Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 wystarczy skopiować link i wkleić wtedy jest ok
0
@July_6_BcN może jego żona niej ma czasu, więc chłop wymyślił sprytny plan xd
0
@Messiah10 dzień dobry szefie, swedza mnie kule, musze wziąć urlop.
3
Hołownia chce...a zresztą sami zobaczcie czego chce xd
0
Jakby ją zagrał Torres do środkowego byłoby łatwiej
1
Balde chce zmienić pozycję na boisku czy co?xd
1
@macio_944 z 17 latkiem i emerytem xd
0
Spojenie xd szkoda
1
Flick to jakiś pół Bóg , nawet Ferrana naprawił xd
0
Bardzo mnie cieszy że Flick docenia Fermina w przeciwieństwie do jego poprzednika
1
@michal26 najpierw źle podał a później fatalnie się ustawił
1
Araujo :-/. ...
0
@Barcafan2020 niestety nie mogę usłuchać Twojej prośby
0
Chyba największa przepaść jest u nas na lewej stronie obrony
0
Zagranie ręką powinien być karny dla Girony
0
Niestety nie oglądam zbyt często naszych w tym sezonie ale kiedy już włączam mecz, to zazwyczaj wygląda on właśnie nie tak a kiedy nie oglądam: najlepszy mecz sezonu xd
1
Przestaliśmy płacić Negreirze i znow zaczęły się wałki perfidne.Trzeba zacząć komuś znów płacić,tylko za to żeby wałków nie było
0
@FcPortoFan1999 są i na La rambli i pod artykułem
0
@FcPortoFan1999 A malo to komentarze, że powinien grać ten czy tamten
0
@clyde jedna nagrała filmik, że chłopak iPhona, nie ma u niej czego szukać xd
1
Ja rozumiem krytyke trenera czy jego decyzję, kiedy był nim Xavi który nie zbyt ogarniał ale podważać decyzję Flicka, wyciągnął nas z czeluści piekieł, prosto do Nieba, to trzeba mieć coś mocno nie tak z głową
0
@Simon1777 @Simon1777 zdecydowanie lepiej wie jak prowadzić drużynę od Flicka....co Ty tu jeszcze robisz chłopie, jeśli masz lepsze pojęcie od tego trenera, to powinieneś już mieć MS na koncie
0
@Cule1234 on jest nie binarny? Xd
0
@marcin62 jak te dziewczynki z podstawówki? Xd
1
@RoberDzik mój brat jest madryrista i opowiadam mu o tej sytuacji, to według nie jest to ta sama sytuacja, ponieważ tamto nie zostało zgłoszone a to tak i powinni zostać ukarani
1
@Eklerek co Ci ludzkie mają z tymi tatuażami, te tauze z tymi wszystkimi złotymi myślami,są jak te dzienniczki co dziewczyny prowadziły w podstawówkach i każdy wpisywał im tam swoje złote myśli xd
0
@Rarenzio w ogóle bez sensu jest kibicowanie i interesowanie się klubem, na co to komu? Oglądasz mecz i zapominasz a nie jakieś interesowanie się klubem, jak jakieś Janusze
0
@July_6_BcN Swego czasu byłem maniakiem podcastów kryminalnych i uważam niestety, że większość facetów jeśli trafi im sie okazja do zgwałcenia Kobiety, to niestety zgwałci.Powiedzenie: okazja czyni złodzieja, to niestety z gwałtem jest nie mal identycznie.Jesli ktoś chciałby to zakwestionować to zapraszam do dyskusji
2
@norbi77 pamiętam jak kiedyś na imprezie poderwałem dziewczynę,chwilę z nią tańczyłem, potem poszliśmy się czegoś napić, następnie poszliśmy do góry i po chwili chciałem ja pocałować a ona do mnie, że ona nie jest taka łatwa z nią trzeba chodzić.To ja mówię do niej przecież chodziliśmy, byliśmy na dole a teraz przyszliśmy do góry xd
0
@Nazio_87 ja go oglądam akurat z komentarzem Dramcia,nie wiem czy kojarzysz?