Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN chyba już śpisz co, bo właśnie odpaliłem mecz i tylko do tego to się nadaję xd
0
O co to jest mecz?
0
Jakie to jest dno
0
@ArcziArtt nie tylko Ty, ja właśnie włączyłem i widzę że warto poświęcać swoj czas na to pośmiewisko
0
@Mroziu po 25 łatach z przerwą na 2 lata gdzie można było w nich wierzyć, można mieć dość
0
@Danny Gaucho 67 minuta i 0:0 z Litwą zdecydowanie, ciekawsze jest pisanie o polityce od oglądania tych cieniasów
2
Nie wiem jak bardzo musiałbym się nudzić żeby oglądać mecze reprezentacji. A Wy oglądacie?
0
@FcPortoFan1999 ale tak właśnie było i to do nie dawna.Nie dość że ich podbili, zrobili sobie z nich niewolników, to jeszcze wystawiali ich w klatkach ku uciesze gawiedzi i to chyba jeszcze w latach 60.
0
@Przemek_ES z tego co wiem, to kataloński to odmiana hiszpańskiego?
1
Piosenka o Szczęsnym po Hiszpańsku xd https://www.tiktok.com/@albertmudez/video/7479062635623763222?_t=ZN-8urRRXqWuSE&_r=1
1
@MesQueUnClub_87 spróbuj Lacoste zieloną,może Calvin Kleine in to you może jeszcze to
1
@michal26 tzn mi się wydaje że nie ma już czegoś takiego jak Polskie państwo i widać już że całkowita władze nad państwem chcą oddać Niemcom i Francji.Pieknie sobie Niemcy wymyślili ta bajere z Unią europejską.Od wieków podbijali ta Polskę a ci zawsze jakoś wracali no i wymyślili w końcu jak tu zrobić wasali z Polaków, także żeby się nie zorientowali
1
@Krzysztof1987 To oczywiste że Tusk będzie prowadził politykę, podnóżka niemieckiego, no nie be powodu wysłali go do Polski, nie płacili mu gigantycznej pensji za piękne oczy.
0
@Starrk jakiej narracji? Dla mnie popis, to jeden pies
0
@Starrk https://zapodaj.net/upload
2
Fajnie że dzieci w szkole będą się uczyć historia z podręcznika Polsko-Niemieckiego.Tak wiele cudownych, wspólnych chwil dzieliliśmy z Niemcami xd
2
Najlepsze co dzisiaj słyszałem, to tusk mowiajcy i prorosyjskosci Konfederacji.Tusk xddd
3
@lithotripter Nie, ona zadaje te same pytania przy każdej okazji, biega za nimi po całym sejmie ale do obecnego rządu w ogóle nie podchodzi, bardzo dobrze że ja zlał
1
@NeroTFP1 Przecież ona jest funkcjonariuszem Tuska o czym Ty piszesz?
0
@siara10 słaby troll
0
@VeB 1899 bez przesady nikt nie jest w tym klubie az tak głupi a poza tym, Ter Stegen, nie miał az tak silnej pozycji jak mu się wydaję
0
@Safrani no nie wiem z jakiego źródła masz tą informację?
1
@pollack jak to mówił Bismarck, Polacy to taki naród który nie nadaje się do rządzenia własnym państwem i jak widać Polacy sa tego samego zdania
0
@Kinginiesta ale nie to nie jest opinia , to jest Fakt.
2
@Comentateiro Dlatego do prowadzenia śledztwa przeciwko pisowi wystawiają prokuratur która nienawidzi PiS? To jest to odpolitycznienie? Wy naprawdę jesteście tacy na naiwni ze to wierzycie? Czy obecny rząd według Ciebie zrobił źle odkąd rządzi nie z winy PiSu?
1
@Comentateiro to chyba prawo się naprawiać stosując a nie je łamiąc? A sytuacja z tą wrzosek pokazuje jak bardzo chcą to naprawić i nie działać tak jak PiS?
4
To jak żonglują sobie prawem, obecny rząd, niebiepiecznie przypomina to jak działał Hitler po objęciu władzy w Niemczech.Pod przykrywką" wspólnego dobra" W niektórych aspektach nie uznajemy Działającego prawa i będziemy robić to co my uznajemy w tym momencie za prawo a nie sądy czy prokuratura.Jak na wygra Trzaskowski, to się zaczną cyrki dopiero.
0
@mrboom jak to się robi? Xd
1
@Danny Gaucho myślę że u dziekigo dzikiego trenera dostaniesz taką
0
https://zapodaj.net/plik-PNpmKs4iFT Cóż mogę dodać?