Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 dosłownie i jeszcze mają się za oświeconych xd
0
@Xaviball Jak pokazują sondaże duża część Polek, również bardzo pragnie doświadczyć tych gwałtów
0
A czyja to wina jest ? Takie zgliszcza zostawili poprzednicy, gdyby nie to zarządzanie " na trytkach" to obyś oglądał taka jak obecnie jak świnia niebo.Co by nie mówić o Laporcie, to chłop robi co może żeby mieć konkurencyjny skład, jak wypadasz z obiegu na kilka lat, to możesz przez kolejnych kilkanaście lat. Je wrócic, doskonale pokazuję to przykład Milanu
0
@Mankind tylko że tak nie jest, bo nie są w ogóle sprawdzani, po prostu wjeżdżają wypuszczają ich i nikt tego nie sprawdza.A co za różnica z co go za różnica że nie tylko sposób, co to za argument?
0
To pierwszy mecz w erze Flicka o być albo nie być w jakichś rozgrywkach i można powiedzieć pierwszy sprawdzian w meczu z większą presją niż do tej pory.Bardzo jestem ciekaw czy ranga meczu odbije się na zawodnichakch
0
@Mankind teraz w jakichś czerwonych Borach przyjęli kilka imigrantów i z tego podają w wiadomościach z różnych stron, to Niemcy wywożą sowich imigrantów za Polska granicę i mówię.Dodatkowo wprowadzili, granicę w stronę Niemiec a Polski rząd nic z tym nie robi
0
@MesQueUnClub_87 ja nie przypisuje jej konkretnie Tobie.Sory nie miałem Cię urazić czy obrazić
1
@Safrani ja nie jestem z pochodzenia Polakiem choć w pełni się czuje Polakiem.Uwazam Polskę za swoja ojczyznę natomiast, no jednak troche inna ma mentalność tak mi się wydaje
1
@Safrani jesli pełna władza pójdzie w ręce jedni, to nie jest to zaufanie?
0
@MesQueUnClub_87 w sensie wy Polacy.Ja z pochodzenia nie jestem Polakiem
0
@MesQueUnClub_87 ja totalnie nie rozumiem tego zaufania do polityków.Tyle razy już udowadniali że nie warto im ufać a naród swoje
5
@AlexDark00 Mi się wydaje że Ty źle interpretujesz to co ludzie piszą o Lewandowskim.Ze każdy zdrowo rozsądkowy kibic, nie uważa Lewandowskiego za piłkarza ktory jest w stanie sam wygrać mecz i myślę że większość się że mną zgodzi że piłkarsko było wielu lepszych napastników od Lewandowskiego w tym sensie, że czysto piłkarsko byłi lepsi ale on umiejętność ustawiania się , przepchnięcia i wykończenia akcji jest równia ważna a nawet ważniejsza od dryblingu na jego pozycji i tak Lewandowskim jest piłkarzem wybitnym,pomimo że tego nie rozumiesz
0
@MesQueUnClub_87 no niestety a pomysłów to oni nie mają zbyt mądrych, zresztą PiS już udowodnił, że ludzie nie mogą sobie większej krzywdy wyrządzić ale jak widać chca
1
@wojopancer mnie już odciągnęło.Glownie to że piłka stala się po prostu nudna i do bólu przewidywalna w tym sensie, że jak oglądam jaki kolwiek mecz, to wygląda dokładnie tak samo jak każdy inny.Jedna drużyna w głębokiej defensywie,druga gra po obwodzie i na zmianę.Nie ma żadnych spektakularnych akcji i całkowicie zamarło to co ja w piłce kochałem najbardziej, czyli drybling, indywidualne akcję, wymiana ciosów, akcja za akcję.Nie ma tego, jest schematyczna gra i jeszcze do nie dawna piłka nożna była dla kibiców obecnie jest dla pieniędzy
1
@MesQueUnClub_87 najgorzej będzie jak wygra Trzaskowski. władza w rękach jednej partii to dramat a w rękach platfusow, to istny armageddon dla Polski ale jeśli tego Polacy chcą, to tylko na to zasługują.Nie rozumiem waszego narodu, nie chcecie tutaj imigrantów a przynajmniej, każdy normalny nie chce a głosujecie na ludzi, którzy ich wpuszczają i tym samym rozpieprza wam to państwo.Nie rozumiem tej logiki
0
@NeroTFP1 oni są nie tylko Politykami, są również w wykształcenia prawnikami xddd
0
@shaun ale to każdy piłkarz na różnych etapach kariery, musieli mieć to szczęście.Nawet Messi miał szczęścia, że w klubie był ktoś takich jak Rexach, bo gdyby go nie było, to moglibyśmy nigdy nie poznać skali talentu Męskie
0
@shaun i dzięki szczęściu wygrał najpierw rywalizację z Bariosem a później z Pizzaro.Czego nie rozumiem z Klopem? To są jego słowa o Lewandowskim
3
@shaun W Lechu Poznań co rok ich napastnik zostaję królem strzelców prawda? W BVB również napastnik co rok, zostaję królem strzelców w Reprezentacji Polski, przed era Lewego w każdych eliminacjach, Nasz rodak zostawal królem strzelców prawda? No chyba że nie to wstyd należałoby docenić Lewandowskiego, że jednak jest wyjątkowym napastnikiem.Nawet sam Klopp mówił, że Gdyby Lewy został na rok dłużej w BVB, to na bank wygrali by mistrzostwo.Zreszta musiał wygrać Rywalizacje i to z nie byle jakim napastnikiem, bo Lucas Barios miał w tamtym czasie silna pozycję w BvB się a jednak
1
@PatrykBarca Nie rozumiem skąd takie przekonanie?Był taki napastnik Filipe Inzaghi, chłop strzelał najbrzydsze bramki na świecie i był uznawany za jednego, najlepszych napastników, jego gra opierała się dosłownie na strzelaniu z 2,3 metrów czy z doborem do pustej bramki tak wyglądała większość jego goli.Zero dryblingu, nie najszybszy,nie najwyższy.Mial instynkt i taki instynk ma Lewy z tym że jest zdecydowanie lepszy piłkarsko od Inzaghiego
0
@4drian0 Co mam na myśli? A no to, że Flick do tej pory podejmuje zawsze najbardziej optymalne i logiczna decyzję, które zwiększają szansę na koncowy sukces.Roznica między Niemcem a Polakiem jest taka, że Wojtek w dłuższej perspektywie był oczywistym wyborem, że względu nie tylko n umiejętności ale też charakter, jest liderem,poza tym, za nim wskoczył do 11 zajęło mu to ponad 3 miesiące.Jak widzimy Flick nie jest hazardzistą, nie kieruję się sentyment i podejmuje decyzję, które są logiczne, stąd moje przekonanie
4
Widzę że jest kilka komentarzy, że Ter Stegen wróci do pierwszej 11.Nie wiem jak można tak sądzić, patrząc na dotychczasowe decyzję Flicka.Dam sobie Rękę uciąć, że nie wróci do podstawowego składu w tym sezonie a sądzę że jeśli będziemy się bić do końca sezony o La La Lige, to w ogóle nie powącha murawy
2
@DolMac gwarantuje Ci, że Ter Stegen, nie będzie wróci w tym sezonie do podstawowego składu
1
@Karzel dlatego wzięli do tej komisji takich patałachów
1
@Barclonismo zdarzało mi się sprawdzać wyniki ale głównie oglądałem eurogols
0
@RoberDzik z taką formą, to myślę że spokojnie Jamal w miejsce Pedro
1
Leje z tego
0
@Torto Trzeba przyznać że sczesny kupił kibiców Barcelony totalnie, na całym świecie
3
W końcu jakiś artykuł godny przeczytania.Gratuluje
0
Obejrzał bym jakiś serial w stylu the 100