0

@Aragorn33 wystarczy skopiować link i wkleić wtedy jest ok

tak tylko dla przykładu wkleiłem ten sam link.Zeby ktos tu się znów nie zesrał do mnie

0

@July_6_BcN może jego żona niej ma czasu, więc chłop wymyślił sprytny plan xd

0

@Messiah10 dzień dobry szefie, swedza mnie kule, musze wziąć urlop.

3

Hołownia chce...a zresztą sami zobaczcie czego chce xd

0

Jakby ją zagrał Torres do środkowego byłoby łatwiej

1

Balde chce zmienić pozycję na boisku czy co?xd

1

@macio_944 z 17 latkiem i emerytem xd

0

Spojenie xd szkoda

1

Flick to jakiś pół Bóg , nawet Ferrana naprawił xd

0

Bardzo mnie cieszy że Flick docenia Fermina w przeciwieństwie do jego poprzednika

1

@michal26 najpierw źle podał a później fatalnie się ustawił

1

Araujo :-/. ...

0

@Barcafan2020 niestety nie mogę usłuchać Twojej prośby

0

Chyba największa przepaść jest u nas na lewej stronie obrony

0

Zagranie ręką powinien być karny dla Girony

0

Niestety nie oglądam zbyt często naszych w tym sezonie ale kiedy już włączam mecz, to zazwyczaj wygląda on właśnie nie tak a kiedy nie oglądam: najlepszy mecz sezonu xd

1

Przestaliśmy płacić Negreirze i znow zaczęły się wałki perfidne.Trzeba zacząć komuś znów płacić,tylko za to żeby wałków nie było

0

@FcPortoFan1999 są i na La rambli i pod artykułem

0

@FcPortoFan1999 A malo to komentarze, że powinien grać ten czy tamten

0

@clyde jedna nagrała filmik, że chłopak iPhona, nie ma u niej czego szukać xd

1

Ja rozumiem krytyke trenera czy jego decyzję, kiedy był nim Xavi który nie zbyt ogarniał ale podważać decyzję Flicka, wyciągnął nas z czeluści piekieł, prosto do Nieba, to trzeba mieć coś mocno nie tak z głową

0

@Simon1777 @Simon1777 zdecydowanie lepiej wie jak prowadzić drużynę od Flicka....co Ty tu jeszcze robisz chłopie, jeśli masz lepsze pojęcie od tego trenera, to powinieneś już mieć MS na koncie

0

@Cule1234 on jest nie binarny? Xd

0

@marcin62 jak te dziewczynki z podstawówki? Xd

1

@RoberDzik mój brat jest madryrista i opowiadam mu o tej sytuacji, to według nie jest to ta sama sytuacja, ponieważ tamto nie zostało zgłoszone a to tak i powinni zostać ukarani

1

@Eklerek co Ci ludzkie mają z tymi tatuażami, te tauze z tymi wszystkimi złotymi myślami,są jak te dzienniczki co dziewczyny prowadziły w podstawówkach i każdy wpisywał im tam swoje złote myśli xd

0

@Rarenzio w ogóle bez sensu jest kibicowanie i interesowanie się klubem, na co to komu? Oglądasz mecz i zapominasz a nie jakieś interesowanie się klubem, jak jakieś Janusze

0

@July_6_BcN Swego czasu byłem maniakiem podcastów kryminalnych i uważam niestety, że większość facetów jeśli trafi im sie okazja do zgwałcenia Kobiety, to niestety zgwałci.Powiedzenie: okazja czyni złodzieja, to niestety z gwałtem jest nie mal identycznie.Jesli ktoś chciałby to zakwestionować to zapraszam do dyskusji

2

@norbi77 pamiętam jak kiedyś na imprezie poderwałem dziewczynę,chwilę z nią tańczyłem, potem poszliśmy się czegoś napić, następnie poszliśmy do góry i po chwili chciałem ja pocałować a ona do mnie, że ona nie jest taka łatwa z nią trzeba chodzić.To ja mówię do niej przecież chodziliśmy, byliśmy na dole a teraz przyszliśmy do góry xd

0

@Nazio_87 ja go oglądam akurat z komentarzem Dramcia,nie wiem czy kojarzysz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?