0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krzysztof1987 no w celach humorystycznych, nie biorę jej na poważnie no i jest to pierwsza Lewicowa Kobietka ktora wydaje się sympatyczna osoba

0

@Zoker Nie no proszę Cię.Wpierdol od każdego mocniejszego przeciwnika, gra od której oczy bolały i każdy zawodnik który przychodził z zewnątrz, po jakimś czasie zapominał jak się gra w piłkę

0

@LambiPL mogę Ci przytoczyć swoją wypowiedź, nie ma problemu poszukam i wkleje

2

Penwie nikt nie pamięta tego co pisałem w zeszłym sezonie, kiedy prowadził nas Xavi.Mialem taka teorię, że to nie nasi piłkarze są tacy, tylko treningi są na fatalnym poziomie, ponieważ pilarze którzy grali dóbrze w poprzednich klubach, po kilku miesiącach u nas zapominali jak gra się w piłkę i przestałem w pewnym momencie winić za to piłkarzy i całkowita winę kierowałem na Xaviego i nagle wszyscy się dziwimy że Ci słabi piłkarze tak świetnie potrafią grać, że Flick cudotwórca ale to nie do końca.Po prostu poprzedni trener, fatalnie przygotowywał piłkarzy fizycznie

0

@prokofiew nie to nie jest to samo.Mozesz mieć 75% posiadania pilki i nic z tego nie wynika a jeśli masz 40 strzałów na bramkę, to oznacza że stwarzasz sobie sytuację, czyli musisz dobrze grać i zdominować przeciwnika żeby oddać tyle strzałów z posiadania pilki nie wynikać nic

0

@partymaker nie nazwałbym chaotycznym a raczej przebojowym a tej cechy raczej nie mają pozostali pomocnicy i myślę że przy takim sposobie gry, jest to naturalne że czasami będzie irytować a czasami zachwycać

0

@chavez zdecydowanie uważam za najlepszego naszego piłkarza, przede wszystkim dlatego że nie ma takich wahań formy jak Raphinia czy Jamal

0

Polecam obejrzeć sobie wywiad z panią Senyszyn u Stanowksiekgo, co jest babka pocieszna, dawno się tak nie uśmiałem

1

Ten mecz, to policzek dla Hejterow Robercika

23

Serio? Jak można nie mija. Bramkarza mając hektary przestrzeni i będąc skrzydłowym, jak?

0

@kiper09 bo to naturalny styl gry tej drużyny a nie paździerz jak za Xaviego.Wiara w siebie i chęć zaspokojenia Kibiców Barcelony

1

@partymaker matko jaka herezja.Przeciez Fermin gra większość spotkań na bardzo dobrym poziomie i ma coś czego nie mają inni pomocnicy w naszym składzie, naturalny ciąg na bramkę bez kalkulacji

2

@Roobo nie wspominaj tego nazwiska, bo budzisz moje demony

2

@turhiay w nim po prostu są dwa wilki i oba kłamią xd

4

Pedri jeszcze rok,dwa i naprawdę zamieni się w Inieste

0

@Lucyffffer1922 oczywiście że tak.Ja nie oglądałem chyba ani razu jego meczów do ME a tutaj czytałem że jest słaby i nie potrzebny a później oglądałem ME i widać po nim, że jest piłkarzem unikatowym w dzisiejszej piilce i idealnie skrojony pod Barcelone

0

@trolownik mimo kontuzji, ma gigantyczne wpływ na miejsce w tabeli Fc Barcelony.Mial to być piłkarz zupełnie nie potrzebny.

1

@JimMorrisonFCB mam podobne spostrzeżenia a nawet jako jeden z nielicznych cieszyłem się z tego transferu

0

Hejterzy Olmo z momentu ogłoszenia transferu, pamiętacie jak pisałem wam , że będziecie go jeszcze przepraszać? To jest właśnie ten moment

2

Olmo,gdyby nie tyle kontuzji, zaliczał by się do piłkarzy wybitnych a póki co jest bardzo dobry

0

@damian16161212 bo jego głównym zadaniem jest strzelanie bramek a ich kreacja gry

0

Dosyć tego Lewandowskiego nawet z tą kontuzja.Pieknie ten mecz pokazuje jak ile znaczy Lewandowski dla tego zespołu.Moze i irytuje czasami swoją techniką ale bramki strzela jak wariat

2

Z chwilę wpadnie jakąś szmata i znów będą musieli wypruwać sobie flaki żeby odrobić

0

@Lewangoooolsky dlaczego Cygańskiego czarodzieja? A poza tym, nie ładnie mówić Cygan, mówi się Rom.Ja dostałem bana na tydzień za używanie slowa murzyn.Wiec muszę Cię zgłosić

0

@OskP byłem fanem tego transferu z tego powodu, że nie mamy drugiego takiego piłkarza, który tak genialne radzi sobie między liniami i na małej przestrzeni, jest w tym mistrzem

0

No i właśnie o tym mówię jestem przekonany że wpadła by chociaż jedna bramka z tych sytuacji

0

Właśnie dlatego Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników w historii.

0

@kamillek88 przy takim kalendarzu, przy absencji Lewego i słabym przeciwniku , myślę że nie miał większego wyboru

3

@kamillek88 No faktycznie, to że graja od przeszło miesiąca czy nawet dłużej co 3 dni, nie jest żadnym wytłumaczeniem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?