Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według kibiców Kanału sportowego, faworytem do wybrania LM jest Barca-49% głosujących oddało głos na Barcelonę, to sporo, reszta pod kilkanaście procent
1
Z racji tego że wcześniej nie mogłem się wypowiedzieć, to teraz się wypowiem.Uwazam że jeden mecz zawieszenia dla Mbappe, to ESCANADLO.Te kluby z La Liga, to też jakieś bez jajeczne, powinni roznieść tych orzekających, bo to już jest takie jawne wspierania jednego z klubow.Nie da się obronić takiej decyzji w sensowny sposób
3
@gumaz hm..Winny,choć uważam że wyrok powinien być krótszy:P
2
Dzien dobry.Witam po powrocie z wakacji.Jesli chodzi o mecz z Intrem.Jak zagramy na swoim optymalnym poziomie z tego sezony, to nie będzie czego zbierać z Interu .Dziekuje
0
Komentarz usunięty
0
Już dawno żaden gol nie zrobił na mnie takiego wraże... A nie czekaj hihi
0
Juninho Pernambuco a nie sory Rice xd
6
Już dawno żaden gol nie zrobił na mnie takiego wrażenia.Wow
0
@Pedri16Future z tego co mówil to już od kilku go wkurwia, bo marnuję, przez które przegrywają a później jeszcze wyśmiewa przeciwników xd
1
Oglądam ten mecz z moim bratem który jest kibicem Realu od 20 lat i mam taką bekę, jak wyzywa Winicjusza, za każdym razem jak ten ma piłkę.Jak widać Kibice Realu też już go nie cierpią xd
0
@Stinger_ myślę że to hasło, to taki relikt przeszłości, kiedy piątkę wybijali obrońcy, bo bramkarze nie potrafili przekopać połowy xd od około 15 lat, to hasło nie ma większego sensu, na pewnym poziomie każdy bramkarz z topu potrafi grać nogami.Jakos nie dostrzegam gorszej gry nogami Szczęsnego niż Marsa a nawet czuje się pewniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1 Gratulacje, ja kocham książki i dlatego podziwiam pisarzy, uważam że trzeba mieć łeb nie od parady, żeby napisać książkę.Szacun
0
@kazbychu a dlaczego krzywdę? A Ty oglądasz gejowskie porno?
0
@MesQueUnClub_87 ja nie jestem w stanie słuchać zniewieściałego geja.Po prostu ich sposób bycia, mówienia.Nie
0
@Kozinho. A w ogóle jakby ktoś włączył program nie bez głosu i żadnej wiedzy na bank, że to program amerykański xd
0
@MesQueUnClub_87 ja też tego nie oglądam ale jest na YouTube raka Dramcia ogląda i komentuje różne programy a że ja lubię , jest zabawna to w ten sposób oglądam to co ona komentuje i teraz padło na to i nie wiem czy będę w stanie to oglądać, bo tutaj to już pojechali po bandzie
0
@Faro jak jeździłem to przewoziłem kilku łącznie ale nie żeby się zakolegować z jakimś albo żeby mojego kolegi kolega był , to nie
1
Mam wrażenie że światem żądza transwestyci i Geje.Ci którzy decydują, co jest pokazywane w tv.Dzialaja pod progową i wmawiają ludziom, że większość ludzi na świecie to homoseksualiści.Dlaczego tak myślę? Włączcie sobie nowy program the 50 z 50 influencerami, są kobiety i faceci mniej więcej pewnie po połowie z czego tych "mężczyzn" to albo trans albo geje.W jakiej rzeczywistości my żyjemy, większość facetów to homo, bo osobiście nie znam żadnego a nam się że to większość.
0
@ShawnC Araujo? A nie gra bo spusje sie gorzej
0
Komentarz usunięty
14
@ShawnC sporo błędów? Jakby popełnial sporo błędów to by nie grał.Popelnia ich nie więcej niż reszta, grająca na tym poziomie w najsłynniejszych drużynach świata.
3
@Mankind Ty jesteś normalny czy nie zbyt? No chyba nie zbyt.Nie będę odpisywal takim jednostkom jak Ty
1
@Archie ten prowadzący swój program z Polsatu ten taki łysiejący, łączył się z nim i mówil.Pan się chwalił że nie wpuszczał Pan nie zaszczepionych na swojej zajęcia i ten przynal mu rację, ze tak było.Filmik z tego lata po tik toku
22
Ile.Cubarsi ma lat? Uważam że za mało się o nim mówi.Gosc jest podstawowym piłkarzem jednej z 2,3 najlepszych drużyn tego sezonu, wygryzł ze składu, takiego kozaka jak Araujo a o nim praktycznie się nie mówi.18,19 lat ma? To jest fenomen podobny do Jamala na swojej pozycji
16
Bartosiewicz u Jeruzalskiej stwierdził że jako jedyny walczył z ograniczeniami w czasie Pandemii i mówił to do Brauna.A Co. Naprawdę robił? Nie wpuszczał niezaszczepionych na swoje zajęcia na uczelni xddd.To są ludzie bez jakiej kolwiek godności
0
@Dari0G dlaczego Taxiarzy nie wyzywał od przegrywow i nie mówiłem zmieńcie pracy jak wam nie pasuje? Chłop nie wieo czym mówi a wy brawa bijecie.Uberal jeszcze jak ja jeździłem zabierał 20 procent, później 25 a teraz chce zabierać 50, to dlaczego mają się nie buntować przeciwko temu?
0
@Dari0G Powielam Bujdy mówisz, wymyśliłem swoj pobyt tam rok czasu i pracę za 1600 eu i wynajęcie mieszkania za 300eu i wydatek na jedzenie 400,500 eu .Wynajecie mieszkania i jedzenie wychodzi około 800,900 eu, zostaję 600,700 eu, możesz wziąć samochod z salonu jakieś 400 euro miesięcznie i na rozwykre te 200,300 eu. Polska: 4500 zł, 2500 zł mieszkanie,1200zl jedzenie i zostaje Ci 800 zł xd
0
@Karamba ale powinniśmy dążyć do tego było tak jak zagranicą czy podtrzymywać, ta sytuacja w której pracując uczciwie po 50 h tygodniowo, nie masz gdzie mieszkać i nie mozesz sobie na nic pozwolic.Jak znikną ubery, to będzie że szkoda dla wszystkich oprócz taxi.O to walczy stanowiski? On jest milionerem jemu to nie robi
1
@koziar Wy kochacie mieć bożków.W Niemczech zarabiasz najniższą krajową i jesteś w stanie wynająć mieszkanie jakieś 60m, wziąć samochód na raty, taki powiedzmy za 80,90 tys.Wyzywic się, pojechać na wycieczkę i jeszcze odlzoyc pieniądze.W Polsce: Masz zmienić pracę, zazynac się po 16h dzienne, żebys mógł wynająć pokój i wpierdalać parówki i jak widać ludziom to nie przeszkadza, wy tego oczekujecie, żeby móc się nazwać lepszym.Wasza mentalność jest fatalana