i w komentarzach również dużo tego jest.Sa to osoby występujące pokazujące swój wizerunek.
3
Jeśli PiS nie wymieni swojego kandydata, to jest duża szansa na zwycięstwo Mentzena, tak jak obserwuję coraz więcej Kobiet chce na niego głosować.
0
@Radko1976 Życie ale dzięki przyda się na przyszłośc
0
Wyśle ktoś dobrego linka, boj jest dramatyczny
0
@Radko1976 wysłałabys mi link na priv? Dobrodzieju
1
@Mitch_Atleta bo prawie zawsze akurat byłem w pracy
0
@Marian_Pazdzioch zamierzam obejrzeć
0
Działa wam strims?
1
Przyznam się że ostatni mecz jaki oglądałem to z 2 meisiacie temu xd aż wstyd
0
Alex dzisiaj ofensywnie
3
A słyszeli dla kogoś dzisiaj gramy? Dla Sofi po zwycięstwo
1
@Faro eh Faro Faro, po co się zapedzasz w kozi róg.Mogles napisac, że to tylko taki trolling i byś wybrnął a wybrałeś jakieś bezsensowne argumenty
0
@tbas powiedzmy że mojego korzenie w Polsce nie sięgają tak daleko, żebym mógł utożsamiać się z historią Polski sprzed 100 i więcej lat.Albo inaczej mój pradziadek na pewno żył w Polsce więc jest to około 150 lat ale nie miał wpływu na waszą politykę
0
@tbas tak o Polsce
0
Komentarz usunięty